"czy zastąpić tę aplikację wersją fabryczną?"
To jeszcze nie zaszkodzi sprawdzić taką możliwość:
- najpierw zastąp fabryczną wersją,
- a następnie (jeśli pojawi się taka opcja) wyłącz
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez larek
"czy zastąpić tę aplikację wersją fabryczną?"
To jeszcze nie zaszkodzi sprawdzić taką możliwość:
- najpierw zastąp fabryczną wersją,
- a następnie (jeśli pojawi się taka opcja) wyłącz
To może dobrze byłoby dorzucić ten plik do paczki na stronie SIO2SD?
Której wersji konfiguratora używasz?
W paczce ze starszym konfiguratorem 3.0 jest osobno wersja turbo i normal.
W paczce o numerze 3.5 jest już tylko jedna wersja. Jeśli masz najnowsze SIO2SD to raczej tylko 3.5.
Inna sprawa, że nigdy nie spotkałem się z problemem odczytu, gdzie wina leżała po stronie Atari. 800XL, różne wersje 65XE, 130XE i 800 XE - wszystkie czytały wszystko. Jeśli to nie wina ustawień w samym SIO2SD to chyba masz wyjątkowe Atari :)
mgr_inz_rafal napisał/a:Bierę dwa :)
Koszt magnetu w re-edycji 990 PLN ;)
Skoro tak tanio to trzy! ;)
Przecież nikt nie będzie uruchamiał tych gier! To jest edycja kolekcjonerska, czyli kupujesz i kładziesz na regał, żeby ładnie wyglądało ;)
Ładne.
Emulator Atari 8-bit zwie się Colleen i dostępny jest w Sklepie Play (https://play.google.com/store/apps/deta ... &hl=pl). Nie wiem, jak z obsługą klawiatury, ale (joy)pada obsługuje.
edit
w opisie jest informacja:
* hardware keyboard (re-mappable)
* Full hardware keyboard support
więc wygląda na to, że obsługuje klawiaturę.
Panowie... to cały czas ten sam program :)
Proszę bardzo: http://pit.dobry.pl/index.php/programy/pity
Fajne :)
Jakiś czas temu też sobie wyskrobałem nową obudowę...

...ale nie jest taka stylowa.
jesli chcesz zobaczyc cos wiecej niz cycki to zapraszam wieczorem ze mna na miasto
Nie wiem co mu będziesz pokazywać i nie chcę wiedzieć :-P
Będę wolny dopiero około 22:00. Może troszkę wcześniej.
To chyba za późno...
Gdyby był jutro, to mógłbym być.
Natomiast pendrive wejdzie, ale będą luzy i bity będą się kolebać.
I dlatego trzeba stosować takiego pendrive'a:

ponad 4 tyś wpisow
Ale tyś jest mondry!
Staram się powstrzymywać, ale tym razem nie mogłem :p
Żeby było w temacie - klaszczemy!
I jeszcze żeby robił kawę, a na bonusowych poziomach loda pod stołem...
To już jest.
I muzyka mogłaby przygrywać cały czas :)
Nie zapowiada się.
W sumie to szkoda. Posiadaczy Ultimate 1MB jest dość sporo, a tym samym Rzygoń w wersji na Atari z 1MB RAM ma rację bytu. Wiem, że to może być sporo pracy nad przeróbką gry, ale sam pomyśl - żadnego doczytywania w trakcie gry! Dyskietka (lub HDD) byłaby tylko do zapisu stanu gry, jeśli ktoś chciałby z tej możliwości korzystać.
Na stacji benzynowej zdrapki SW.
Od razu wiadomo, na jakiej stacji tankujesz ;)
Niedługo to już z lodówki będą wychodzić (...)
O, tu coś jest w lodówce...

Bo to, że bohater SW jest lodówką, to już od dawna wiadomo:

PS.
Mnie tam wcale nie chce się z tego powodu rzygać :)
Autostart? Próbowałem, walczyłem, mocno pomagał CharlieChaplin, ale ostatecznie to nie działa :( Tzn. zmiana "rzygon.xex" na "rzygon.ar0" uruchomi grę automatycznie. Ale wcześniej wypadałoby chociaż spróbować załadować driver "hispeed". Jeśli więc jego nazwę zmienię na "ar0" (i mamy hispeed w autostarcie), to już Rzygoń zapisany jako "ar1" się nie uruchomi. Powalczę jeszcze z tematem (...)
Tu nie ma co walczyć, tu trzeba zastosować normalną wersję DOS-a. W załączniku masz samostartującą wersję - uruchamia się HISPEED i później RZYGOŃ.
Ale czy jest szybciej? Może z fizyczną stacją lub SIO2SD tak (nie sprawdzałem), ale na emulcu jest wręcz zdecydowanie wolniej.
Byłem. Widziałem. Jest Moc!
PS.
Jest jedna rzecz, której mi brakło - fanfar z czołówki 20th Century Fox...
Czarny nie może mieć białych dzieci
To ja dziękuję.
Mam nadzieję, że muzyki słuchanie przez oglądanie będzie teraz jeszcze przyjemniejsze :)
Vader jest czarny
Biały, tylko że czarny charakter... Poza tym Vadera już dawno nie ma...
+ SV2k16: jak pisał Grey na "fejsie" SV2k16 nie będzie
Jak to nie będzie?
atari.area forum » Posty przez larek
Wygenerowano w 0.039 sekund, wykonano 22 zapytań