1,051

(22 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Lotharek - Draco nie używa Qmega.. ale może się to zmieni hehe

1,052

(22 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

A mnie ciekawi tylko jedna rzecz - czy ktoś kto posiada oryginalne kmk oraz Qmega 4.4 może sprawdzić czy za pomocą komendy Load (L) pod Qmegiem może odpalić jakieś demo/gre/użytek, bo pod Idea by Pasiu jest to niemożliwe (trzeba zbootować np. picodos'a).

1,053

(157 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

lewiS napisał/a:

A u mnie cos nie dziala. Nie wiem czy dobrze mi sie sciagnelo. Ile to powinno miec bajtow? (sprawdzalem na emu i Atari).

U mnie podobnie, próbowałem z Qmegiem, bez qmega, bez ext ramu.. zarówno na emu jak i real Atari czarne tło z czerwoną ramką...

1,054

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

znajde bez problemu - przypomnij mi 3 maja  - mejlem to następnego dnia poleci priorytet....

1,055

(90 odpowiedzi, napisanych Zloty)

sprzęt lutowniczy biorę części do sio2ide oraz kmk także... moje sio2ide nigdy tak nie wariowało - nigdy mi się nie zdarzyło aby skopała się jego zawartość.

1,056

(271 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Dlatego właśnie dla mnie Qmeg jest niezastąpionym narzędziem.... plus picodos ......

1,057

(90 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Alp Lynxa mogę zabrać, stk'a nie chce mi się targać zresztą ostatnio troche mnie irytuje... bo przewalanie danych z obrazów jest lekko irytujące. Alp ty masz jakiś programator do Gali?!

1,058

(157 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Czy wy musicie się kłócić nawet o takie pierdoły?! Jeżeli, ktoś zauważył błędy w przekładzie Candla to niech po prostu poda poprawną  i tyle...  nie trzeba skakać sobie do gardeł i wzajemnie przechwalać się znajomością języka.

1,059

(90 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Vasco - dostałem, dostałem, nie przypuszczałem że poszło na to stare konto mejlowe....
A Pasiu się może zjawia na majówce? Wie ktoś coś w tej materii ?!!!

1,060

(90 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Vasco - sprawdz poczte!

1,061

(74 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

i pragnę zaznaczyć że nie ma co marzyć o dokumentacji w eaglu.. pisałem do obu autorów w tej sprawie... jeden odsyła do drugiego.... ehhh

1,062

(271 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Zrób howto i wrzuć na Atariki, a zawartość Gala podeślij na email - dorzucę do dokumentacji..

1,063

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Nosty wersję kolekcjonerską 1040STFM już mam więc taka obudowa mnie nie zadowala, a to 1040STE co zakupiłem na Allegro nie jest złe ale stojąc obok FM'ki wypada blado.. dlatego szukam ładnej obudowy.... mam dostać jeszcze jakieś środki czyszczące ... porobię eksperymenty na żółtych obudowach od XE (których pare mam.. jeżeli efekt będzie zadowalający to obudowa będzie zbędna).

1,064

(33 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Dla tego ja w swojej Atarce nad którą pracuje już od ostatniego Quasta będe miał i sio2ide i idea !

1,065

(90 odpowiedzi, napisanych Zloty)

przelew poszedl na Mbank... do zobaczenia w sobote za tydzień :))

1,066

(105 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

niech ktoś mi pchnie wersje na nokie bo link chwilowo martwy

1,067

(33 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

to sobie zrób ładną wersje external z wbudowaną przelotką na karty CF

Jak w temacie, jeżeli ktoś posiada na zbyciu samą obudowę w ładnym stanie do chętnie odkupię lub na coś się wymienię...

1,069

(33 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Pinek - kto jak kto, ale ty powinieneś w swojej maszynie mieć wszystkie 3 wiodące interfejsy hdd

1,070

(90 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Vasco - kaska za 2 osoby poleci najpóźniej jutro na konto w mbanku.... jestem na etapie pertraktacji wolnej soboty w firmie...

1,071

(81 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Sikor ty naprawdę chyba masz baaaardzoooo duzo czasu :)

1,072

(1 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Dysponuje może ktoś opisem, oraz wyglądem pcb cart'a/cart'ów do konsoli 2600?

1,073

(74 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

http://83.16.164.130/~pigula/atari/sio2usb/

1,074

(271 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

alp napisał/a:

a co zlego we wewn IDEA ?? wiecej roboty ?

roboty jest o niebo wiecej..... 
a po drugie As ma już rozbudowaną Atarkę... i wątpie aby się to do środka zmiesciło...

1,075

(271 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

As tylko nie mów mi że chcesz wewnętrzne IDEa?