Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Biblioteczna strefa retro w Kościanie Retro spotkanie z Larkiem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kościanie już 23 maja 2026 roku.
VBXETERM 0.19 Nowa wersja terminala dla Atari z VBXE wprowadza 11 fontów oraz ulepszony interfejs użytkownika.
Altirra 4.50 test 10 Nowa wersja testowa emulatora Altirra wprowadza usprawnienia w debuggerze oraz funkcję autosugerowania.
Heart of Neon "Heart of Neon" to film dokumentalny o Jeffie Minterze.
Dlaczego warto tworzyć na Atari w 2026? Pazur, jeden z twórców Cosmic Hero 2 wyjaśnia, dlaczego 8-bitowe ograniczenia rozwijają kreatywność i pasję.
Opcje wyszukiwania (Strona 43 z 84)
A ty ile ray sie obrazales i odchodziles, robiles urlopy a potem wracales? Zreszta wg twojej stopki powinno cie tu nie byc.
Dlatego nie chcemy zdjec tylko FILM!!! A najlepiej show na zywo! Z kobieta :)
innuendo napisał/a:Ten Charles niczego sobie :)
Cholera, Dracon przejrzałeś mnie
Nie każę być Ci bigamistką. To się odnosiło do powyższego cytatu i do preferowanych odczuć estetycznych. A dla mnie pięknem jest ciało kobiety :)
Opcja C juz byla. Oby grey nie poszedl Ci na przeciw i nie umawial jakiegos umiesnionego gwiazdora xxx... Ma byc kobieta o 'smokin body' and naked body!
:D
Bylo juz A) oraz C) wiec ja poprosze o odmiane w formie B)
SS jest juz stara, kiedys rubila furore a teraz to juz jej zostaly role tylko jako hot milf.
To wlasnie mialem na mysli. Kazdy woli cos innego i nie ma co biadolic. Nigdy sie nikomu nie dogodzi.
Albo Ants in Your Pants. Tez naparza sie mrowy z piety aby nie wlazly ci do gaci.
Nie przycmiewaj dobrych glosow negatywnymi. To ze komus sie cos nie podoba to nie znaczy, ze nie podoba sie innym. Ja np. kieruje sie soba i wydajac opinie kieruje sie tylko wlasnym gustem. Jak mi sie podoba to chwale jak nie to wrecz przeciwnie. Dodatkowo: znamy sie z ludzmi tutaj, wiemy ile mamy lat i nie sadze aby wiekszosc szlajala sie po klubach z taka muzyka. Pozatym wole Skibe niz tych kolorowych pajacow.
Porno? Dobry pomysl :) Ciekawe tylko czy taka Sasha Gray chciala by przyleciec do Polski zeby possac eee potrzymac atari :)
To Stellar Shuttle, bardzo wciagajaca a zarazem wkurzajaca gra :)
Powstala takze przerobka korzystajaca z interlacu wyczajonego przez Rybagsa - 480i.
Ja obstawiam Panic Express
Spier.d.a.lajcie piraci!!! Ja mam oryginal i dzwiek jest ok!
true. trzeba, ja szczegolnie lubie napis na blokach: min niet.
Ciekawe ktorzy? Jezeli masz takiego barana to sprzedawaj od razu bo normalnie nikt ci tyle nie da.
muller17 napisał/a:- megafon
Mnie by interesowal ten megafon. Napisz ile ma wat mocy i jakich jest rozmiarow. Najlepiej cyknij fotke.
Cz ktos rozpoznaje gre w tym filiku: http://www.youtube.com/watch?v=Lk5TzvLI ... re=related w czasie 1:55? Bede wdzieczny.
Nie wiem co mowilas. Niewazne. Dla mnie calkiem fajny easter egg :)
mloda jestes wiec moze nie znasz klasyki, z ktorej pochodzi ten wyraz.
To i ja bym sie pisal na ciuszek dla prawie dwulatka (czarna, z duzym logiem z przodu).
Edit:
Zreszta kolor niewazny. Moze byc nawet wielokolorowa.
O ile to nie jest wina emu to jest problem z echem. Jak sie nie wyrabiasz na jednym pokeyu to moze sprobuj zrobic na dwoch. Bedzie prosciej. Mimo wszystko, to co jest - brzmi zachecajaco.
Znalezione posty [ 1,051 do 1,075 z 2,090 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.066 sekund, wykonano 20 zapytań