No ja je%^e... bo inaczej tego wątku się opisać nie da. Ludzie, czytaj Grey się starają, poświęcają czas swój, rodziny, kolegów :P, żeby zrobić PARTY.
Piszę PARTY, a nie nasiadówę ze znajomymi przy "pywku". Ja lubie SV właśnie za dawny czar, pełen nowych dem, grafik, muzyk. Potwierdzenia, że MÓJ komputer potrafi naprawdę wiele. SV potrafi na tyle mnie pobudzić, że znajduje czas, żeby zrobić jakąś w miarę ładną stronę, załatwić hostingi i cosia przygotować na kompo. Nie chce włazić Greyowi paluchem w odbyta /z paznokciem, bo bez może lubi:P/ ale dzięki niemu coś mi się chce. Ma chłopak zaangażowanie. To dzięki niemu robie strony, plakaty na SV, grafiki do ST-Computera, chce mi się wracać do Atari.
A Sikor??? Twoje "pARTY" to ja robię w biurze co 3 miesiące. Pijemy, wspominamy "ja kto drzewiej było zajebiście" ale z tego nic nie wynika. Co najwyżej kac na drugi dzień, albo nalot żony na biuro w poszukiwaniu męża. Hi ExiterEl - comodorowcu TY :P
Tak więc Greyu!!! Rób zlota i nie patrz na te małe, zawistne glizdy typu, "chłop, żywemu nie przepuści".
Chcę zlotów z produkcjami, muzykami i całą otoczką Dobrych Produkcji. **j... może być nawet "otoczka" z niedomytego scenowca...
To jest PARTY z muzyką na maxa, toną kontentu i takim Atari jaki mi się zapamiętał sprzed lat.
SIKOR - goń się do swojego bajora z tymi sondami!!!
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.