176

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Ok. W takim razie do zamknięcia.

177

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

https://i.ibb.co/TvYBYv1/5595db95-80cf-4b75-a934-d58ddfad1be0.jpg

178

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Witam,

Może komuś się przyda płyta główna do STE + dolny ekran.
Nie mam pojęcia czy jest sprawna.

https://i.ibb.co/z27fKc8/a106a7ad-8c68-4787-adcc-0ecaa0661dc5.jpg
https://i.ibb.co/B3zd5Gd/27effa31-4193-4eb1-9bb3-590639777519.jpg

160zł + etykietka na wysyłkę, ewentualnie można odebrać osobiście.
Kto pierwszy ten lepszy :))

Pozdr.

179

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

20

No i super. Kabelek wysłany.
Do zamknięcia.

Mam, a nie potrzebuje, więc oddam za darmo z odbiorem osobistym,
a z wysyłką symboliczną 5-tkę za pakowanie na https://www.siepomaga.pl/wiktorek-zawadzki
+ 11 zł na paczkę Orlen.

https://i.ibb.co/XkGsxJs/kabel-nintendo.jpg

Hej,

Dzięki również :) Niestety, oryginalne opakowanie nie przetrwało do dziś, więc musiałem sobie jakoś poradzić, ale grunt, że się udało. Powodzenia w naprawie. Dzięki za wpłatę charytatywną!

Do zamknięcia.

Pozdrawiam!

Jeśli dotarł w całości :) to proszę wpłatę 25zł na https://www.siepomaga.pl/marcelinka bo wcześniej podana akcja już osiągneła cel,  a jeśli już wpłacałeś, to git :)

Oki, sprawdzę czy da radę paczkomatem dam Ci znać.

Cześć,

Do wzięcia monitor/tv Samsung z pilotem widoczny na zdjęciach.
Działał do wczoraj. Obecnie świeci się jedynie dioda i nie startuje.


https://i.ibb.co/Z8bHQ5S/monitor3.jpg
https://i.ibb.co/sbCN951/monitor2.jpg
https://i.ibb.co/sRzKpJx/monitor1.jpg

Darmowo z odbiorem osobistym (Wrocław), a jeśli chcesz z przesyłką to za moje pakowanie wpłacasz 25zł  na tę dziewczynkę:

https://www.siepomaga.pl/hanna-dolecka

+ koszty wysyłki.

Przekątna 60cm.

Pozdrawiam.
Javalonde

Wysłany. Powodzenia w naprawie.
Do zamknięcia

Tak, wysyłam Ci PW.

Dzięki ! Super! Oby się udało naprawić ten interface.

189

(3 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Guzik odebrany! Dzięki tOri ! :)

Do zamknięcia.

tak zrobię @perinoid - dzięki

@pablozp hehe, nie, to nie tylko dla mnie, dla sąsiadów również :)

Witam,


Ktoś ma na sprzedaż, albo mógłby zrobić  kable do ST/E z końcówką euro ?
Na alledrogo wykupili :)

Zakup dla kilku osób. 6 sztuk.

Pozdr.
Javalonde

Hej,

Inteface mi się zepsuł, ale może ktoś się pobawi i go sobie naprawi.

Licytacja charytatywna od 1 zł.
Cel:  Pomoc tej dziewczynce https://www.siepomaga.pl/wiktoria-wrobel
Koniec licytacji: 21:30 (21 marca A.D.2024 )

Przekazanie: etykietka na wysyłkę lub osobiście.

https://i.ibb.co/6PnSxSL/int3.jpg
https://i.ibb.co/bbw1D1s/int2.jpg
https://i.ibb.co/yqnQSG0/int1.jpg

Pozdrawiam,
Javalonde

194

(3 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

O super :) to generuje etykietkę! Dzięki!

195

(3 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Cześć,

Miałby może, ktoś klawisz Undo na zbyciu?

Pozdrawiam.
Javalonde

w tym tutaj nie ma, a w innych to nie wiem :)

Kolega @Lopez twierdzi, że podłączał takim swojego zielonego Neptuna :)

1 szt. - oddam za darmo

https://i.ibb.co/jLvZn5X/13bcf20c-49ef-4f65-86f8-0c1dee5f56b9.jpg

Pozdr.
Javalonde

Super, kolejna udana akcja :) Dzięki !

W takim razie zamykamy.

No i elegancko :)