Mikey kiedy znowu pijemy pod dzieciaki hehe
ps. Buster ci kawału nie opowie bo się zabujał na party i kumpli mial w D.
ps2. Relacyjka juz sie pisze ....
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Posty przez Piguła/Shpoon
Mikey kiedy znowu pijemy pod dzieciaki hehe
ps. Buster ci kawału nie opowie bo się zabujał na party i kumpli mial w D.
ps2. Relacyjka juz sie pisze ....
Ech, Pinokio... i myslisz, ze kogos to przekonalo??? Przeciez i tak Vasco winny...
A oczywiście, że winny bo nie robi się wszystkiego na ostatnią chwile :twisted:
Eeee tam Dely przesadzasz, artki będą ... może nawet na party place po paru browarkach z okazji Twojego dzieciaka najdzie mnie wena ;)))
tylko oby panie Dely nie trwało to pół roku :twisted:
EEE Mikey pytałem tylko z ciekawości bo już dawno takowej nie widziałem, a poniewaz teraz dyskietka jest droższa od plyty ......
O pierwszy chętny na stacyjkę
Pojawiają się pierwsze wymagania
1. 2x gniazda SIO (gniazda SIO cięzko dostępne -może jakieś DB25)
2.na dyskietki 1,44
ja gniazd SIO mam chyba z 10 ... wiec jak by nie patrzeć na 5 egzemplarzy jak znalazł :)))
Trzy egzemplarze jakie posiadam - Epson, Samsung i NEC - nie chca dzialac
z flopkami 720k.
a masz jeszcze takie dyskieki ??? 720KB ??? bo ja musiałem zaklejać jednej otworek i wtedy każdy z moich trzech flopków formaci je na 720KB aż miło ;))) (i równiez wykorzystwałem to przy emulkach ST - chodzi bez zarzutu - napędy TEAC !!!)
ps. sam chętnie bym się pisał na stacyjke 2*3.5 cala tylko jedno ale konstrukacja musi mieć na płytce możliwość zainstalowania 2 gniazd SIO !!!!! abym mógl sobie wpiąć jeszcze sio2pc i tomsa 720 do malucha ;)
chyba zachorowałem .... kcem jom mieć !
a czy jest szansa aby te koszulki byly na lepszej jakościowo bawełnie ... bo oglądając te wcześniejsze żółte, pomarańczowe i białe - to istna chińszczyzna - dwa prania i do kosza ?!!!
Zakupiłem dosłownie 2 dni temu portfolio (dzisiaj odebrałem) od osoby która jakiś czas temu dała ogłoszenie na grupie - mówię tutaj o Robercie Grzelaku .... przestrzegam wszystkich przed robieniem transakcji z powyższą osobą ponieważ się naciąłem .... (cóż 100zl w plecy jakoś to przeżyje ....)
mimo pytań o stan komputerka nie otrzymałem informacji:
a) o tym, że jednej z uchwytów - trzymajacy wyswietlacz jest pekniety !!!!
b) brak totalnie bzyczka (o tym powyższa osoba wspominala ale ....) - poniewaz jestem elektronikiem dobralem sie do srodka wyswietlacza - jeden z przewodów doprowadzajacych sygnal do glosniczka byl odciety po jego podlaczeniu dzwiek w portfolio jest ale widac od razu, ze nie pracuje ono wprawidlowo - bardzo
czesto slychac różnego rodzaju przydźwieki (nawet jak nie rusza się w ogóle klawiatury) - stad zapewne celowo zostal on wcześniej odłączony choć w tym wypadku nie wiem czy akurat przez tą osobę czy też przez poprzedniego właściciela ....
<<<Albo jeszcze jeden scenariusz gry, tym razem innej, ale jej już nie <<<zrealizuję na komputerze, bo - jak chyba wspominałem - jest zbyt <<<wulgarna nawet dla mnie. :-) No cóż, człek się starzeje...
Podeślij bo nie wierze ...
taaaa hop siup - chwila przyjemności i 20 lat wyjęte z życiorysu ......
Epi podeslij mi tego neotrackera 1.1 bo Dely teraz pewnie pływa w pieluchach i nie ma czasu na czestą aktualizacje AA ;))
mam gdzies ten numer secret service ale nie wydaje mi sie aby tam byl pelen opis jak przejsc ta gre ... mapa do spymaster'a predzej byla zamieszczona na lamach TA - poszukam wieczorem w domu jak znajdę (opis lub mape) to podam linka abys mogl ja sobie zassac z mojej stronki ....
Marku masz już może płytki do sio2ide 4.0 ? Bo w majlu pisałeś że odbierasz je coś okolo 15 listopada ?!
neo przeciez chwyta rowniez mody a nie tylko pliki *.neo,
(a tych mam ponad 200MB z ST) do tego dochodzi sam design (fakt zrypany z TMC - ale dla mnie rura) i sposób obsługi programu... (głownie chodzi mi tu o obsługę podkatalogów i zastosowanie ścieżki - dla mnie bajka) czekam na kolejną wersję zawierajacą poprawkę 2 bugów (a może i nie bugów - ale rzeczy które mnie denerwują) .. no i jest to program rozwijający się bo nie wierzę aby autor zaprzestał nad nim prac (IP i PT - stanął w miejscu a szkoda )
Rastan - i tutaj stanę w obronie Vasca - na każdym party Vasco dawał za free pełną zawartość swoich płyt (wystarczyło zabrać ze sobą te parę czystych CD)poza tym swojego czasu były dwa serwerki ftp z softem do Atari i na obu można było znaleść zawartość tych płyt (jeden Azbesta drugi Macgyver'a) wiec dróg zdobycia ich zawartości było wiele .... nie koniecznie należało je kupować na Allegro ...
I tu się z papą Vasciem zgadzam w 100%, sam zakupiłem Dos Control'a za 20 zeta i nie żałuje ... wrecz przeciwnie fajnie miec w chacie jakiś oryginal .... bo juz dawno nic takiego nie kupilem ... bo za bardzo nie ma gdzie . Wiec poświęcenie 8-10zl (zamiast przechylenie 3 browarków to chyba nie jest zbyt duzo ...)
Stryker mogę po Lascie wyslac ci taki zasilacz 9V 3A - zajrzę na giełdę elektroniczną i kupie o takich parametrach (na party na pewno ktoś będzie miał 1050 - to zobacze jak jest napięcie doprowadzone do stacji i jaki rodzaj wtyczki (to na party odpowiednio go zmodyfikuje - no chyba ze ktos moze mi juz teraz podeslac jakies fotki wykonane cyfrówką gniazda zasilajacego i samego zasilacza ....) ewentualnie intrukcje do 1050 i chętnie wymienię go na gołą Atarynkę :))
mcmaster (razem) a nie mc master(osobno)
Niech ci będzie leniuchu .....
oj chyba panie Mc Master nie masz racji .... neo bije je na głowe :)
Vasco - to polecam zaczerpnąc pliczek z AA - bo program jest zajebisty ... a już szczególnie na pewno przypadnie wszystkim posiadaczom HDD :)))
Ej no kuna ! Nie dziaua ten link :/ Moze ktos to zmirrorowal ?
Dely kurna działa !!!!!
eee nie jeszcze nie .... przynajmnie ja nic o tym nie wiem
Przeczytaj troche nizej topic "din --> cinch". Jak juz podepniesz monitor, to opisz co zobaczyles. ;)
Fox nie pij więcej !!!! Kolega prosi o informacje jak przerobić ponownie wtyczke do stacji (na oryginalną) a nie o sposób podłączenia monitora !!!
atari.area forum » Posty przez Piguła/Shpoon
Wygenerowano w 0.073 sekund, wykonano 15 zapytań