Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 8 z 29)
Ok. W takim razie do zamknięcia.
Witam,
Może komuś się przyda płyta główna do STE + dolny ekran.
Nie mam pojęcia czy jest sprawna.


160zł + etykietka na wysyłkę, ewentualnie można odebrać osobiście.
Kto pierwszy ten lepszy :))
Pozdr.
No i super. Kabelek wysłany.
Do zamknięcia.
Mam, a nie potrzebuje, więc oddam za darmo z odbiorem osobistym,
a z wysyłką symboliczną 5-tkę za pakowanie na https://www.siepomaga.pl/wiktorek-zawadzki
+ 11 zł na paczkę Orlen.

Hej,
Dzięki również :) Niestety, oryginalne opakowanie nie przetrwało do dziś, więc musiałem sobie jakoś poradzić, ale grunt, że się udało. Powodzenia w naprawie. Dzięki za wpłatę charytatywną!
Do zamknięcia.
Pozdrawiam!
Jeśli dotarł w całości :) to proszę wpłatę 25zł na https://www.siepomaga.pl/marcelinka bo wcześniej podana akcja już osiągneła cel, a jeśli już wpłacałeś, to git :)
Oki, sprawdzę czy da radę paczkomatem dam Ci znać.
Cześć,
Do wzięcia monitor/tv Samsung z pilotem widoczny na zdjęciach.
Działał do wczoraj. Obecnie świeci się jedynie dioda i nie startuje.



Darmowo z odbiorem osobistym (Wrocław), a jeśli chcesz z przesyłką to za moje pakowanie wpłacasz 25zł na tę dziewczynkę:
https://www.siepomaga.pl/hanna-dolecka
+ koszty wysyłki.
Przekątna 60cm.
Pozdrawiam.
Javalonde
Wysłany. Powodzenia w naprawie.
Do zamknięcia
Dzięki ! Super! Oby się udało naprawić ten interface.
Guzik odebrany! Dzięki tOri ! :)
Do zamknięcia.
tak zrobię @perinoid - dzięki
@pablozp hehe, nie, to nie tylko dla mnie, dla sąsiadów również :)
Witam,
Ktoś ma na sprzedaż, albo mógłby zrobić kable do ST/E z końcówką euro ?
Na alledrogo wykupili :)
Zakup dla kilku osób. 6 sztuk.
Pozdr.
Javalonde
Hej,
Inteface mi się zepsuł, ale może ktoś się pobawi i go sobie naprawi.
Licytacja charytatywna od 1 zł.
Cel: Pomoc tej dziewczynce https://www.siepomaga.pl/wiktoria-wrobel
Koniec licytacji: 21:30 (21 marca A.D.2024 )
Przekazanie: etykietka na wysyłkę lub osobiście.



Pozdrawiam,
Javalonde
O super :) to generuje etykietkę! Dzięki!
Cześć,
Miałby może, ktoś klawisz Undo na zbyciu?
Pozdrawiam.
Javalonde
w tym tutaj nie ma, a w innych to nie wiem :)
Kolega @Lopez twierdzi, że podłączał takim swojego zielonego Neptuna :)
1 szt. - oddam za darmo

Pozdr.
Javalonde
Super, kolejna udana akcja :) Dzięki !
W takim razie zamykamy.
Znalezione posty [ 176 do 200 z 707 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.032 sekund, wykonano 30 zapytań