Tu masz odnośnie pilota.
https://www.youtube.com/watch?v=-U7kZF14tDQ
Dla mnie to wszystko czarna magia i tak.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Tu masz odnośnie pilota.
https://www.youtube.com/watch?v=-U7kZF14tDQ
Dla mnie to wszystko czarna magia i tak.
No wiesz, to AVI idzie tylko w oknie, więc jeśli zamierzasz walić pliki po 50Gb, to nie polecam. :)
MP4 idzie poprawnie na fullscreenie.
> jakieś sensowne menu?
--------------
W jakim sensie? W sensie desktopu?
Tak czy inaczej można sobie zainstalować taki 'system' specjalnie do tego typu spraw.
Dwa są konkretnie: OpenELEC i RaspBMC.
Tu porównanie ich:
https://www.youtube.com/watch?v=bYfU7v_FO6U
Tyle wiem.
Właśnie słyszałem, że to w pobliżu WG.
Z zagranicy musieli mi o tym obcokrajowcy pisać, hahaha.
Jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjassssny gwint, DZIAAAAAAAAAAAAALA!!!!!!!!!
Wielkie dzieki!! =8-D
Co prawda serial "Helix", na ktorym to testuje, jest jakos ostatnio kiepski (chociaz ta pani rozwala mi mozg http://i.ytimg.com/vi/gvQ3dqAo2NI/maxresdefault.jpg ), ale chyba zobacze sobie caly odcinek, zeby sprawdzic, jak sie sprawuje R_Pi 2, hahah.
Pozdrowienia i uklony.
W moim przypadku na pewno tak.
omxplayer masz zainstalowany, wywołanie w konsoli to
omxplayer -o hdmi plik_wideo.mp4
Czy "hdmi" w powyższej linii może oznaczać, że wypuszcza dźwięk na HDMI właśnie?
A jeśli tak, to czy można zmodyfikować tę linię tak, aby dźwięk szedł z portu 'jack'?
Drygol:
Ooo, a już wpisuję to.
......
....
...
.
Dałem. I to się zapisało, rozumiem.
Mono: no nie wiem. ;)
Przyjadę na szczurze spod mostu. :)
Ja jestem niemalże "Bezrobotny II", więc jest duża szansa, że miejsce w aucie dla Skrzypa się znajdzie.
w terminalu wykonaj:
sudo apt-get update
sudo apt-get install mplayer2 smplayer
zainstaluje to mplayera z nakładką graficzną smplayer.
Mplayer na malinie nie ma sprzętowej akceleracji odtwarzania video, więc do odtwarzania filmów średnio się nadaje.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA p*i*e*r*d*z*i*u, co Ty móóóóóówisz - doskonale działa!!! Płynnie i takie tam.
I dźwięk wymusiłem. Jutro się więcej tym pobawię.
Wieeeeeeeeeelkie dzięki, Cny Łaskafco.
PS: Skrzyp, tak czy inaczej byłbym wdzięczny za pomoc, bo widzisz, że ja tu nic nie robię, tylko wciąż coś psuję. Ale to za tydzię.
.
omxplayer masz zainstalowany, wywołanie w konsoli to
omxplayer -o hdmi plik_wideo.mp4
Łoooooooł, idzieeeeeee!!! 100% płynnie, w porządnej rozdzielczości itp.
Tylko bez dźwięku. Mam dźwięk jedynie przez port 'jack'. Da się to zrobić, żeby szło przez 'jack'????
PS: Format obrazu jest zły, ale akurat przestawiałem grafikę w systemie, więc to raczej moja "zasługa".
Inne pytanie.
Wchodzę do Pi-Store i My Library.
Jak zrobić tak, by się NIE instalowały co 5 sekund _wszystkie_ te "aplikacje"? Można od tego dostać FURII, a w dodatku to całkowicie uniemożliwia korzystanie z nich.
Pomoooooocyyyyyyyyyyyy......!
Czesc.
Nie gra MP3 ni cholery.
Nie puszcza AVI, ni MP4. (oo, wiersz).
Sciagniete niby to mpg123 i te rozne takie.
Moze ktos moglby cos zasugerowac?
Pozdro.
Nitro zrobił demo na budynek.
Jest na YouTube.
PS: "GORYL"!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHHAHA, ale się uśmiałem. =8-D
A widzisz, jest to interesujący pomysł - jeżeli Hellboj będzie nazbyt zajęty, to pozwolę sobie do Ciebie zadzwonić, chociaż pewnie najwcześniej za tydzień.
Wielkie dzięki btw.
Wielkie dzieki, bede kombinowac. Wlasnie pisze te slowa z R_Pi, hheeheh. ;)
No dobra, może komputer nie jest dla tych, co lubią jeb/nąć z pięć piw na wieczór (Wieczor?!!!) - czyli: jest dla nikogo oraz dla donosicieli), ale o ile maszyna niby okazuje się sprawna, o tyle chciałbym złożyć donos na obudowę firmy Farnelli.
Jest to HUJOSTWO nie z tej ziemi, nie pasuje do komputera, stąd też nie doczytał karty micro-SD (bo obudowa ją zablokowała), będę też prosił Pana Pinokia o wyje/banie dziur na USB, bo nie nie pasują.
Reszta - na razie działa i system się instaluje.
Jeb/nę więc szóste piwo, obserwując.
Pozdrowienia i ukłony. Co cię gniecie.
No jasne.
Moje pierwsze doświadczenie z R_PI2 - ni ch/uja.
Podłączyłem i ekran ciemny jak wnętrze dópy Afroamerykanina, urodzonego w Mozambiku, który Ameryki na oczy kórwa nie widział, ale JUŻ wie, że Afroamerykaninem kórwa JEST.
Hmmmm.
Początek zły - bez żalu oddaję to hovno do Hellboja, linuxowca, komputerowca (i co on tam jeszcze za "owce" lubi).
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Tę informację, w ramach niespodzianki, podadzą na zakończenie zlotu.
Haha, kawał dla nerdów. :)
Dwójka powinna przyjść jutro.
Poważnie liczę na MilkyTrackera.
Noooo, dobry ten Grupp.
PS: Obesznięte.
Nowa gra logiczna na 48K - "Pets vs Aliens"
DOWNLOAD:
https://www.dropbox.com/sh/bgtoq6tdwrop ... p.zip?dl=0



Hehe, nawet okładka jest ;-)

atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Wygenerowano w 0.157 sekund, wykonano 17 zapytań