1,551

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

pewnie tak - tylko teraz niech mi jakoś mądry koder poda linka albo podeśle info na temat zapisu danych na dyskietce w gęstości Single
tzn chodzi mi głownie o sposób zapisu informacji o plikach (w jakim sektorze zawarta jest informacja o nazwie, długości (początku i końcu pliku)..

1,552

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

taaaa... jeden niby zrzuciłem do pliku  atr - teraz niech się jeszcze znajdzie jakaś mądra głowa i powie mi jak to poskładać do kupy - Cart ma 8KB jego zawartość zrzucona za pomocą rozwiązania:

I know 2 ways to dump a cartridge:

1. Install QMeg+4.04 operating system, turn on a computer with pressing Select; press Control Help, then Control S; change drive number with Space and press Shift W, then Start. Voila! Now you must cut cart data from the disk or ATR image (under APE).

1,553

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Czy ktoś z szanownych userów zrzucał zawartość Cartridga do pliku za pomocą nowego Qmega?

Będę wdzięczny za wszelką pomoc w tej kwestii

1,554

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

atari with ham pack software --->modem packer radio -->
ampr gate--> connect lublin.irc.pl join #atari8 ;)

1,555

(18 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

ja również piszę się na jakieś 3-4 egzemplarze

1,556

(175 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Nie wierze... 8O

Dlaczego?

1,557

(175 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Niech piją - na zdrowie...

ps. swoją drogą szkoda, że nie ma juz Last Party... jego termin nigdy nie kolidował mi ze szkoła i pracą (a tak ku...wa mać drugie party w tym roku przeleciało mi koło nosa...)

1,558

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Moczymordy jesteście i tyle ;) Nie to co ja ;)

Taa... odezwał się ten co nie pije.....

1,559

(17 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

oj chyba jednak musi być 1050 (Toms 720, SN360 oraz California odpada - bo osobiście sprawdzałem)

1,560

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pinek tylko bez takich tekstów - każdemu może sie zdarzyć! Okazja była jedyna w swoim rodzaju - ukończenie kolejnego szczebelka na długiej drodze edukacji...

ps. Pamiętaj, że i Ty możesz stać się główną gwiazdą jakiegoś kolejnego party  :twisted:

1,561

(3 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

szkoda tylko ze keygeny są do starszej wersji...

1,562

(25 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

a mnie się podobała i już !!! W Joust'a grałem bardzo krótko... mnie nie wciągnęła.

ps Top 12 to o wiele za krótka lista aby wymienic wszystkie ulubione tytuły...

1,563

(25 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

1. Montezuma
2. Moon Patrol
3. Nuclear Nck
4. Pac Man
5. Bulder Dash
6.  Miner 2049-er
7. Włóczykij
8. Mr. Proper
9. Trix
10. Kangaroo
11. Hacker
12.  Monstrum

1,564

(25 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

I jak znam zycie scena szybko ich zawartości nie ujrzy (mowa o dyskach Gumiego u Caspera.....)

1,565

(53 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Bulder Dash - full połamanych Mattów
Miner 2049-er wypasik wgrywany jeszcze na magnecie
Nuclear Nick - totalnie odjechana zręcznościówka
Monstrum ASF - pomykam w to do dziś chociaż pod emulatorem
Panther - dość trudna ale wciągająca
Kasiarz - ręcznie malowałem mapkę aby ukończyć tą gierkę
Bomb Jack
River Raid - no coments
Mr Do
Warsaw Tetris
Blockout 3D
Cała masa Arkanoidów

Z przygodówek:

Mózgprocesor
Barahir
Seksmisja
Władcy Ciemności

1,566

(31 odpowiedzi, napisanych Zloty)

jakbym sie na party nie pojawił to równiez pisze sie na 2 koszulki drogą wysyłkową ;) (jedna XXL a druga S) - mogę dokonać nawet przedpłaty (wraz z kosztami wysyłki) tylko poprosze o numer konta emaile'm

1,567

(175 odpowiedzi, napisanych Zloty)

tylko nie zap*** tak jak na ostatniego sztaba - bo koszty imprezy zmienią się diametralnie  :twisted:

Nie mam juz czym zap*** - blondynka skasowała mi połowe wozu....

1,568

(6 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

no prosze Ghost Editor zrobił w Abbuc'u furrore... może to zmotywuje Caspera do ukończeniu paru innych użytecznych programów...

1,569

(175 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja i Zina obecność w chwili obecnej na 50%

1,570

(24 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Ma ktoś może schemacik oryginalnego 2 układowego sio2pc który był na stronie Monsofta? Jeżeli tak to poproszę na majla

1,571

(7 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Prosze bardzo....

http://83.16.164.130/~pigula/CMCSAMPLEMAKER.ZIP

1,572

(19 odpowiedzi, napisanych Emulacja - 8bit)

kryptoreklama

1,573

(37 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Ufff w końcu znowu mam stały dostęp do netu...

Sio2pc aktualnie mam na 1489 zarzuciłem XP i zobacze czy na Ape się coś kopie ...

1,574

(23 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

W chwili obecnej mam sio2pc w oparciu o układ 1489 i działa mi pięknie pod win2000 z pełną transmisją, miałem na maxie 232 i również śmigało bez zarzutu (pomysł Mikey - miniaturyzacja płytki Azbest).

Teraz składam sobie 2 układowe oryginalne sio2pc (w działaniu poprzednich dwóch rozwiązań nie zauważyłem żadnych różnić).

1,575

(23 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Bo :

a) Wersja niezarejestrowana APE nie obsługuje szybkiej transmiji

b) Aby bawić się w tworzenie plików *.pro trzeba mieć stację 1050 i troszeczkę zmodyfikowany kabelek sio2pc w oparciu o układ 1489 (w zasadzie to już nie jest sio2pc ;) )