Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Nowy shooter od Shantiego Shanti prezentuje prototyp poziomej strzelaniny wykorzystujący mnóstwo kolorowych, animowanych przeciwników.
Aktualizacja BigPEmu do wersji 1.21 Nowa wersja emulatora Atari Jaguar z obsługą BigMaster oraz nowymi funkcjami dla skryptów audio.
The Best of Atari XL/XE demoscene music Premiera płyty winylowej pod tytułem "The Best of Atari XL/XE demoscene music, vol. 1" na Last Party!
Bagman Comes Back na Atari 8-bit Bernd Spautz pracuje nad portem gry z C64. Zobacz postępy w pracach nad tą klasyczną grą zręcznościową.
G2F - A Graphician's Guide Poznaj sekrety tworzenia niesamowitych grafik na Atari 8-bit dzięki nowemu poradnikowi Graph2Font.
Opcje wyszukiwania (Strona 6 z 52)
Ok, znalazłem zasilacz dlinka 5V 3A. Na gołej atarce smiga, z NOMari wywala sie po 5 min, po wlaczeniu atarki odrazu po sekundzie znowu sie wywala, po odpieciu NOMari atarka działa ..
jedna atarka goła, druga rozszerzona w epoce o stereo i osy. Prawdopodobnie zasilacz jak piszecie, ale starego nie podlącze bo boje się że spłone :-)
potestowałem wreszcie NOMari i jestem zachwycony graniem ale...
Mam problem techniczny, a mianowicie po 10-15 minutach działania atarynki z NOMAri następuje zwis a na zasilaczu widze 2 do 3 V napięcia ( mam wyswietlacz z napięciem na zasilaczu ). Po wyjęciu NOMari i wlaczeniu atarki jest ok, To samo sie dzieje na innej atarce, także na pewno wina zasilacza. Na elektronice zupełnie się nie znam ale zasilacz kupowałem niby extra hiper mocny na allegro, choc nie wykluczam że taki nie jest. Boje się podłączyć pod zestaw inny stary 35 letni zasilacz bo nie wiem czy wtedy dym z atarki nie pójdzie. Co się dzieje ? NOMAri rzeczywiscie pobiera jak smok prąd ? czy zasilacz jest gówniany ? co zrobić ?
Będę troche czasu w Gdańsku. Polecacie jakieś retro muzeum ?
Kupię cia 6526 , potrzebuje 2 szt do c128 . Nie pogardze 1 szt
w szkole była najlepsza miejscówa :(
hmmm na crt po composote każda moja atarka ma przepiekny obraz. Nie rozumiem tych kombinacji z obrazem..
@Mq całkiem inaczej sobie ciebie z wyglądu wyobrażałwm :-)
tylko patrząc na ceny re-płyt głównych (złożonych) np amigi 1200, 500 to ceny są kilkukrotnie wyższe w porównaniu do płyt oryginalnych, a stare płyty nie tanieją.... Wiem wiem złóż se sam to będziesz miał tanio... tylko ja umiem sobie złożyć co najwyżej klocki lego z moją córeczką
panie ... teraz wszyscy planują być KIMŚ !! może prezydentem .. to po co ktoś później wykorzysta w kampani wyborczej jakiś filmik z jakiegoś zlotu... żenada.. wyżej sr..ją niż dupy mają
Cyprian napisał/a:@laoo/ng ikony często używanych programów możesz wyciągnąć na biurko
ale tylko w TOS>2.0 ? czy też w 1.6 ?
@x-angel wysłałem na priv dane do wysyłki
XT-CF ruszy z kompami 286, 386, 486 ? czy tylko z XT ... jak ruszy to biorę
jak w temacie, chciałbym bardzo zadbany i 100% sprawny
@lopez ja nie mam ciśnienia na wymiane także oddaje Ci pierwszeństwo , zwłaszcza że jeszcze swojej 1050 nie zdążyłem przetestować
dzisiaj, jutro poszukam w swoich czeluściach... na 90 % mam taką na wymiane w stanie bdb + jakies turbo. ale bez zasilacza, mam jeden którego uzywam też do innych gratów
czy można zakupić gdzieś 1 sztuke Nomari ? a może ktoś sie pobawił i chciałby odsprzedać ?
Znalezione posty [ 126 do 150 z 1,296 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.044 sekund, wykonano 20 zapytań