Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 8 z 207)
176 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-10-23 13:28:16
...u mnie chyba tak. :->
Bo ładnie wyglądają. :-P
177 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-10-22 19:22:40
No i co, zadziałało w końcu?
Ja tymczasem zaczynam rozważać to, do kolekcji.
https://www.youtube.com/watch?v=Yd_ckawQ3sI
Chociaż pewnie i tak będzie leżał i zbierał kurz, jak i poprzednie.

178 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-10-22 14:05:42
...a istnieje tracker windowsowy cross-platform na tę Segę Megadrive?
Pzdrrrrrrrrrr.
179 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-10-18 19:13:55
Ulepszona - chyba - wersja Gandalfa - "Gandalf Deuxe". Tak czy inaczej - świetna platformówka.
DOWNLOAD: https://drive.google.com/file/d/19NbJGO ... BYaQP/view

180 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-10-18 19:03:47
Jakby ktoś miał ZX Spectrum +2a, ZX Spectrum +3 albo ZX-UNO - kolejny już desktop graficzny dla Spectrum, tym razem to "WORKBENCH +3e".
(Osobiście lubiłem ZX-WINDOWS, bo było dla TR-DOSa, ale w sumie to też sobie sprawdzę).
INFOS & DOWNLOAD: http://octocom.speccy.org/workbench_en.html








.
181 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-09-24 20:45:01
"Vradark's Sphere" - Labiryntówka turowa fantasy dla ZX48.
Komercyjna, z tego, co rozumiem, ale jest wersja demo: https://zxonline.net/download/e160b6765 ... f74a426075
Kupić można chyba stąd: https://zxonline.net/game/vradarks-sphere/

182 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-09-24 20:38:39
183 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-09-24 20:34:58
Pooper Scooper / zręcznościowa dla 48K.
Opis:
"
Avoid the baddies, clean up the crap, different characters have different abilities that need to be employed to complete the levels.
Keys QAOP and space, H to hold, M for music on/off.
Music by Yerzmyey.
DOWNLOAD: https://drive.google.com/file/d/1K62BFb ... p=sharing\
"

184 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-09-24 17:54:58
All: wielkie dzieki. :)
Eagle: tego pierwszego to nie kojarze, ale na Sama Coupe (SAA) jeden numer zrobilem jakiś czas temu -
http://yerzmyey.i-demo.pl/chiptunes/02_ ... Part_2.mp3
Pozdrrrrrrrrrr,
Y
185 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-09-20 19:02:30
Balszoje spasiba, jakkolwiek dodam, iż PixelNation bez wątpienia potrafi pozamiatać wizualnie. :-P
Pozdrowienia!! :)
Y
Yo,
PixelNation zdiełał dla mienia nowy teledysk NES / Famicom. :)
https://youtu.be/hd7CbfO0Eu8
Pzdrrrrr.
Y
187 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-09-18 16:04:46
Hehe, teraz czekam na jutjub, żeby se w ogóle zobaczyć.
PS: To znaczy od dzisiaj już i tak, przez te imperialne ścierwa, jutjub mogę już oglądać jedynie na Raspberry Pi.
[Nie bój, nie bój, wyłączą ci!]
188 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-09-16 23:39:25
Tak; wszystko, co jest na 48K powinno poprawnie działać na Rapidus/VBXE. W sensie gier oczywiście.
189 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-09-16 22:25:59
"NIGHT STALKER" - labiryntówka na 48k. Port z konsoli Intellivision.
DOWNLOAD: https://www.dropbox.com/sh/xneu7n8rs6yl ... pLZpa?dl=1
YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=4UMOlOZpksA

Hej,
wyszła gra na PC z moją muzyką. Pojawiają się też w niej klimaty retro.
Nie widziałem, bo mam XP 32, ale screenshoty wyglądają ładnie.
Opis: https://albertoven.com/2018/08/29/light-lands/
DOWNLOAD 1: https://mega.nz/#!iaZ3kYDT!NPYQIngRgyrl ... Yb9Ab2Si70
DOWNLOAD 2: https://drive.google.com/open?id=1HDaTx ... j6MuacThmv



Jest też wersja 'fizycznie istniejąca'. ;)

191 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-09-10 12:53:10
Nowa platformówka 48K - "All Hallows".
DOWNLOAD: https://jmp.sh/CIsaTlB

192 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-09-06 23:05:43
No - można było od razu tak zrobić ten model portable.
Chociaż to akurat Spectrum Next, ale i tak.
SpeccyX: http://www.dorchester3d.com/printing/bl ... t-handheld
Design:

Wykonanie:

Działanie / YOUTUBE:
https://youtu.be/iRxpofoAHzQ
https://youtu.be/VgJUVVvOTME
https://youtu.be/rKgQY7Xpc3A
https://youtu.be/xVH2PmUKTKM
Jakby "chińcyki" sprzedawały masowo, to bym wziął.
Czy Jaś doczeka?
Jaś nie doczekał.
PS: Co prawda czechosłowackie :-> ZX PICTRUM było już od wieeeeeeeelu lat.

193 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-08-31 13:15:37
Ale zawrzyj loch, gdy dorośli rozmawiają.
Stoopi:
No widzisz, czyli dają sprzęt do getta. Szkoda, bo to zwyrodniała polityka, która daje później asumpt osobom opóźnionym intelektualnie do takich właśnie twierdzeń, że scena polega jedynie na zachlaniu się do nieprzytomności, bełkotaniu i na jeździe taksówką z Gdańska do Warszawy - jak również do paradnego twierdzenia, że demoscena nie ma związku ze sprzętem i oprogramowaniem.
194 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-08-31 11:24:16
Rwę majty przez głowę, ze szczęścia.
Będę w wieczory: piątkowy i sobotni.
Wzorem Stoopiego _zamawiam_ sobie przy Was miejsce, z tym, że nie stół, tylko jedno krzesło do ułożenia d*pska, aby pograć w GODS i inne.
195 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-08-30 22:19:58
Pin napisał/a:130XE w opcji deluxe :), F060, MSTe, TT.
Kroll, jeśli to Twoje TT, to załaduj tam D-Bug. Wezmę joypada.
196 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-08-30 16:29:26
Heh, mam nadzieję, że w końcu się zmuszę. ;) Irrlicht mnie zmusza, więc kto wie. ;)
Pzdrrrrrrr!
197 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-08-29 22:17:50
...no na razie jest coś jakby jeden pattern, hahahha http://yerzmyey.i-demo.pl/yerz-test-of-2600-music.bin
w każdym razie engine nie fałszuje. :) Możesz sobie odpalić; gra poprawnie na Stelli.
198 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-08-29 21:19:28
MŁODOŚCI potrzebuję, WIGORU, ŚWIEŻOŚCI!!!! :) Nowej wątroby!
***WŁOSÓW***!!!!
Ale nie zaśmiecajmy wątku, przepraszam. :->
199 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-08-29 14:40:31
piter napisał/a:musimy chłopakowi załatwić bo chłopak ma chęci robić na TT030!
A ja zrobiłem kilka i nic mi nie chciałeś zasponsorować, hłe hłe hłe.
PS: HAAAAA!!! I właśnie dlatego już nie robię!!
PS.2: Niiiiieeee, leniwy jestem i w d*pie mam, heh.
200 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2018-08-29 14:37:31
Na tym nie. Chociaż mam coś (dla mnie) ciekawszego - autorski driver / engine do muzykowania na 2600, napisany przez Irrlicht Project z Niemiec, dostałem.
Ale leży.
PS: To chyba nie ten dział forum?
Znalezione posty [ 176 do 200 z 5,154 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.149 sekund, wykonano 13 zapytań