Polecałbym Picdesk: http://didierm.pagesperso-orange.fr/download.htm
OK, jeśli ruszy, to jak się tego używa? Francuskiego nie znam.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Polecałbym Picdesk: http://didierm.pagesperso-orange.fr/download.htm
OK, jeśli ruszy, to jak się tego używa? Francuskiego nie znam.
Kroll:
Właśnie zauważyłem gdzieś wylistowaną taką możliwość. Też ciekawe.
Adam:
Wpisano - Computer: Atari Falcon. Chodziło mi o 16-kolorówki na ST. Ponoć na czymś da się.
Nie mnie.
Jest euro, jest drogo.
Hm, ołłłłłłłkejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj........ Ściągnąłem jakiegoś.
Deskpic v1.05 (199x)(Marschalleck, Norbert)(de)(FW).zip
Ponoć do ST.
Ale - czy to prawda, co mówi Pinokio, że "spowalnia wszystko tak, że jak chciałem tak odpuściłem go sobie".
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=10804
A w sumie to ciekawe nawet; jak mam tu i ówdzie 4Mb (hmm, chyba już wszędzie), to właściwie jakiś IFF 16-kolorowy dużej różnicy czynić nie powinien.
Jak i gdzie wstawić taki obrazek, żeby robił za tapetę desktopu????
będą jakieś zniżki na wejście dla weteranów wojny w Wietnamie? ;)-
Wtedy zniżkę musiałaby dostać twoja wątroba, ty hójó.
Chciałbym poinformować Pana Organizatora, iż jest poważne prawdopodobieństwo, że wystawimy z Hellbojem i Jonathanem grę na ZX48.
Pinokio:
won, pijaku, który woli pić sam, jak ostatni alkoholik. :)
Poprawiam powyżej.
Lotniczy. Szybko i wygodnie. Hm. Może się pokuszę.
Jeśli ktoś mnie odbierze/dostarczy na lotnisko, huhuhuhuhu.
Hmmm......... Być może coś bym nashkeetzovaw.
Chciałem powiedzieć, że właśnie zauważyłem, iż bilet lotniczy w obie strony (!) z Krakowa do Gdańska kosztuje zaledwie 340 zł.
Wyjątkowo kuszące.
.
Śliwkowy, Wiśniowy i Truskawkowy :D
Cholera, uprzedziłeś mnie. :)
Tym razem w Ha!Art numer o grach - z ATARI na okładce. ;) Gdyby ktoś chciał zamówić.
http://ha.art.pl/czasopismo/numery-czas ... -51-3-2015

A wiesz, Pinokio, jakie JAD ma powiedzenie odnośnie pisania po nocy na sieci?
Piłeś - nie pisz.
Eee, jednak piszą, że bywają z tym problemy. To gorzej.
Wielkie dzięki za wszelkie info, Uaskafco.
Jeszcze nie sprawdzałem, ale ponoć na 100% tak.
Jeśli tylko będę miał coś nowego, do wrzucę tu. Na razie pracujemy nad poprawą AY - i ponoć coś tam już z tego wychodzi.

Potaniały do 60 funtów (ok. 353 zł).
http://www.ebay.co.uk/itm/321968314677?ul_noapp=true
100% sprawne, ponoć porządnie od nowa pakowane - wszystko przez producenta.
Wielkie dzięki, będę kombinował prędzej czy później.
.
Aaa, widzę. No. 
Nie - do micromusic takie rzeczy są bardzo dobre.
Ale od czasu do czasu przydaje się coś "poważniejszego" - a nawet, żeby zbiory sampli porobić z tego. Wszystko, czego używam na Atari - nagrywam z tych co lepszych syntezatorów. Nie dzisiaj użyję - to za 10 lat.
Pik33: To ja bym też prosił tego Sunvoxa. Nie musi być w obrazie karty - może to sam jakoś poinstaluję. Może się przydać.
Hehehe, jestem kolekcjonerem. :)
Nie da rady. ;)
Nowa strzelanka kosmiczna na ZX48 - "SolarGun".
DOWNLOAD: http://iki.fi/sol/zip/solargun10.tap
Wygląda tak:

Wiem, że atarimusic.net zostało przeniesione na
http://atarimusic.exxoshost.co.uk/index ... Itemid=221
Ewidentnie miał na myśli datki w naturze.
Sikor, wyluzuj - będzie dobrze ;)
A TY, KUR.WA, LEDWO PO ZAWALE I *JUŻ* PRZED KOMPUTEREM?????!!!!!!!!!!!!!!!!!
DO ŁÓŻKA, bo POGOTOWIE ZAWEZWĘ!!!!!!!!!!!
atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Wygenerowano w 0.158 sekund, wykonano 16 zapytań