1,826

(31 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Mikey kiedy znowu pijemy pod dzieciaki hehe

ps. Buster ci kawału nie opowie bo się zabujał na party i kumpli mial w D.

ps2. Relacyjka juz sie pisze ....

1,827

(69 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Ech, Pinokio... i myslisz, ze kogos to przekonalo??? Przeciez i tak Vasco winny...

A oczywiście, że winny bo nie robi się wszystkiego na ostatnią chwile  :twisted:

1,828

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Eeee tam Dely przesadzasz, artki będą ... może nawet na party place po paru browarkach z okazji Twojego dzieciaka najdzie mnie wena ;)))

1,829

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

tylko oby panie Dely nie trwało to pół roku  :twisted:

1,830

(27 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

EEE Mikey pytałem tylko z ciekawości bo już dawno takowej nie widziałem, a poniewaz teraz dyskietka jest droższa od plyty ......

1,831

(27 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

O pierwszy chętny na stacyjkę

Pojawiają się pierwsze wymagania
1. 2x gniazda SIO (gniazda SIO cięzko dostępne -może jakieś DB25)
2.na dyskietki 1,44

ja gniazd SIO mam chyba z 10 ... wiec jak by nie patrzeć na 5 egzemplarzy jak znalazł :)))

1,832

(27 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Trzy egzemplarze jakie posiadam - Epson, Samsung i NEC - nie chca dzialac
z flopkami 720k.

a masz jeszcze takie dyskieki ??? 720KB ??? bo ja musiałem zaklejać jednej otworek i wtedy każdy z moich trzech flopków formaci je na 720KB aż miło ;))) (i równiez wykorzystwałem to przy emulkach ST - chodzi bez zarzutu - napędy TEAC !!!)

ps. sam chętnie bym się pisał na stacyjke 2*3.5 cala tylko jedno ale konstrukacja musi mieć na płytce możliwość zainstalowania 2 gniazd SIO !!!!! abym mógl sobie wpiąć jeszcze sio2pc i tomsa 720 do malucha ;)

1,833

(27 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

chyba zachorowałem .... kcem jom mieć !

1,834

(6 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

a czy jest szansa aby te koszulki byly na lepszej jakościowo bawełnie ... bo oglądając te wcześniejsze żółte, pomarańczowe i białe - to istna chińszczyzna - dwa prania i do kosza ?!!!

1,835

(3 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Zakupiłem dosłownie 2 dni temu portfolio (dzisiaj odebrałem) od osoby która jakiś czas temu dała ogłoszenie na grupie - mówię tutaj o Robercie Grzelaku .... przestrzegam wszystkich przed robieniem transakcji z powyższą osobą ponieważ się naciąłem .... (cóż 100zl w plecy jakoś to przeżyje ....)

mimo pytań o stan komputerka nie otrzymałem informacji:

a)  o tym, że jednej z uchwytów - trzymajacy wyswietlacz jest pekniety !!!!

b) brak totalnie bzyczka (o tym powyższa osoba wspominala ale ....) - poniewaz jestem elektronikiem dobralem sie do srodka wyswietlacza - jeden z przewodów doprowadzajacych sygnal do glosniczka byl odciety po jego podlaczeniu dzwiek w portfolio jest ale widac od razu, ze nie pracuje ono wprawidlowo - bardzo
czesto slychac różnego rodzaju przydźwieki (nawet jak nie rusza się w ogóle klawiatury) -  stad zapewne celowo zostal on wcześniej odłączony choć w tym wypadku nie wiem czy akurat przez tą osobę czy też przez poprzedniego właściciela ....

1,836

(85 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

<<<Albo jeszcze jeden scenariusz gry, tym razem innej, ale jej już nie <<<zrealizuję na komputerze, bo - jak chyba wspominałem - jest zbyt <<<wulgarna nawet dla mnie. :-) No cóż, człek się starzeje...

Podeślij bo nie wierze ...

1,837

(23 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

taaaa hop siup - chwila przyjemności i 20 lat wyjęte z życiorysu ......

1,838

(18 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Epi podeslij mi tego neotrackera 1.1 bo Dely teraz pewnie pływa w pieluchach i nie ma czasu na czestą aktualizacje AA ;))

1,839

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

mam gdzies ten numer secret service ale nie wydaje mi sie aby tam byl pelen opis jak przejsc ta gre ... mapa do spymaster'a predzej byla zamieszczona na lamach TA - poszukam wieczorem w domu jak znajdę (opis lub mape) to podam linka abys mogl ja sobie zassac z mojej stronki ....

1,840

(9 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Marku masz już może płytki do sio2ide 4.0 ? Bo w majlu pisałeś że odbierasz je coś okolo 15 listopada ?!

1,841

(10 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

neo przeciez chwyta rowniez mody a nie tylko pliki *.neo,
(a tych mam ponad 200MB z ST) do tego dochodzi sam design (fakt zrypany z TMC - ale dla mnie rura) i sposób obsługi programu... (głownie chodzi mi tu o obsługę podkatalogów i zastosowanie ścieżki - dla mnie bajka) czekam na kolejną wersję zawierajacą poprawkę 2 bugów (a może i nie bugów - ale rzeczy które mnie denerwują) .. no i jest to program rozwijający się bo nie wierzę aby autor zaprzestał nad nim prac (IP i PT - stanął w miejscu a szkoda )

Rastan - i tutaj stanę w obronie Vasca - na każdym party Vasco dawał za free pełną zawartość swoich płyt (wystarczyło zabrać ze sobą te parę czystych CD)poza tym swojego czasu były dwa serwerki ftp z softem do Atari i na obu można było znaleść zawartość tych płyt (jeden Azbesta drugi Macgyver'a) wiec dróg zdobycia ich zawartości było wiele .... nie koniecznie należało je kupować na Allegro ...

I tu się z papą Vasciem zgadzam w 100%, sam zakupiłem Dos Control'a za 20 zeta i nie żałuje ... wrecz przeciwnie fajnie miec w chacie jakiś oryginal .... bo juz dawno nic takiego nie kupilem ... bo za bardzo nie ma gdzie . Wiec poświęcenie 8-10zl (zamiast przechylenie 3 browarków to chyba nie jest zbyt duzo ...)

1,844

(6 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Stryker mogę po Lascie wyslac ci taki zasilacz 9V 3A - zajrzę na giełdę elektroniczną i kupie o takich parametrach (na party na pewno ktoś będzie miał 1050 - to zobacze jak jest napięcie doprowadzone do stacji i jaki rodzaj wtyczki (to na party odpowiednio go zmodyfikuje - no chyba ze ktos moze mi juz teraz podeslac jakies fotki wykonane cyfrówką gniazda zasilajacego i samego zasilacza ....) ewentualnie intrukcje do 1050 i chętnie wymienię go na gołą Atarynkę :))

1,845

(10 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

mcmaster (razem) a nie mc master(osobno)

Niech ci będzie leniuchu .....

1,846

(69 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

oj chyba panie Mc Master nie masz racji .... neo bije je na głowe :)

1,847

(69 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Vasco - to polecam zaczerpnąc pliczek z AA - bo program jest zajebisty ... a już szczególnie na pewno przypadnie wszystkim posiadaczom HDD :)))

1,848

(10 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Ej no kuna ! Nie dziaua ten link :/ Moze ktos to zmirrorowal ?

Dely kurna działa !!!!!

1,849

(23 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

eee nie jeszcze nie .... przynajmnie ja nic o tym nie wiem

1,850

(2 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Przeczytaj troche nizej topic "din --> cinch". Jak juz podepniesz monitor, to opisz co zobaczyles. ;)

Fox nie pij więcej !!!! Kolega prosi o informacje jak przerobić ponownie wtyczke do stacji (na oryginalną) a nie o sposób podłączenia monitora !!!