Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 43 z 91)
Lotharek - Draco nie używa Qmega.. ale może się to zmieni hehe
A mnie ciekawi tylko jedna rzecz - czy ktoś kto posiada oryginalne kmk oraz Qmega 4.4 może sprawdzić czy za pomocą komendy Load (L) pod Qmegiem może odpalić jakieś demo/gre/użytek, bo pod Idea by Pasiu jest to niemożliwe (trzeba zbootować np. picodos'a).
lewiS napisał/a:A u mnie cos nie dziala. Nie wiem czy dobrze mi sie sciagnelo. Ile to powinno miec bajtow? (sprawdzalem na emu i Atari).
U mnie podobnie, próbowałem z Qmegiem, bez qmega, bez ext ramu.. zarówno na emu jak i real Atari czarne tło z czerwoną ramką...
znajde bez problemu - przypomnij mi 3 maja - mejlem to następnego dnia poleci priorytet....
sprzęt lutowniczy biorę części do sio2ide oraz kmk także... moje sio2ide nigdy tak nie wariowało - nigdy mi się nie zdarzyło aby skopała się jego zawartość.
Dlatego właśnie dla mnie Qmeg jest niezastąpionym narzędziem.... plus picodos ......
Alp Lynxa mogę zabrać, stk'a nie chce mi się targać zresztą ostatnio troche mnie irytuje... bo przewalanie danych z obrazów jest lekko irytujące. Alp ty masz jakiś programator do Gali?!
Czy wy musicie się kłócić nawet o takie pierdoły?! Jeżeli, ktoś zauważył błędy w przekładzie Candla to niech po prostu poda poprawną i tyle... nie trzeba skakać sobie do gardeł i wzajemnie przechwalać się znajomością języka.
Vasco - dostałem, dostałem, nie przypuszczałem że poszło na to stare konto mejlowe....
A Pasiu się może zjawia na majówce? Wie ktoś coś w tej materii ?!!!
i pragnę zaznaczyć że nie ma co marzyć o dokumentacji w eaglu.. pisałem do obu autorów w tej sprawie... jeden odsyła do drugiego.... ehhh
Zrób howto i wrzuć na Atariki, a zawartość Gala podeślij na email - dorzucę do dokumentacji..
Nosty wersję kolekcjonerską 1040STFM już mam więc taka obudowa mnie nie zadowala, a to 1040STE co zakupiłem na Allegro nie jest złe ale stojąc obok FM'ki wypada blado.. dlatego szukam ładnej obudowy.... mam dostać jeszcze jakieś środki czyszczące ... porobię eksperymenty na żółtych obudowach od XE (których pare mam.. jeżeli efekt będzie zadowalający to obudowa będzie zbędna).
Dla tego ja w swojej Atarce nad którą pracuje już od ostatniego Quasta będe miał i sio2ide i idea !
przelew poszedl na Mbank... do zobaczenia w sobote za tydzień :))
niech ktoś mi pchnie wersje na nokie bo link chwilowo martwy
to sobie zrób ładną wersje external z wbudowaną przelotką na karty CF
Jak w temacie, jeżeli ktoś posiada na zbyciu samą obudowę w ładnym stanie do chętnie odkupię lub na coś się wymienię...
Pinek - kto jak kto, ale ty powinieneś w swojej maszynie mieć wszystkie 3 wiodące interfejsy hdd
Vasco - kaska za 2 osoby poleci najpóźniej jutro na konto w mbanku.... jestem na etapie pertraktacji wolnej soboty w firmie...
Sikor ty naprawdę chyba masz baaaardzoooo duzo czasu :)
Dysponuje może ktoś opisem, oraz wyglądem pcb cart'a/cart'ów do konsoli 2600?
alp napisał/a:a co zlego we wewn IDEA ?? wiecej roboty ?
roboty jest o niebo wiecej.....
a po drugie As ma już rozbudowaną Atarkę... i wątpie aby się to do środka zmiesciło...
As tylko nie mów mi że chcesz wewnętrzne IDEa?
Znalezione posty [ 1,051 do 1,075 z 2,257 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.328 sekund, wykonano 11 zapytań