Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Powrót Head Over Heels! Thalamus zapowiada Return to Blacktooth - kontynuację klasyka na Amigę i Atari ST
Silly Venture 2k25 SE - już wkrótce! Tylko do 21 lipca możesz zamówić koszulkę z okazji SV 2k25 SE
Nowy firmware 1.5 dla SDrive-MAX Ulepszony tryb szybki i poprawki kaset w nowej wersji firmware
Ice-T 2.8.2 Nowa wersja Ice-T dla 8-bitowego Atari już dostępna - poprawki i nowe funkcje
Galactic Panic - nowa przygodówka na ST Darmowa gra point and click na Atari ST - ponad 100 ekranów przygody.
Opcje wyszukiwania (Strona 48 z 84)
Biore, o ile Jury zrezygnuje ;)
Dlaczego nie da rady, pustki w lodowce? :)
Kiedys na sztabie sie pilo a po szlo na kebaba. Teraz patrze restauracja potrzebna...
drac030 napisał/a:2) Univer-City Pub na Oboźnej - wady: kuchnia czynna do 18.00, ale za to piwo po 4 złote.
Weryfikacja: piwo kosztuje 5 zl, wczoraj bylem, pilem.
Stoliki sa tak rozstawione, ze mozna smialo siedziec wieksza grupa i kazdy bedzie mial do kazdego blisko.
Pierogi 8 zl.
Akira za bezsensowne cenzurowanie komentarzy jest u mnie na cenzurownym :) Jak cos to oddam komus innemu ;)
p.s. Maly - znow chcesz opoznien w podrozy? :D
p.s.2. BP NMSP
Kurde, przydaloby sie jakies powiadomienie o PW. Dopiero zobaczylem, ze cos tam jest.
hororus - odpisalem na PW.
To jak sie dogadamy w celu finalizacji? Przelew na konto, za pobraniem czy odbior na jakims zlocie?
O nie, nigdy wiecej mcdonalda :P Od tej wycieczki jadamy w normalnych knajpach :)
Poztym nie wiem jeszcze jak u mnie z urlopem. Brales wolne tylko na piatek czy jeszcze na poniedzialek (mozna wtedy mniej martwic sie o godzine powrotu)?
Ha czytalem to za dzeciaka. Dobra pozycja. Jak Dely nie zechce to ja bym lyknal.
Tak wlasciwie to jestem odswiezonym STEkowcem. Na poczatku lat 90 bawilem sie STkiem. Teraz to powrot w tamte klimaty z troche lepszym sprzetem (byle tylko bylo na niego duzo softu wykorzystujacego jego rozszerzone mozliwosci).
Edit:
Zgadza sie, zeszloroczny Atari Head Quarters w KRK byl swietny. Bylo ciasno ale mialo swoj klimat. Spanie na fotelu wspominam wysmienicie :)
Jako swiezo upieczony STEkowiec tez bym sie pisal :)
Calkiem sympatyczny :)
Dzieki!
Ten obrazek Mura to moglbys dac gdzies w powiekszeniu... please...
To tez mialem na mysli piszac, ze niedrogo ale nie chcialem pisac bo pomyslalem, ze jeszcze Maly podniesie cene :P
IMO wiec jak sie uda pojechac to nie ma zmiluj dla spoznialskich. Wyjezdzamy w piatek rano albo b.rano. Chyba ze zdecydujemy sie na wycieczke w czwartek na noc. Do obgadania - bo daleka trasa.
Co do powrotu to niechybnie w niedziele z samego rana.
Wez poprawke, ze party nie jest w Trenczynie tylko w Hornej Suce (chyba ok 30 km od Trenczyna).
Haha, usmialem sie, dobre :)
marekp ++
150 na osobe to duzo? Za podroz do Gdanska placilismy o jakies 30 zl mniej...
Wiec pozostaje kwestia ostatecznego postanowienia i mozliwosci wziecia urlopu, co np. w moim przypadku moze byc trudne :/
Cena jest jak najbardziej kolekcjonerska. Zobacz ile kosztuja sprzety o wiele lepsze niz flacon, przyklad pierwszy z brzegu: http://allegro.pl/compaq-piii-733-mhz-3 … 92369.html
W czasach swietnosci falcona mozna bylo na nim zarabiac i kasa sie zwracala ale teraz? Owszem mozna probowac ale to juz nie ten komfort jak przy dzisiejszych maszynach.
Chcialbym miec falcona ale nie specjalnie mam ochote placic ponad 2k za komputer na ktorym chcialbym sobie troche hobbystycznie poklikac. No, chyba, ze wygram w totka ;)
Ale ocb?! Napisałem, ze sie wycofuje wiec jakim cudem mam psuc zabawe innym?
Czytaj ze zrozumieniem a nie piszesz, z predkoscia swojej "dwupedalowej" centrali, co slina na jezyk przyniesie :P
Taki znaczek to i emulator posiada :P
Cena iscie kolekcjonerska. Odpadam z licytacji. Nie bede placil za 16'sto letni sprzet, ktory nawet nie posiada znaczka atari, takich pieniedzy.
Kolego, zasada regulaminu nr 11.
Nieladnie. Nie tylko Ty jestes zainteresowany. Kolejnosc zobowiazuje lub sute przebicie ceny :)
Fajny sprzet. Napisz moze jakas cene minimalna bo nie wiem czy jest sens startowac...
Nawet mi sie podoba. Obejrzalem klika clipow wiecej i imo jest git. Jak beda grali w okolicy to ide :)
Znalezione posty [ 1,176 do 1,200 z 2,088 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.065 sekund, wykonano 18 zapytań