Niekoniecznie. Ktoś musiał wcześniej pisać coś o tym, skoro skomentowałem. :)
Słusznie. Zabieram więc widły i pochodnie i idę szukać winnego dalej. ;)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Niekoniecznie. Ktoś musiał wcześniej pisać coś o tym, skoro skomentowałem. :)
Słusznie. Zabieram więc widły i pochodnie i idę szukać winnego dalej. ;)
W sumie chciałem tylko dodać, że przecież na Głuchołazach zawsze były compoty, bo sam nie raz dostałem od Ryśka nagrodę w najlepszej dla party formie, tj. 50 zł, co na party ma znacznie większy sens, niż głupie dyplomy z Forever, gdyż zapewnia kolejny seans nieprzytomności, tak niezbędny na każdym zlocie.
Właściwie to nawet jest to jakiś sygnał dla Pinokia, że ponownie przydałoby się jakieś MOD-compo dla Atari XL/XE, bo ostatnio trochę zaniedbaliśmy, a myślę, że nawet dałoby się załatwić więcej osób biorących udział, niż w latach ubiegłych.
Założę się, że Michu chętnie by wziął udział (i zgarnął 50 złotych), albo Argasek itp.
To ma SYNS.
Na Głuchołazach 2007 zrobiłem nawet gfx-compo na Atari ST, gdzie wygrała Messy, a udział brali nawet Jury, TDC i sam Pan Ryszard. :)
A premierę swą miała sławetna grafika "Interes kwitnie".

Tak więc dla mnie Głuchołazy to kwintesencja sceny Atari tak samo, jak SV.
PS: Na swoje usprawiedliwienie dodam, że ostatnio niestety nie miałem stosownej ilości gotówki, by wziąć udział w głuchołazowej celebracji.
Kłamco Dely, ten wątek rozpoczął XTD. :)
Aaaa, byłbym zapomniał.
W międzyczasie - soundtrack z dema "In memoriam".
DOWNLOAD: http://z80.i-demo.pl/In_Memoriam_Jan_Deak_2014.zip

********INFO_TXT******************
This ZX Spectrum 48K music collection was made in memory of Ján Deák, who sadly passed away in November 2014 at the age of 46.
Ján was an author of ZX Spectrum games, music and music routines, and one of the founders of the group Bytepack. Most people will probably know him as the author of the ZX-7 beeper music editor. With the engine used in said editor, Ján held the record for most channels (8) in a 1-bit routine for over two decades.
Shortly before his death, he returned to the Spectrum scene to bring us the 16 channel ZX-16 BEEPER routine, thus reclaiming his throne as best beeper routine coder of all times.
Rest in peace, Mr. Deák, you will be missed dearly.
Download a demo with the music:
http://zxspectrum48.i-demo.pl/zxdemos_p ... ribute.rar
(C) 12.2014
Made by BEEPER community from http://1bit.i-demo.pl/
Supported by "Z80 chip MUSIC SITE" http://z80.i-demo.pl/
Temat NIE rozpoczęty przeze mnie, tylko Dely go tak ustawił i już nie dał rady tego wywalić!!!!!!!
Temat NIE rozpoczęty przeze mnie, tylko Dely go tak ustawił i już nie dał rady tego wywalić!!!!!!!
Temat NIE rozpoczęty przeze mnie, tylko Dely go tak ustawił i już nie dał rady tego wywalić!!!!!!!
Temat NIE rozpoczęty przeze mnie, tylko Dely go tak ustawił i już nie dał rady tego wywalić!!!!!!!
Temat NIE rozpoczęty przeze mnie, tylko Dely go tak ustawił i już nie dał rady tego wywalić!!!!!!!
Nie wyobrażam sobie party, na które wszyscy zabierają całe rodziny. Za chwilę ktoś rzuci hasło, żeby przyciszyć muzykę, bo bobasek usnął właśnie a drugie dziecko płacze, bo za głośno. Żona się nudzi, więc może by zrobić compo wcześniej itd. :)
Party to raczej nie jest i nigdy nie była rodzinna impreza.
Chociaż nie przeszkadzają mi rodziny na zlotach, to jednak zgadzam się w sumie z XTD, bo już ze dwa lata temu jakiś kretyn narzekał, że zrobiłem na compo grę, której nie mógł pokazać synowi. Żałosne.
To jest noooooooooooooooooooooooos! ;)
Technoidalne music-collection na ZX48. Cóż to jeszcze da się zrobić na beeperze.
"Blaxa-Muxa" (2014) - A music-collection by AER.
DOWNLOAD: http://zxspectrum48.i-demo.pl/zxdemos_p ... xaMuxa.zip

(w końcu możemy trafić na opad atmosferyczny - atarki muszą być bezpieczne bo są bezcenne :) ).
No właśnie. To dotyczy nie tylko przyrody nieożywionej, ale równie groźna może być przyroda nieszczęśliwie ożywiona i w sztok zaje/bana.
Proponuję o tym pamiętać.
Jak będę wiedział, że dojadę, to zorganizuję coś na Atari ST.
PS: Albo go wywalę i przesiądę się na TT, hahaha.
Aha. Wielkie dzięki za pomoc.
Pytałem też wstępnie w serwisie.
Czyli albo RAM (też moja pierwsza myśl), albo kondensatory (najwięcej sugestii właśnie w tym kierunku).
A najpier w rzeczy samej pomęczę Hellboja o rozbiórkę i złożenie.
FĘKS!!!!!!!!!!!!!!
Yo.
Stacjonarny mi zdechł. Wieszał się ostatnio przy dłuższym chodzeniu, a w końcu nie wstał.
Nie mruga klawiaturą (USB), nie podaje sygnału na monitor.
Reszta - chodzi. Wentylatory, dyski itp.
Podociskałem wszystko - i nie działa.
Co to może być? Karta graficzna padła? RAM może...?
Pliz chelp.
Y
Jeśli kasa i czas pozwoli, chciałbym być na tym kultowym już zlocie.
Tylko wezmę dwa wentylatory, zamiast jednego. ;)
Labiryntowa przygodówka na 48K - "UNA EXTRAÑA HISTORIA".
DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download/4drgw ... d/UEHe.tzx
CONTROLS:
Q-up
A-down
O-left
P-right
N-action and sometimes fire
If you need to run the controls may be:
W-advance
A-left
D-right
N-fire
If you have to manage a shooting star:
Q-up
A-down
O-left
P-right

Jakaś nowa logiczna na Gumiaka. "Micro INC".
Nic z niej nie rozumiem, ale żal mi serca nie zalewa, bo nie gram w takie coś.
Być może (zapewne?) są jednak fani logicznych.
DOWNLOAD: http://www.usebox.net/jjm/micro-inc/microInc.zip

Nowa fajna platformówka na 48K - "UN DOS AZUL".
Q-jump
A-crouch
O-left
P-right
N-action
So if you have to face a stellar battle:
Q-up
A-down
N-fire
Żeby zebrać klucz będący powyżej chłopka - N i potem Q.
Nie wiem, o co w tym chodzi (jak zwykle), ale gra jest szybka i fajna.
DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download/m52h7 ... 2AZULe.tzx



Impressive.
To już wiemy, do kogo się zgłaszać o renowację sprzętu, hahaha. :)
Ja również się zgłaszam na 95%, generalnie tylko kwestia hajsu, bo termin mi odpowiada.
MWK, obtschay PM.
Ode mnie bardzo skromnie :
Jedna jedyna fota, którą strzeliłem >> http://mwk1.vot.pl/img/sv2k14.jpg
Jest logo WarnerBros na Falconie - to zaliczam. ;)
Od pewnego czasu chodzi mi po głowie pewien pomysł, który chciałbym poddać pod Waszą rozwagę. Chodzi mi o EWENTUALNĄ kolejną edycję Silly Venture w okresie letnim.
Jak Bóg na niebie; następna statuetka powinna być dla ŻONY Greya za to, że na to wszystko w ogóle mu pozwala.
Faktycznie, ten łysy u dołu nie wydaje się być pod wrażeniem.
Pewnie demo z lotharkowego Speccy 2020 jest lepsze. :)
.
jasio.
Chciałem się podzielić mą radością z faktu, że wyszła BETA, z wieloma poprawkami, szybsza, z dodatkowa grafiką, z muzyką też - no i, jako że wychodziła partiami w ostatnich dniach, bo trochę pisywałem z Autorem, to taka wersja najlepsza, skompilowana z tych dwóch ostatnich, leży TU:
http://ym-digital.i-demo.pl/DOOM_Bad_Mo ... N_2014.rar
Endżoj.
Bo ja właśnie se gram, huhuhu.
Na 21-calowym monitorze od Krolla. :)
PS: Proszę ściągać, bo niebawem musiałbym to wywalić, żeby nie śmieciło na serverze.
Selfie ;)
Idże idże, kłamco. :) Nie mam dwumetrowych rąk.
PS: Od razu widać, że TO jest selfie - http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v ... 00022.html
atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Wygenerowano w 0.167 sekund, wykonano 18 zapytań