Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 63 z 91)
pewnie tak - tylko teraz niech mi jakoś mądry koder poda linka albo podeśle info na temat zapisu danych na dyskietce w gęstości Single
tzn chodzi mi głownie o sposób zapisu informacji o plikach (w jakim sektorze zawarta jest informacja o nazwie, długości (początku i końcu pliku)..
taaaa... jeden niby zrzuciłem do pliku atr - teraz niech się jeszcze znajdzie jakaś mądra głowa i powie mi jak to poskładać do kupy - Cart ma 8KB jego zawartość zrzucona za pomocą rozwiązania:
I know 2 ways to dump a cartridge:
1. Install QMeg+4.04 operating system, turn on a computer with pressing Select; press Control Help, then Control S; change drive number with Space and press Shift W, then Start. Voila! Now you must cut cart data from the disk or ATR image (under APE).
Czy ktoś z szanownych userów zrzucał zawartość Cartridga do pliku za pomocą nowego Qmega?
Będę wdzięczny za wszelką pomoc w tej kwestii
atari with ham pack software --->modem packer radio -->
ampr gate--> connect lublin.irc.pl join #atari8 ;)
ja również piszę się na jakieś 3-4 egzemplarze
Niech piją - na zdrowie...
ps. swoją drogą szkoda, że nie ma juz Last Party... jego termin nigdy nie kolidował mi ze szkoła i pracą (a tak ku...wa mać drugie party w tym roku przeleciało mi koło nosa...)
Moczymordy jesteście i tyle ;) Nie to co ja ;)
Taa... odezwał się ten co nie pije.....
oj chyba jednak musi być 1050 (Toms 720, SN360 oraz California odpada - bo osobiście sprawdzałem)
Pinek tylko bez takich tekstów - każdemu może sie zdarzyć! Okazja była jedyna w swoim rodzaju - ukończenie kolejnego szczebelka na długiej drodze edukacji...
ps. Pamiętaj, że i Ty możesz stać się główną gwiazdą jakiegoś kolejnego party :twisted:
szkoda tylko ze keygeny są do starszej wersji...
a mnie się podobała i już !!! W Joust'a grałem bardzo krótko... mnie nie wciągnęła.
ps Top 12 to o wiele za krótka lista aby wymienic wszystkie ulubione tytuły...
1. Montezuma
2. Moon Patrol
3. Nuclear Nck
4. Pac Man
5. Bulder Dash
6. Miner 2049-er
7. Włóczykij
8. Mr. Proper
9. Trix
10. Kangaroo
11. Hacker
12. Monstrum
I jak znam zycie scena szybko ich zawartości nie ujrzy (mowa o dyskach Gumiego u Caspera.....)
Bulder Dash - full połamanych Mattów
Miner 2049-er wypasik wgrywany jeszcze na magnecie
Nuclear Nick - totalnie odjechana zręcznościówka
Monstrum ASF - pomykam w to do dziś chociaż pod emulatorem
Panther - dość trudna ale wciągająca
Kasiarz - ręcznie malowałem mapkę aby ukończyć tą gierkę
Bomb Jack
River Raid - no coments
Mr Do
Warsaw Tetris
Blockout 3D
Cała masa Arkanoidów
Z przygodówek:
Mózgprocesor
Barahir
Seksmisja
Władcy Ciemności
jakbym sie na party nie pojawił to równiez pisze sie na 2 koszulki drogą wysyłkową ;) (jedna XXL a druga S) - mogę dokonać nawet przedpłaty (wraz z kosztami wysyłki) tylko poprosze o numer konta emaile'm
tylko nie zap*** tak jak na ostatniego sztaba - bo koszty imprezy zmienią się diametralnie :twisted:
Nie mam juz czym zap*** - blondynka skasowała mi połowe wozu....
no prosze Ghost Editor zrobił w Abbuc'u furrore... może to zmotywuje Caspera do ukończeniu paru innych użytecznych programów...
Ja i Zina obecność w chwili obecnej na 50%
Ma ktoś może schemacik oryginalnego 2 układowego sio2pc który był na stronie Monsofta? Jeżeli tak to poproszę na majla
Ufff w końcu znowu mam stały dostęp do netu...
Sio2pc aktualnie mam na 1489 zarzuciłem XP i zobacze czy na Ape się coś kopie ...
W chwili obecnej mam sio2pc w oparciu o układ 1489 i działa mi pięknie pod win2000 z pełną transmisją, miałem na maxie 232 i również śmigało bez zarzutu (pomysł Mikey - miniaturyzacja płytki Azbest).
Teraz składam sobie 2 układowe oryginalne sio2pc (w działaniu poprzednich dwóch rozwiązań nie zauważyłem żadnych różnić).
Bo :
a) Wersja niezarejestrowana APE nie obsługuje szybkiej transmiji
b) Aby bawić się w tworzenie plików *.pro trzeba mieć stację 1050 i troszeczkę zmodyfikowany kabelek sio2pc w oparciu o układ 1489 (w zasadzie to już nie jest sio2pc ;) )
Znalezione posty [ 1,551 do 1,575 z 2,257 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.085 sekund, wykonano 18 zapytań