1,751

(98 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Jednak nie zaliczalbym do winnych wszystkich: tylko tych co klaskali i przyzwalali na to co się dzieje. Jednak przeciwników tego koszmarnego przedstawienia było mniej niz zwolenników, a jak wiadomo większość wygrywa...

To się nazywa demokracja ;) Już przecież wcześniej były przymiarki do podobnej zabawy na jakimś Last Party, tylko organizator party nie był za mocno zorientowany gdzie w Opalenicy można znaleść panienkę która zrobiła by striptiz... bo chyba taka padła propozycja

Mam tylko nadzieję, że więcej nie dojdzie do czegoś takiego na atarowskim party. Jeżeli brakuje komukolwiek takich rozrywek niech se idzie do klubu go-go czy zamowi panienke z agencji, ale niech nie robi takich akcji na scenie Atari...

Cóż mnie osobiście, się podobało ... i jeżeli ktoś będzie chciał coś podobnego zorganizować to nie będę protestował ...

Lewis nie żyjemy w średniowieczu, cała zabawa odbyła się za zgodą obu stron dziewczyny bardzo dobrze wiedziały na co sie piszą i nie wydaje mi się aby było to coś gorszącego.
Jak dla mnie jest to jedna z wielu możliwych rozrywek - jeżeli patrzysz na to negatywnie ze względu na młodych nieletnich ludzi będących na party - to szczerze powiedziawszy nie wiem co jest gorsze ... tańczące w rytm muzy dziewczyny w mokrych koszulkach czy zataczające się osoby od upojenia alkocholowego i zarzygane kible ?!

1,752

(98 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Sikor Upokorzyłeś trzy kobiety publicznie, fakt one na to pozwoliły, może po prostu młode, troszeczke podchmielone

A ja uważam, że nikt nikogo nie upokorzył, według mnie zabawa zajebista, a dziewczyny hmmm przecież same wiedziały na co się piszą i czym owa zabawa się skończy .... nikt nikogo przecież do niczego nie zmuszał!!! Wystarczyło popatrzeć na Rockiego hehe ... początkowo nieśmiały itp... za to potem .....

A jak już na koniec rzuciłeś garść tych żałosnych drobniaków na ziemię, zmuszając je do zbierania swojej nagrody, schowałem głowę między dłonie i ze wstydu chciałem stamtąd wyjść.

Cóż tego akurat nie widziałem ... i co do tego to się zgodzę, że było to nie fair wobec płci przeciwnej.

1,753

(57 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

pigula wyrzucony ze infinity, mile chlansko - tak trzymac!

ale oooo coooo chooodziiiiiiiiiiiiiii  za cooooooooo ...

1,754

(13 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Chciałem tylko zauważyć, że już od dawna mamy lato - a na forum dalej króluje wiosenka podobnie w topic'u AA ..... ehhh panie Dely !!!!

1,755

(40 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Mikey - przecież mnie znasz - nie wiele rzeczy jest w stanie zatrzymac mnie w chacie przed wypadem na jakies atarowskie party .... na Quascie jestem na 100% kaska odłożona urlopik załatwiony .... wiec krótko mówiąc pijemy !!!

1,756

(40 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

ale o co choodzziiii ;)

1,757

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

mam tylko nadzieję, że 4.2 buduje się w oparciu o te same płytki i części a różnica polega tylko na wewnętrznym oprogramowaniu Atmela ... zresztą weź na Ornetę, jeżeli będziesz parę czystych płytek 3/4 wezmę na pewno ...

Greetzzzzzzzz

1,758

(0 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Poszukuje playera pod tą wersję MPT - może być źródłówka albo wersja skompilowana wsio ryba ....

1,759

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

uuuu widze, że znowu jestem do tył dopiero co uporałem się z 2 egzemparzami 4.1 a już widze jest 4.2 .... no no pochwal no sie panie Marku co nowego ma v4.2 w stosunku do starszego brata ....

1,760

(22 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

SIO2IDE robi Piguła.

Jak do tej pory zrobiłem tylko dwa egzemplarze  SIO2IDE w wersji 1.7
jedno mam w swoim compie a drugie ma Dely (u mnie siedzi pod maską Fujitsu 2.5 cala 800 albo 850MB dokładnie już nie pamiętam) plus mam zaczęte 3 sio2ide w wersji 4.0 (choć pewnie przeprogramuje Atmele do wersji 4.1), jedno jest Wojtka Kośnego a dwa pozostałe moje ... czekam teraz tylko spokojnie na przesyłeczkę z częściami (bo odpowiednią ilość kaski na konto kolegi Wojtka już przelałem (w mojej okolicy są problemy z dostaniem 2 układów)  - mam nadzieję, że tym razem układziki ruszą jak należy i w końcu kolejny Atarowiec będzie mógł cieszyć się z nowej zabawki ...

1,761

(173 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Zoladkowa ;-)

Jasne a potem znowu taniec solo - mop, wiaderko i ja  o 24:00 po libacji :((

1,762

(14 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

hej... Kiedys na Atarci byl syntezator mowy SAM - choc bylo tego dwie wersje... Mi chodzi o te odpalana w Basicu(without Option)

Cóż programik mam na 100% gdzieś w swoich zbiorach nie wiem tylko jaką wersję .. w wolnej chwili poszukam - jak znajdę to zapodam link'a do zipk'a

1,763

(84 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

hmm a nie ma Dely czegoś przez Łódź ... nie chciałbym cholera jechać
na party jakąś okrężna drogą przez wioske Warszawe .....

1,764

(144 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Ptica nie tylko jechać ale również wysączyć pare browarków z kolegami .... i poszaleć jak za dobrych starych czasów !!!

1,765

(173 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

a ja jak od życia nie dostanę znowu jakiegoś kopa w zadek i nie zabraknie kaski - co po wigilli  raczej chyba nie grozi to chętnie się zjawie .... może napisze kolejną relacje z imienin ..... a wcześniej ze starą ekipą obale jakąś Vódeczkę ...

1,766

(1 odpowiedzi, napisanych Emulacja - 8bit)

Ma ktos opis pliczkow *.sap lub jakis windziarski player wraz ze zrodelkami ?  :twisted:

http://atariarea.histeria.pl/asma/

zajrzyj poczytaj ;)

ps. polecam również zalukać na stronie Vasca do magazynów Syzygy było w nich pare artków na ten temat ....

1,767

(24 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

i dość dawno nie było Pigulastego... ;)

cóż musiałem uporządkować parę spraw w swoim życiu ... a ponieważ od jakiegoś czasu wszystko zajebiście się układa to wypada pokazać starym kumplom że jeszcze nie umarłem hehe

ps. Axe nie wiem może tego majla po prostu przez przypadek przeoczyłem za co przepraszam puść mi na GG informację o jakie konkretnie sio2pc ci chodzi bo jest parę wersji tegoż cuda ....

1,768

(24 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

... proponuję stanąć na głowie i pojawić się na najbliższym party place ... gwarantuje Ci, że jak poczujesz klimat sceny (w wersji Live) a do tego pooglądasz poprzerabiane gołe części szaraczka hehe to już tak łatwo się nie wycofasz .....

1,769

(18 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Spróbuj pod Windows XP  :twisted:  :twisted:  :twisted:   :D

oj Lewis za dużo Jaboli przeciez napisałem Win2000/XP  :twisted:

1,770

(6 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Dzięki Piguła za odpowiedź. Tak sie składa, że walczysz z moim SIO2IDE  ;)
Z tego co widzę, to jesteś chyba jedyną osobą, która robi coś z SIO2IDE 4.x :)

8O To się nazywa jazda .. ponieważ na swoim dysku pod sio2ide 1.7 mam ponad 400MB danych a nie chce ich kasować dzisiaj pożyczyłem od kumpla 2.5GB dysk tyle ze nie 2.5 cala wiec po sformatowaniu zobaczymy jak to sio2ide sie zachowuje... mam nadzieję, że ok

A co do sprawy artykułów - puki co w doc'u leży jeden o programowaniu Atmeli do wersji 1.7 (jak tylko wpadnie mi troche grosza to kupie 1 Atmela i z wersji 1.7 zrobie wersję 3.2) - i nie omieszkam go o tą wersję uaktualnić .... do wersji 4.x także zrobiłem sobie zewnętrzny programator wiec w wolnej chwili będzie 3 artek.

a 4 hmmm chyba ogólnie o sio2ide o jego wersjach o możliwych problemach z montażem (ale nie tylko elektroniki bo to nie jest trudne ale o mozliwosciach montazu tego cacka wewnątrz szaraczka itp.. Może kurcze nawet SIO2USB uda mi sie uruchomić..)

1,771

(6 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

proponuję abyś ponownie zaprogramował układ przez LPT - jeżeli weryfikacja przebiegnie poprawnie, podłącz SIO2IDE i spróbuj odpalić

ps. dodam jeszcze tylko jedno zanim odpalisz SIO2IDE z podpiętym dyskiem :

a) podepnij dysk do pc'ta sformatuj go w systemie Fat16/32

b) Musisz też umieścić na dysku wszystkie potrzebne dane (SIO2IDE.CFG itd). bez tego nie będzie działać !!!! (dodam jeszcze jedno jeżeli wcześniej dysku używałeś ze starszą wersją SIO2IDE np 1.7 lub 3.2 to dane pod tak sformatowanym dyskiem nie będą widoczne pod wersją 4.x).

A najlepiej po poprawnym zaprogramowaniu Atmela opisz objawy jakie masz przy uruchamianiu SIO2IDE ... postaram Ci się na łamach Forum pomóc .... (bo puki co sam walczę z 2 sio2ide jednym swoim a drugim Artura Kośnego)

1,772

(18 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Interesuje mnie problem podłączenia Atari do monitora VGA poprzez kartę telewizyjną do PC. Czy ktoś na forum miał z tym jakiekolwiek doświadczenia, interesuje mnie jakość uzyskanego obrazu itp.
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. :-)

Ja mam podpiętą małą Atarynkę pod gniazdo antenowe do karty TV firmy Pixel View TV PAK, pod win98 obraz żyleta, niestety kiepski pod win2000/XP... ale moja karta jest już dość leciwa i niestety producent że tak powiem nie rozwija już sterowników pod nowe systemy a te co są dostępne chodzą tak że można się pociąć .....

1,773

(9 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

no niestety film się ucina w najlepszym momencie .. wypadało by uderzyć do autorów tego cuda aby umieścili całość bo ... wstęp narobił mi smaczku hehe :)

1,774

(9 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Bo plik ma uszkodzony index - napraw go odpowiednimi narzędziami dostępnymi na divx.pl lub wczytaj do virtualdub'a - tam go przynajmniej obejrzysz ....

1,775

(134 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Puść no wujo Dely majla z rozkładem tych busów ! Może jakoś się zmobilizuje to Twojej wioseczki ...