1,851

(10 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

maly link zaczerpnięty z grupy dyskusyjnej pl.comp.sys.atari
http://www.lo2.opole.pl/~lamers/atari.htm

1,852

(7 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

np. ja :)

1,853

(4 odpowiedzi, napisanych Emulacja - 8bit)

poszukaj znajomego elektronika - który posiada programator epromów to Ci ściągnie zawartość epromiku .... i będziesz miał jego wersję pod emulca ps. no chyba, że epromik w Cartcie (ma 4, 8 lub 16KB) wtedy dość łatwo zgrać jego zawartość na Atarce .... nawet chyba jest sofcik o nazwie Cart Dump czy jakoś tak ....

1,854

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pracuje nad tym Pinokio .... ale czy cos z tego wyjdzie to pokaze czas ... ja puki co mam schemacik tegoz cuda oraz kabelka do przesylania danych pomiedzy dwoma dyskami (wraz z oprogramowaniem) dzisiaj wysle Ci wszystko na email'a ... tylko dokoncze instalke systemow (i zrobie ich obrazy ghostem ....)

1,855

(8 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

no i w ten sposób tydzien mojej pracy poszedł w kosmos .... ja się tak nie bawie :evil:

1,856

(24 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

wedle uznania :)

1,857

(24 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Mikey nawet nie myśl aby się nie pojawić- jak Cię nie będzie to bomba via post wyśle :)

1,858

(8 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

eee tam Dely kantuje w chartsach .... bo wyzerował liczniki niektórym pozycją np. proffesional copy ma bodajże 3 głosy wstyd !!!!!!!!!!!!

1,859

(18 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Przykład fajnej grafiki interlace'owej w RGB masz w jednym z dem, które Ci posłałem, pod tytułem POWER UP.
Pojawia się tam tak babka przedstawiona w konwencji SF.

cholera zmień sobie tego penisa na coś bardziej odpowiedniego bo w budzie nie mogę spokojnie forum przeglądać ....

1,860

(24 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

mikey zagrzewaj przedział dla pozostałej ekipy Libation Train :)
i nawet nie myśl o tym aby nie pojawić sie na LP2002 !!!!!!!!!

1,861

(69 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Dely - na 100% zabieram 4l browarka i 0.75 także nie wiem w jakim stanie dotrzemy na party place ...  mam nadzieje ze Vasco nas wpuści :)

1,862

(23 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

moze tak podeślecie mi jakiegos browarka z autografami ze spotkania na pamiątkę ?????? bo W-wa trochę za daleko jak dla mnie i nocować nie miał bym za bardzo gdzie ....

1,863

(23 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Hej Chlopaki ....  ktory zalatwi oplatek ??? ...trza isc do ksiedza ;))) albo kupic na bazarze ;))  albo nagotowac jajek ;))  cus trzeba z tym zrobic panowie ..!

wspierać czarną mafie bleeeeeeeeeeeeeeeeeee wstyd !!!!!!!!

1,864

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

był zamieszczony chyba na stronie AA i Vasc'a - jeżeli nie udało Ci się tego znaleśc - napisz do mnie majla - a podeślę schemat i soft :)

1,865

(24 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Tebe farfloclu ten link tez nie dziala .... czy naprawdę nikt nie ma porządnego ftp'a aby udostępnić te pliczki szerszej masie ludzi ?!!!

Chętnie się tym zajme majlowac z nimi na adresik zamieszczony w stopce .... już ja się nimi zajme !

1,866

(69 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

No a czy moze byc inaczej  :lol:  :lol:  :lol:

no to trzeba bedzie powoli zbierac zaskurniaki na wyposażenie ... czy jak kto woli na umilenie podróży :)))

1,867

(69 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Ja jade

Dely no to pewnie będzie libation train#2 ......

1,868

(6 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

eee no bez jaj z tego co wiem seriousów ma wyjść tylko 12 (tak przynajmniej podał mi w majlu Jager .... jak wróce do chaty to zalukam w starą pocztę ... i podam więcej szczegółów)

1,869

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A to juz musisz się z nim skontaktować mam nadzieję, że się pojawi (ps. nawet Wawrzyn ostatnio sie ze mną kontaktował w sprawie ponownego nabycia tfuuuu zmodernizowania Atarki do ogólnie przyjętego standardu na scenie - czyt. 1MB Ram, Covox, Stereo, Qmeg SIO2IDE, SIO2PC )... także zgodnie z przysłowiem historia może się powtórzyć  :P  :P

1,870

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

pin będzie Last '98 #2 - no chyba że mnie Vasco nie wpuści i będę marznąć na mrozie ;)))

1,871

(3 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

eee nowy design strony jest do bani

1,872

(3 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

napisz do mnie majla to podeślę wszystkie które mam (5-7 ostatnich wydań ...)

1,873

(9 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Marok może posiadasz informacje dotyczące różnic między wersją mpt 2.4 a mpt99 bo ja jestem na 100% pewien że Fatman pisał muzolę pod tą drugą aaa i Foxik kiedy dorobisz opcje FC i Delta Music Composer'a do Sap Maker'a (Tebe do tego drugiego chyba ci playerki i muzyczki podeslał) ....

1,874

(85 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

HABIB ? ?WIZARD? - dla mnie zajebioza

1,875

(19 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Ja postaram się przycisnąć Bac'a o te dyski z muzolami ... zobaczymy jaki będzie odzew... a ponieważ teraz po obronie mam dużo czasu to niebawem upublicznie brakujące sapki Virus'a i pomęczę te nieszczęsne modki Fatm'ana .... Macgyver pamietasz jakich procedurek użyłes w MP16 ?! bo tylko on odgrywa je poprawnie ...