Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
ASAP ma 20 lat - wydanie 7.0.0 20 grudnia 2005 został utworzony pierwszy commit w repozytorium CVS projektu ASAP (Another Slight Atari Player).
FiSh 0.70 Bocianu wydał FiSh 0.70, shell ułatwiający przeszukiwanie zasobów serwerów TNFS.
Street Fighter II już na Atari 8-bit! Vega i jego zespół wydali finalną wersję kultowej bijatyki. Wymaga 4MB cartridge i 64KB RAM.
Elite Demo 6 na Atari 8-bit! Trwają prace nad konwersją kultowej gry Elite. Szóste demo wprowadza liczne poprawki błędów.
vbcc v5 dla 6502 Kompilator C vbcc doczekał się piątej wersji dystrybucji dla 6502. Zapewnia dużo szybszą arytmetykę FPU i nowe narzędzia.
Opcje wyszukiwania (Strona 6 z 6)
Strony Poprzednia 1 … 4 5 6
macgyver. Znalazłem 5 szt , które trafiły do mnie z innego źródła. Te są chyba czyste, a na naklejkach są takie napisy:
microspot
Minidisk
Double-Sided/High-Density
96tpi/Soft Sectored
Również i ja dołączam moje gratulacje dla Obojga Dzielnych rodziców. :) Trzymajcie się zdrowo we trójkę.
Są wolne Gzynio, daj znać na priva jak Ci je dostarczyć.:) Mam ich około 100 szt.
I'm sorry! Kompletnie na tym się nie znam. Nie wiem jak to rozpoznać. Stacje Atari ich nie formatują i nie czytają.
Mój znajomy podrzucił mi dyskietki 5.25'. Skorzystałem tylko z 20%, ponieważ reszta okazały się gęste (96dpi).Dyskietki te są bezfirmowe i używane w większości z systemem UNIX. Może komuś się przydadzą.
Kiedyś trafił do mnie film i żaden z playerów nie chciał czytać pliku tekstowego związanego z tym filmem.Pomogło dopiero zainstalowanie KMPlayer'a.
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 2.9.3.1430
Masz rację Adam, zadałem niepoważne i niezgodne z regulaminem pytanie. Mam nadzieję, że z tego powodu, nie dostanę bana? :(
Cześć sztabowcy z 3miasta. :) Atari rules? :)
Znamy się Gepard. :) Do zobaczenia! :)
Co powiecie na moją obecność.Mam zamiar być.:)
Jest również River Raid II na Windows Pc. Na przykład na tej stronie.
Przesyłam zdjęcie pudełka od mojego VG 125.
[[img=http://img88.imageshack.us/img88/5329/jostickboxbv8.th.jpg]
Dodatkowy opis:
Góra w kolorze czarny+napis JOYSTICK taki sam jak na froncie.
Przód/Tył jednakowy wygląd.
Prawa/Lewa jednakowy wygląd.
Na spodzie nie ma niczego.
Zajrzałem dzisiaj do pawlacza gdzie przechowuję różne graty i znalazłem oryginalne pudełko od mojego VG 125.
Jutro przy świetle dziennym zrobię zdjęcia i tutaj zaczyna się problem. Kompletnie nie wiem jak je przesłać. Jestem początkujący w Necie i na forum. :)
W Bajtku #7/88 znalazłem następującą informację:
Na giełdach komputerowych i w sklepach Pewexu można zakupić joystick VG 125. Jego droższa wersja
VG 125AQ posiada możliwość przełączania na ciągłe strzelanie, tzw. auto-fire.
Dalej następuje opis i rysunek jak samemu wykonać auto-fire.
Joystick 125 czyli VG 125, którego zdjęcie zamieścił gRzEnIu jest również u mnie i chodzi bez problemów, pomimo kilkakrotnych napraw. Połamała się blacha i rozsypała rączka. Joy ten jest, jak to się mówi na blachach. W przedniej części pod dolnymi przyciskami fire ma wbudowaną płytkę drukowaną ale bez żadnych elementów. Możliwe że była też produkowana wersja z autofire. Pod naklejką VG 125 jest otwór na przełącznik.
Zamawiam 2 szt.Stop! Wycofuję się!
No i co dalej z tematem zapoczątkowanym przez galu. Jestem również tym zainteresowany. Nie jestem maniakiem gier ale na Atari w super klasycznej grze River Raid wyciągałem w okolicy 70 000 pkt. W klawiaturowym emulatorze joysticka z trudem przechodzę 2 mosty.
Dzieki miker i pajero za plugin do Total commandera.Poszło dobrze.
Dzięki za szybki odzew! Atari czasowo jest niedostępne.Przy pomocy makeAtr robiłem, ale wasap.exe nie był w stanie tego odczytać. Spróbuję pozostałych.
Witajcie! Jakim sposobem i czym wyciągnąć pliki z ATR? Szczególnie chodzi mi o wyciągnięcie plików typu CMC, aby zapisać je w koatalogu PC?
Jak obyczaj każe stary
Według ojców naszej wiary
Pragnę złożyć Wam życzenia
W dniu Bożego Narodzenia
Niech ta gwiazda betlejemska
Która świeci Wam o zmroku
Doprowadzi Was do szczęścia
I radości w Nowym Roku
Henryk
Znalezione posty [ 126 do 146 z 146 ]
Strony Poprzednia 1 … 4 5 6
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.011 sekund, wykonano 57 zapytań