wasze rzady i wasze wybory zlikwidowaly zawodowki i sporo technikum.
wasze czyli czyje?
ps. liczba mnoga od technikum to techników.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez syscall
wasze rzady i wasze wybory zlikwidowaly zawodowki i sporo technikum.
wasze czyli czyje?
ps. liczba mnoga od technikum to techników.
Można by rozpocząć kolejny duży wątek o tym jak to jest, że ubezpieczona jest jedna osoba a cała rodzina się leczy ?
O wiele wieksza patologia jest to ze jedna osoba placi cale zycie a inna wogole nie placi - ale wystarczy ze ta druga ureguluje skladki za jakis smieszny okres (typu 3 czy 6 miesiecy) i suma sumarum obie te osoby maja identyczne ubezpieczenie. Jak taki system ma dzialac? Do tego nie trzeba geniusza ekonomiki, wystarczy matematyka na poziomie gimnazjum....
Proponuje obserwowac Rosje i Niemcy zamiast Iran i USA.
To sciagnij jakies pliki z tego 'po IPku' ... domena i mechanizmy dns (mowie ogolnie - za tym stoi o wiele wiecej) pozwalaly skalowac content i uzywac CDN. Teraz troche z tym bedzie slabo....
Nie ma sie czym podniecać. Deface strony www to zaden nacisk. Rownie dobrze mozna by bylo ubic muche w kiblu, taki sam efekt netto.
To z metaliką to było demko gościa EGR czy jakoś tak.
Stąd też większa część ściany wschodniej to zaślepieni wyborcy PIS. Oby tak dalej ...
A w ameryce to murzynow bija.... daj spokoj z taka demagogia.
Jak slysze taki argument ze 'nikt nie broni wyjechac' to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. Jest co najmniej 10 powodow dla ktorych ktos moze nie chciec wyjezdzac. I to nie sa panstwowe stolki. Fajnie sie pisze jak to mozna wszystko zmienic z perspektywy takiego Śląska (czy tam Zagłębia - nie wiem gdzie leży Będzin a nie chce cie obrazic ;)) gdzie jest kupa zagranicznych firm, przemysl (kopalnie pomijam) i latwiej o taka rade. :)
I zeby nie bylo - ja sie nie uzalam - to byla odpowiedz na to ze pracujac 16h dziennie mozna cos miec. W lublinie nawet pracujac 16h masz niewiele ponad nic :)
Pozdro
Marudzicie, panowie. do roboty. zapierdalac po 16 na dobe to nie bedzie zle.
Pomieszkalbys w takim Lublinie to bys zmienil zdanie :) 1400 netto to dobra pensja za 10h ;) Przyjedz, rozwiniesz skrzydla normalnie k**** mac.
Moze mi ktos po krotce strescic o co sie klocicie? Bo serio nie wiem.
a co to jest mils? :)
1 mil = 1/1000 cala. I faktycznie mowi sie milsy w liczbie mnogiej. O co ci chodzi?
Jestes pewien że to sa ekrany startowe? A moze 'restartowe' jak mowi nazwa strony?
Jaki narod taka rewolucja. Internet jest, gazeta wyborcza jest, slupki w tv sa, to po co rewolucja :)
Pozostaje. Porwac narod do rewolucji :) Ale za bardzo polubiliscie cieple k.u.r.w.i.d.o.l.k.i i internet :)
Karmcie trola, karmcie.
BRON DLA KAZDEGO POLAKAaaa !!!111 ;)
Mam do czynienia powiedzmy ze 'zlomowaniem urzadzen' i czasem sie trafiaja. Kiedys tez chcialem ich uzyc do zrobienia obrabiarki cnc :)
Ale mi przeszlo.
Edit:
Sprawdz PM
Brzmial jak ArchieII :)
Lt_bri: ja mam duzo silnikow roznych (niektore z bardzo duzym momentem)
Jutro moge podac co dokladnie mam bo musze znalezc pudlo z nimi (remont mialem i do dzis nie wszystko odnalazlem) :)))
zamilcz jak starszyzna rozmawia :)
Nie czepiaj sie, dobrze wiesz o co mi chodzilo. Poza tym jesli juz mialbym sie ja czepiac, to to co jest w stacji jest zasilaczem bo po podpieciu tam dwoch drutow z 9V AC zasila odpowiednimi napieciami cala stacje. Zrob to samo samym trafem.
smar maszynowy z dwusiarczkiem molibdenu. do nabycia w obi za 5 zeta tubka.
lub smar teflonowy (tak sie nazywa) w leroy meriln,
w naszym kraju najczęściej widziałem opis kabel zasilający, zasilanie itp. Z tłumaczenia faktycznie często wychodzi sieciowy, ale u nas to bardziej pewnie by pasowało do kabla sieciowego np rj45.
Zanim przyszedł ethernet i rj45 kabel sieciowy sluzyl do podlaczania do sieci (energetycznej). To ze jezyk sie zmienia to normalne, ale juz nie czepiajmy sie. Akurat w tej materii jezyki obce sa precyzyjniejsze. Bo na 'siec' maja rozne wyrazy, w zaleznosci od tego jaka to siec :)
W 1050 zasilacz jest w srodku :) na zewnatrz jest tylko trafo dajace na wyjsciu 9V AC. 27VA.
Ja nie kupuje ani nie potrzebuje ale jesli mozna to prosze o dodanie do IO boarda trybu 1050-2-PC :) Candle wie ocb :)
atari.area forum » Posty przez syscall
Wygenerowano w 0.048 sekund, wykonano 26 zapytań