Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 75 z 91)
maly link zaczerpnięty z grupy dyskusyjnej pl.comp.sys.atari
http://www.lo2.opole.pl/~lamers/atari.htm
poszukaj znajomego elektronika - który posiada programator epromów to Ci ściągnie zawartość epromiku .... i będziesz miał jego wersję pod emulca ps. no chyba, że epromik w Cartcie (ma 4, 8 lub 16KB) wtedy dość łatwo zgrać jego zawartość na Atarce .... nawet chyba jest sofcik o nazwie Cart Dump czy jakoś tak ....
Pracuje nad tym Pinokio .... ale czy cos z tego wyjdzie to pokaze czas ... ja puki co mam schemacik tegoz cuda oraz kabelka do przesylania danych pomiedzy dwoma dyskami (wraz z oprogramowaniem) dzisiaj wysle Ci wszystko na email'a ... tylko dokoncze instalke systemow (i zrobie ich obrazy ghostem ....)
no i w ten sposób tydzien mojej pracy poszedł w kosmos .... ja się tak nie bawie :evil:
Mikey nawet nie myśl aby się nie pojawić- jak Cię nie będzie to bomba via post wyśle :)
eee tam Dely kantuje w chartsach .... bo wyzerował liczniki niektórym pozycją np. proffesional copy ma bodajże 3 głosy wstyd !!!!!!!!!!!!
Przykład fajnej grafiki interlace'owej w RGB masz w jednym z dem, które Ci posłałem, pod tytułem POWER UP.
Pojawia się tam tak babka przedstawiona w konwencji SF.
cholera zmień sobie tego penisa na coś bardziej odpowiedniego bo w budzie nie mogę spokojnie forum przeglądać ....
mikey zagrzewaj przedział dla pozostałej ekipy Libation Train :)
i nawet nie myśl o tym aby nie pojawić sie na LP2002 !!!!!!!!!
Dely - na 100% zabieram 4l browarka i 0.75 także nie wiem w jakim stanie dotrzemy na party place ... mam nadzieje ze Vasco nas wpuści :)
moze tak podeślecie mi jakiegos browarka z autografami ze spotkania na pamiątkę ?????? bo W-wa trochę za daleko jak dla mnie i nocować nie miał bym za bardzo gdzie ....
Hej Chlopaki .... ktory zalatwi oplatek ??? ...trza isc do ksiedza ;))) albo kupic na bazarze ;)) albo nagotowac jajek ;)) cus trzeba z tym zrobic panowie ..!
wspierać czarną mafie bleeeeeeeeeeeeeeeeeee wstyd !!!!!!!!
był zamieszczony chyba na stronie AA i Vasc'a - jeżeli nie udało Ci się tego znaleśc - napisz do mnie majla - a podeślę schemat i soft :)
Tebe farfloclu ten link tez nie dziala .... czy naprawdę nikt nie ma porządnego ftp'a aby udostępnić te pliczki szerszej masie ludzi ?!!!
Chętnie się tym zajme majlowac z nimi na adresik zamieszczony w stopce .... już ja się nimi zajme !
No a czy moze byc inaczej :lol: :lol: :lol:
no to trzeba bedzie powoli zbierac zaskurniaki na wyposażenie ... czy jak kto woli na umilenie podróży :)))
Dely no to pewnie będzie libation train#2 ......
eee no bez jaj z tego co wiem seriousów ma wyjść tylko 12 (tak przynajmniej podał mi w majlu Jager .... jak wróce do chaty to zalukam w starą pocztę ... i podam więcej szczegółów)
A to juz musisz się z nim skontaktować mam nadzieję, że się pojawi (ps. nawet Wawrzyn ostatnio sie ze mną kontaktował w sprawie ponownego nabycia tfuuuu zmodernizowania Atarki do ogólnie przyjętego standardu na scenie - czyt. 1MB Ram, Covox, Stereo, Qmeg SIO2IDE, SIO2PC )... także zgodnie z przysłowiem historia może się powtórzyć :P :P
pin będzie Last '98 #2 - no chyba że mnie Vasco nie wpuści i będę marznąć na mrozie ;)))
eee nowy design strony jest do bani
napisz do mnie majla to podeślę wszystkie które mam (5-7 ostatnich wydań ...)
Marok może posiadasz informacje dotyczące różnic między wersją mpt 2.4 a mpt99 bo ja jestem na 100% pewien że Fatman pisał muzolę pod tą drugą aaa i Foxik kiedy dorobisz opcje FC i Delta Music Composer'a do Sap Maker'a (Tebe do tego drugiego chyba ci playerki i muzyczki podeslał) ....
HABIB ? ?WIZARD? - dla mnie zajebioza
Ja postaram się przycisnąć Bac'a o te dyski z muzolami ... zobaczymy jaki będzie odzew... a ponieważ teraz po obronie mam dużo czasu to niebawem upublicznie brakujące sapki Virus'a i pomęczę te nieszczęsne modki Fatm'ana .... Macgyver pamietasz jakich procedurek użyłes w MP16 ?! bo tylko on odgrywa je poprawnie ...
Znalezione posty [ 1,851 do 1,875 z 2,257 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.076 sekund, wykonano 16 zapytań