ech! co tu komentować - pan Piguła, wytrawny obserwator sceny politycznej w Polsce chyba nie zauważył,że Balcerowicz nie jest paralmentarzystą...
- teraz nie ale był !!!!
A unia? Tylko od nas samych zależy czy chcemy stać się krajem, który będzie awansował cywilizacyjnie i będzie się rozwijał... czy też zamkniemy europę na klucz i będziemy gnić i wegetować - a wtedy takich niezadowolonych i zgnuśniałych co zawsze na nie będzie tylko przybywać... wybór należy do was - dla mnie jest on jasny... a że ciężko? jasne ale żeby przesiąść się w wygodny samochód to trzeba sobie na niego zapracować a nie obrażać się, że ktoś inny już taki ma... ale to taka lużna dygresja....
Cóż nigdy nie byłem eurosceptykiem ... ale także nie zaliczam się do ludzi którzy chcą wejść do Uni Europejskiej za każdą cene .. bo nie o to chodzi .. niestety znając mentalnośc Polaków jako narodu oraz poziom klasy politycznej ... obawiam się że zarówno wejście/nie wejście Polski do UE skończy się tak samo ... czyt. tragicznie - i to za sprawą nas samych nikogo więcej hehe !!!!