Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 5 z 294)
Dawaj, dawaj ;)
Będzie dobrze ...
Zdecydowanie nie wybieram się na ph, a sztab to dobra alternatywa...
Rok temu, tych co nie wpuścili na ph, przyszli na sztab.
pancio.net napisał/a:@AS... Jak ściepę to ja znam jednego THE kandydata/kolekcjonera/fraudera...
Ja chętnie zanabędę kabelek SIO i ECI i PBI. Resztę mam w 2+1 egzemplarzach. Przeżyję :-)
Czyli robisz ściepę?
Ja to z 3 kabelkii od razu wezmę, mam jednego Kebab atari (tego xe co ma klawiaturę po kebakowemu, dla iżynierufff) ...
p.s.
jak ja bym robiła ściepę, oraz miał 1k euro, przecież bym sobie dom wybudował, kupił bym z 10 falkonów, 15 tomsów, oraz jeszcze z 5 niewolnic (nie mylić ze zmywarkarkami).
Pin napisał/a:tOri napisał/a:...zwłaszcza w czasie gdy do coraz większej liczby ludzi dociera groza tego co im uczyniono. Wiem że ciebie to gówno obchodzi bo twoja racja jest bardziej twojsza, ale ja w mieście gdzie mieszkam widzę takie ilości nekrologów że włosy dęba stają. Rozejrzyj się sprawdź i przestań recytować kocopoly bo to nie działa. Tak samo jak "wiara w naukę ". I wiesz co - śpię spokojnie nie myśląc...
Możesz podać jakieś racjonalne źródło tych rewelacji? Jakieś badania naukowe? Udokumentowane statystyki?
Pin #3, 28mhz ;)
Będzie dobrze :)
Wrzucie to na pigwę czy gdziekolwiek, gra jest super .!.
Obawiam się że wręcz przeciwnie ;)
przemek-o napisał/a:laoo/ng napisał/a:"Absurdalność" jest subiektywna, a i tak nie jest to najdroższy Falcon na OLX ;)
Falcon jako Falcon to chyba jednak najdroższy. Ten drugi ma wiele dodatków, które ogólnie ciężko dostać. Sam sprzęt jeśli sprawdzić na reverbie to około 5-7 tys. + dysk zewnętrzny + oprogramowanie, więc wyszłoby ze sam Falcon poniżej 10 tysięcy :)
Ale to tak, żeby oddać sprawiedliwość :)
Niemniej osobiście uważam, że jedna i druga cena to przegięcie. To jest już raczej na zasadach kolekcjonowania, a nie używania. Bo nie pamiętam jakoś zatrzęsienia Falkonów w domach w tamtych czasach.
Poka mi takiego za 5k pln, od razu będę szarpał jak Reksio szynkę :)
Klawiatura uk, falcon wygląda ładnie, jak by ktoś nas czytał na discordzie AA ;)
U mnie to będzie tylko aktualizacja, z avg na sub ;)
Brakuje tam jeszcze tylko wyjścia ale z vbxe/Zosii. Wtedy to był było to aby nie rozszerzać ;)
Avg, jest zajebisty do wgrywania, nawet overmirnd czy totaldase nie są mu straszne :)
p.s.2.
Ktoś weźmie się za akcję zrzutka #2 ?
perinoid napisał/a:A to jest jakaś płytka do tego?
Jest..
- nawet kiedyś udało mi się kupić ..
Jak pisałem wywalić to tak samo jak wiatraczek ;)
Wywalić ten głośnik tak samo wentylator ;)
Super!
p.s.
szukamy skarbnika do zbiórki #2 :)
To jest kolejny komplet (5osób) tylko kto się podejmie organizacji....?
Piguła/Shpoon napisał/a:Nie mam subcarta - wiec z kompletem kabli też bym się pisał
To już jest nas 3trzech (bo Lopez jeszcze),
-dajmy chwilę Chłopakom i trzeba będzie zorganizować taką akcję #2 .. ;)
Jak by ktoś robił 2gą akcję na Sub carta to chętnie się dołączę, przelew zrobię w Euro.
Jedno takie 65xe bez eci, z eci działa do dziś, a to prawie zwykłe 65xe z Antonią 2turbo i Zośki i inne takie tam siedzą :)
Spokojnie, @Kermit coś ogarnia w tym temacie ....
ide+ ten nie 'ujowe" będzie reaktywowane :) (rev.d oczywiście).
Kermit się tym zajmuje .
Qrka Rurka,
Simple stereo v4 czeka :)
Kermit; wczoraj opowiadał o tym...
Będzie kupowane :)
Znalezione posty [ 101 do 125 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.220 sekund, wykonano 10 zapytań