Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 5 z 15)
To też się przypominam i proszę na PW o wieści ;)
Ave 8bit!
Poszukuję kogoś kto posiada takie urządzenie jak Cart VICTOR IF-7900 lub IF-7910 lub IF-C9C do MSX.
Chętnie to kupię zamienię, ale może być też nawiązanie kontaktu - dialogu z tą osobą/osobami.
proszę pisać na PW.
chyba łatwiej będzie zrobić "scope" ;)
... kup Pan cegłę...
... bierzta bo reszta....
czyżby Różyc wrócił? :))
...taaa... RM czyli radio Ma ryja ;)
tylko tak się zastanawiam, takie ciężkie oprzyrządowanie na taki mały komputerek.... chyba lepiej było 1450XLD , hymmm ... albo chociaż 1200 :)
pyk :)
Mam dwa Carty typu Bee ale brak "wkładu".
"...raz ciemno, raz jasno, płynie muza przez miasto..."
hymmm... gdybyś chciał wysłać to coś byśmy się dogadali, raczej ;)
...monit ciemno biały, zgadza się?
o totototo @Sikor ma rację, a co racja to fakt :)
"są dwie rzeczy nieskończone : wszechświat i..." :D
... i że ktoś za magnet tyle dał?? to ja też mogę tak policytować a potem powiedzieć że nie biorę... albo sam sobie podbijać z drugiego konta a potem taki sam "nówka " przedmiot sprzedać, bo wcześniej za tyle i tyle poszedł :)
A o co kaman z tym Flaconem? Ktoś ożenił za 350zł i jeszcze graty? to też dobry fejk... i zaraz tak wszyscy to łykają jak pelikan cegły... oj Panowie, Panowie Szlachta...
DiskDoctor napisał/a:Witam,
Poległem na konfiguracji Rapidusa z U1MB. A że mam Atari 65 XE bez ECI, nic dalej nie zdziałam jak chcę Rapisusa.
Zamienię moje Atari 65XE, kupione w marcu 2021 jako NOS (pudełko, folia, stan bdb) na Atari 65XE (ew. 130XE), stan bdb / bdb-, sprawne. W rozliczeniu dorzucam Ultimate 1MB.
Atari zostało kupione jako NOS, jest w 100% sprawne, przebyło przeróbkę NTSC>PAL, wymianę POKEY, MMU i BASICa.
...szkoda, że nie dałeś znać tu to bym się zamienił na płytę PAL, a tak wykonałeś "zbędną" robotę...
zerknę czy mam na "luzie" coś z ECI ale to wymaga wykopek... ;)
a nie został Ci ANTIC, POKEY na luzie, bo by mi się przydał. Daj znać na PW
chiba mom ;)
a jednak nie :(
"... o kulce Atali, at at at at ATARI, co to za komputer..." " ... brak fazy, więcej węgla, okey..."
sam potrzebuję laser, dlatego chętnie być swoje maleństwo spieniężył...
>time... time... time... :(
@drygol
Mam pytanie: czym rezasz plexi, laser czy cnc, bo jak by coś to mam wolne cnc swoje.
Ale mam też jedno do sprzedania ;) takie na biurko.
Kiedyś już walczyłem z takim tematem ale nie mogłem namierzyć dobrego źródła światła. I strasznie się tym zniechęcałem ale te u Ciebie to "bajer Fuuulll" normalnie. Gratuluję.
to tak a propos tej niskości z olyksa
..... a to faktycznie niski ten nr, niższy niż piwnica, tylko cena też za niska jak na poziom piwnicy...
bo chyba się komuś sufit zwalił na czerep i wyrównał poziom niskości z piwnicą...
yyyyy czy jakoś tak, to leciało ;)
a to może choć ten ssd za tą 100 bym wzion.
da radę?
@tOri
... do St raczej ni mam :( ale jak się trafi to będę pamiętał.
nie skromnie powim że mam SC-450... ;) 2szt.
mam chyba też ze dwa ale każdy inny i .... jak już się znalazło to tyle ;)
Znalezione posty [ 101 do 125 z 362 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 44 zapytań