Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 79 z 91)
A tak przy okazji to ostatnio wpadło mi w łapy jakieś 250 dyskow do atarki to bede mogł porobić ATR'y jak tylko mi ktoś powie dlaczego ProSystem nie chce zobaczyć mojej stacji. :) .
Nie wiem jaką masz stację bo prosystem obsługuje tylko 1050 i do tego trzeba zrobić sobie specjalną wersję kabelka SIO2PC (w doc'u przy ape jest schemacik jak połączyć odpowiednio piny układu 1489)
Silly Venture bylo ok,co prawda malo ludzi,ale Ci co przyjechali to mniam mniam....
Czy ja wiem, czy aż tak mało ludzikuff sie zjawiło ..... o ile pamiętam to cały autobus na miasto wyruszył .... no i ta kąpiel w morzu (w kwietniu)
grupki szwedów heheh
Pochwal się co nie chce Ci ruszyć pod emulatorem !!!
Bo na pewno nie jest to wina romu .... pamiętaj o tym, że część programów gier lub dem wymaga większej ilości pamięci ... lub włączonego basica !!!!!
tego nie można nazwać grą !!!
A ja na stronie Milki znalazlem fajna gre autorstwa niejakiego Piguła Soft pod malowniczo-poetyckim tytułem Znajdź i Zabij 1 :)
Dely proszę ciiiiiiii przecież aż wstyd do czegoś takiego się przyznać ;))
jak projekt ruszy tzn. pan Dely zrobi baze i formularz do jej uaktualniania to chętnie wrzuce wszystko to co mam w swoich zbiorach (sukcesywnie oczywiście, bo szukanie danych autorów oraz przykładowe fotki zabierają troche czasu ....)
Graliście może w taką tekstówke WYSPA. Jest trochę dziwna - większośc czynności trzeba podawać równoważnikiem zdania (w stylu "otwieranie drzwi" itd). Macie może jakiś opis przejścia tego.
podeślij mi ja na majla bo takie gry zawsze mnie kręciły ;)
a ja podobnie jak reszta ludzikuff czekam na finalną skorygowaną wersję zawartośći Atmelka ;)))
ps. jeszcze raz thx za kwarce Pecuś !
Ta... ja bede kodzil a wy bedziecie pili piwo? nie ma mowy ;)
No już nie płacz kupie Ci browarka hehe .... a tak przy okazji .... Atarke odstawiłeś już zupełnie do szafy czy czasami jeszcze coś na niej dłubiesz ?
.... chyba napisze list do Sabatha może jakiegoś pic'a wystawi na kolejnym party (a jak Kasjo pojawi się na party to znowu pewnie będzie kodził 24h intro jak na scenery joint'a hihi
Dobra dobra, Piguła, mógłbym wysłać Wavy jutro, bo przy sobie ich nie mam, a jestem obecnie w pracy - to dla mnie proste, tylko na jaki adres? (gregus@igf.edu.pl)
Wrzucaj na ftp'a Ircera to samo tyczy sie innych ludzikóff co posiadaja jakis unikatowy soft (katalog upload of coz)
a adres ftp'a ---> atari.g0ds.org port 6502
A ja radziłbym posłuchać moda, którego mam na dyskach pod tytułem KAFFE 8O :twisted: :twisted:
podeslij ..........
Powoli nudzą mnie te informacje o produkcjach które niby były napisane a nie upublicznione (lub nie wydane) ... po co panowie w ogóle o tym pisać - lepiej uderzyć do autorów i starać się je wyciągnąć a nie tylko apetyt szarym userom robić poprzez gadanie czego to się nie widziało .... :twisted:
To ja tez przyjade i przywioze jakies intro :P (0,75 albo litrowe :idea: )
o boże kogo ja tu widze :P :P
widze ze sa w lepszej jakosci te mp3 .... ale ja chce wavy ....
wiec sie nie skusze ....
A ja zrobię Ricka Dangerosa - prog do grafy już zrobiłem:)
Najpierw kolekcja muzyczna ... kolekcja .... a czas płynie ;)
W sumie mógłbym zrobił z VariableBitRate czy jak to się tam nazywa, albo 196kbps, bo mam oryginalne Wavy :D (...)
Greg - jaki masz dostęp do netu ? Czy masz do niego stały dostęp ?
Bo ja chętnie pisałbym się na wavy - ale to zajmie pewnie z 500MB
(Na upartego zawsze można zrobić obraz *.bin i spakować go zipem ale pewnie poniżej 400MB i tak nie spadnie ....)
szkoda, że jakość tych mypytrzy to 128kbps ;(
zapomnialem dodac....rzeczywiscie grafa bardzo kieprawa..buuu
a ja mam jeszcze pare gierek ktore nie ujzaly swiatla dziennego np:
Fluid-Kha by Tomasz Liebich,Jumbo by Bael/Mec itp.
i co wy na to mega mastah atarowcy?
i znowu tylko się chwali :evil: :evil:
Może tak podeślesz atr na pigula_shpoon@interia.pl
kabza,pamietam pamietam.....mam tego szpila gdzies na dysq,to plikowa rzecz byla.
Gepcio ty przestań się chwalić co masz na dyskach - tylko odpal piec'a podłącz SIO2PC i zacznij wszystko zrzucać do plików ATR!
Mc Master - zostało 8 dni pracuj dobrze .... :twisted: :twisted:
zrób zrób pecuś - a ja jak dorwe CA2001 - i popatrze w Twoją dokumentacje (i jak wyjdzie mi przeróbka na mojej stacji) to chętnie zainteresowanym zaimplementuje to cacko ....
ja mam jedną kostkę epromu na zbyciu z wersją 4.2 i chyba 4.3
tegoż cudeńka - sposób montażu w compie jest banalny (tylko jeżeli nie masz większej ilości Ramu to w pełni go nie wykorzystasz ....)
mogę ci go odstąpić po kosztach epromu 27c256 (+ koszty wysyłki of coz)
różnica w objętości wynika ze sposobu zapisu na hdd o czym pisze autor tegoż wynalazku w doc'u (zżera wlaśnie połowe miejsca ....)
Pecuś ja myślę, że najlepszym wyjściem z sytuacji będzie artykuł o
używaniu SIO2IDE w różnych wersjach (opisujący sposób montażu, oraz późniejsze użytkowanie) wraz ze zbiorem wszystkich pomocnych programów w formie pliku ATR (oraz luzem) na Atari Area ....
Dely pewnie także by się ucieszył .... co Ty na to ?
ps. ja dopiero jutro jadę na poszukiwania dysku 2.5 calowego oraz po Atmela .... wiec puki co artka jeszcze napisać nie mogę bo nie miałem z tym doczynienia ....
Znalezione posty [ 1,951 do 1,975 z 2,257 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.082 sekund, wykonano 16 zapytań