Ponownie w Kici Koci (Aleja Stanów Zjednoczonych 68). Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/680696326273304
Planuję być :)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Altirra 4.50 test 17 Phaeron opublikował kolejną wersję testową emulatora 8-bitowego Atari.
RastaConverter 1.0 RC8 Nowa wersja konwertera grafiki dla 8-bitowego Atari.
Wyniki Silly Venture 2k26 SE Poznaj wyniki konkursów gdańskiego party oraz obejrzyj nagrania z oficjalnego streamu.
The Great Axe - kolejne demo Vega, Miker i Gaspar prezentują nowe ciosy oraz stan prac nad konwersją Golden Axe dla Atari.
Atari800 7.1.0 Ukazała się wersja 7.1.0 emulatora Atari800 z dokładniejszą emulacją ukladu POKEY.
atari.area forum » Posty przez innuendo
Ponownie w Kici Koci (Aleja Stanów Zjednoczonych 68). Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/680696326273304
Planuję być :)
Jeśli nic mi nie wyskoczy, będę :)
Sikor, skontaktuję się z moją grupą i dam znać. Na razie pomysł pojawił się na ostatnim sztabie.
Sikor, a jak z koszulkami? Te nasze SDX już dawno wyblakły lub się zagubiły.
drygol, dodawaj następnym razem info o możliwości podpięcia padów z Gacka. Konsole Wii mają najbardziej beznadziejne kontrolery, które wpływają na przyjemność z grania. Jak zaznaczył dely, to może być kluczowe dla zainteresowanych.
Hej, fajnie by było się spotkać. Co powiecie na godz. 19 w piątek, np. w Space Games Pub przy ul. Oboźnej 7?
Miałam być, ale z Lizardem jedziemy na KWAS w Tarnowie :) Ktoś musi reprezentować DLT w wielkim świecie.
Sikor, czad! A są też inne konsolki :)
Wątków atarowskich jest malutko, niestety, natomiast "Kiepska sytuacja..." wygenerowała już ponad 9 tys postów.
@Bluki, ja też nie chcę widzieć tego wątku, a mam wrażenie, że to forum zmieniło swój profil.
Dzięki wielkie za Qixa! :)
Sikor, wpadaj na KWAS, jak Ci się uda. Miło będzie Cię zobaczyć :)
xxl, to chyba zależy od grupy ludzi, bo ci, z którymi ja rozmawiam, nie mają takich poglądów jak Wy tutaj :) Za to mają takie jak Adam i Pin.
Candle, ja poglądów nie zmieniam, ale zawsze chętnie wysłucham drugiej strony, nawet jeśli ma inne zdanie na jakiś temat.
@Sikor, znaczy, że zapraszasz do siebie forumowiczów? :)
syscall, jest tak, jak napisał Adam - wirusy mają to do siebie, że mutują.
A porównywanie grypy, która jest już z nami dość długo i - uwaga, uwaga - sporo ludzi się na nią szczepi, do Covida jest bardzo nietrafione.
xxl, wiem, jak to działa. Wskazuję na to, że ludzie na Covid jednak chorują. Poza tym nie wydaje mi się, że jest między nami różnica pokolenia, chyba że masz minimum 53 lata ;)
tOri, nie oglądam TV, bo nie mam na to czasu ;)
Pin, mieszkam w pobliżu Szpitala Narodowego, a w okolicy szpital, w którym się urodziłam, zmieniono na Covidowy. Karetka za karetką. Myślę, że ci, którzy sami nie zachorowali i nie przeszli Covida ciężko lub nie stracili kogoś z bliskich, dalej będą wypisywać, że to wszystko ściema.
Życzę wszystkim samych najlepszych rzeczy w Nowym Roku!
Tiger, miałam być na poprzedniej edycji, ale wrzucili mi pracę i tym samym odpadłam :(
Ja też wróciłam po dłuższej przerwie na zloty :) Na LP planuję się pojawić, bo jeszcze nie byłam.
Sikor, mnie już wtedy nie było :) Są kraje, które wymagają i certyfikatu i testowania, natomiast, niestety, wiadomo, że kwitnie handel lewymi ceryfikatami. A testy są podatne bardzo na cytrynę. Wirus jest wirusem, więc będzie mutował.
Sikor, jestem "ukłuta" już trzy razy i zapewniam Cię, że nie mam zamiaru się szczepić co kwartał.
Dracon, jak sam napisałeś, wystarczyło dyskutować na podobnym poziomie. Zbyti dał się ponieść za bardzo emocjom, więc może taka przerwa od forum dobrze mu zrobi.
Mq, dlatego napisałam, że poziom dyskusji w tym wątku jest bardzo niski. Można dyskutować, ale nie należy przekraczać pewnych granic.
atari.area forum » Posty przez innuendo
Wygenerowano w 0.034 sekund, wykonano 24 zapytań