126

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

jakie to ma złącza i first question: wiele?

127

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

a o takie to było już? :
https://www.olx.pl/d/oferta/atari-falco ... on=ip%7Ccf

Jak w tytule i na foto. Oddam czasopisma za wpłatę na :
https://zrzutka.pl/7h2byw
plus etykieta na paczkomat (orlen lub inny).
Może by 20zł ale jak uważasz, że warto więcej to wedle uznania.
Może komuś się przydadzą.

129

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

... i jeszcze kilka fotek z działania... ;)
oraz "ładniejsza" klawiatura.

130

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

... i pyk ;)

131

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

Sorka za opóźnienie i słabą jakość zdjęcia. (....time, time, time...)

Oto klawiatura, przetestowana i działająca.

132

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

Cena w pierwszym poście się zmieniła, bo do komputera jest klawiatura mechaniczna, wzorowana na oryginalnym Palcom.

temat do zamknięcia

ok. to nie ma sprawy możesz zrobić wpłatę j.w. podpisz się swoim nickiem z forum a do mnie wyślij etykietkę na paczkomat gabaryt B

135

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

Chciałem jeszcze nadmienić, że ten sprzęt obsługuje także oprogramowanie na nośnikach typu LaserDisc takich jak na przykładowych zdjęciach. (zdjęcia płyt tylko jako przykład - nie do sprzedania).

136

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Dla każdego z nowym rokiem, nowego 1450XLD i w Cosmos ;)

..."cena do dogadania"...
oznacza 0,09 zł czy 15,67 zł ???   ;)

no ba " szlachta złotem płaci"  ;-)

139

(10 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

@darpajdp
a skąd (gdzie) kolega wyrwał ATARI 800 ??

140

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

i pamiętajcie: "król jest tylko jeden"  :))

141

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

z cyklu "SUPER DUPER" na alleboga:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/atari-1200xl

ten sprzedawca ma sporo "perełek" :
https://allegrolokalnie.pl/oferta/atari ... ick-rf-c4e
https://allegrolokalnie.pl/oferta/ruska ... a-zsrr-rc3
https://allegrolokalnie.pl/oferta/unika ... ox-gry-z74

a tu tak delikatnie:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/atari ... onsola-mgn

a pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu sprzedałem taki komplecik za 500zł aż łezka się kręci jak to nam się społeczeństwo wzbogaciło :))

142

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Poszło na PW i jeszcze razem jedna kwestia poszła ;)

143

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

chetnie przytulę.

co prawda mam steka STFM ale jak sie nie trafi ktoś bez steka, to stoje 1 w kolejce. ;)

Kilkanaście sztuk "Młody Technik" w stanie różnym o numerach:
- 10/83,
- 10/84,
- 4,8/85,     
- 4/86,
- 2,4,5,8,10,12/87,
- 2,5,9,10/88
plus jeden ;)

Na pomoc dla: https://zrzutka.pl/yxmcmx

Po 1zł za sztukę czyli 15zł bo jest 16szt. do równego ;)
Kwotę wpłacamy na powyższy link a do mnie poproszę etykietkę na paczkomat (B).

tutaj do zamknięcia.
muszę otworzyć inny temat.

WoooooW!

:((

Javalonde napisał/a:

@leonlas dorzucam grosik do Twojej zrzutki, a metoda losowania prostsza niż myślisz :))

Dzięki!!! Jakem lasu człek, dzięki.

"... a w życiu rzech cepra na greenpoincie nie widzioł..."  tyle samo zrozumiałem z tej metody losowania. :))))
Ale... nie o losy się tu rozchodzi a o los jednego małego  " Istnienia".
Congratulation!!!

A może ktoś jednak zechce wspomóc :  http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18883

Coś słabe zainteresowanie :( myślałem, że leśnym stworkom, ktoś zechce pomóc...

Przedłużam aukcję do niedzieli - 18.12  22.00

150

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

.