2,001

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

jak Azbest wezmie się do roboty i maźnie płytkę (a ma do tego dryg)
to dość szybko zacznie byc montowane ;)
dokumentacje dostał hehe

2,002

(45 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

spiewająca głowa ?? puki co pamiętam obracającą się głowe  w demku Sheol

2,003

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Tylko moze nie bawcie sie w te wielkie wewnetrzne Sparty na "setkach" LSow :) To sie nie miesci nawet w leciutko rozbudowanym kompie (a zewnetrzna zbyt czesto niekontaktuje).
Pasiu pisal mi kiedys , ze ma juz gotowa wersje na GALu (udalo sie to zmiescic w jednym) - moze to warto zrobic ?

na jakich setkach ja naliczylem raptem 4 + 1 eprom 27c512 ...
to chyba nie jest tak duzo .....

2,004

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

mam dostać dokumetacje całą do sparty - ale jak zamierzasz i za te płytki wołać 70zeta ..... to się zastanowie .....

70-80zl za płytkę ..... z czego te płytki z platyny ???
Jak chciałem zamówić 50 sztuk to razem z kliszą krzykneli mi
coś około 1000zl (niecały) więc płytka wychodziła po 20zl , zakładając
że zamówił bym połowe (25) to i tak cena nie wyniosła by więcej jak 30zl za sztuke ! Chyba, że naliczyłeś sobie sporą marże .... a to bardzo nie ładnie ! Bo warunek od Jacka Żuka który dawał mi dokumentacje był jasny - że nikt na tym ma nie zarabiać (chyba, że komuś będziesz składał gotowy interface - to rozumiem doliczenie sobie kilku browarków) ..... przynajmniej ja mu to obiecałem ..... jak i to że w razie gdybym wykonał płytki to kilka mu odpale ...

Więc panie Pinokio jak to jest naprawdę ?

2,006

(14 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

tak Dely można oranżade, wode mineralną itp .. w końcu jest gorąco i organizm wymaga większej ilości płynów  :twisted:

2,007

(11 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

panie Dely game compo to będzie ale na multijoy;u i game linku II ;)

2,008

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Panowie a co z frezerem??? :?:

a leży na dysku i czeka na dopływ gotówki .... najpierw i tak SIO2IDE oraz Sparta .... niestety a szkoda kieszeni nie mam z gumy ....

2,009

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

w takim razie podeślij mi sparte na majla ! pigula_shpoon@interia.pl

i jak mozesz podaj mi do czego jeszcze posiadasz dokumentacje !
może czegoś jeszcze nie mam ....

2,010

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

właśnie kończe obrabiać pod paintem pierwszą stronę płytki Sparta Dos X
- w oparciu o dokumentacje Zenona Rakoczego ... (będą dwie wersje - bez możliwości podłączenia 2 Cart'a i z możliwością ... teraz pracuję nad ta pierwszą ... jak skończe i zmontuje to puszczę zainteresowanym ..)

2,011

(14 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

wole w sobotę .... bo w piątek mogę nie być w stanie ich posłuchać - a po co ma się powtórzyć LP98  :twisted:

2,012

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

wez ja ze soba ..... chętnie się jej przyjże ...

2,013

(4 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

juz poszla majlem ;)

2,014

(4 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Tak właśnie siedzę sobie i przeglądam gierki na Atari ST - i wpadła mi w ręce gra pod dzwięcznym tutyłem Worm Race - jest to prosta gra zręcznościowa polegająca na ściganiu sie w kilka osób robakami po bardzo zakręconym torze ;) Przyznam szczerze że gra prosta ale cholernie wciągająca i zarazem prosta ... może tak ktoś pokusiłby się o coś w tym stylu na małe Atari co przy okazaji obsługiwało by multi joy'a ?

oto mały screen :

http://212.160.97.94/~pigula/worms.jpg
http://212.160.97.94/~pigula/worms2.jpg

2,015

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

... ja też polecam SpartaDOS X; jednakże system ten najlepiej spisuje się w kompach conajmniej nieco rozbudowanych. Co do HDD to jestem podobnego zdania co poprzednik; przy HDD brak sparty (X) to poraż(sz)ka - zabawe MyDOS -> HDD / czy Sparta 3.2 -> HDD zostawmy dla masohistów. Jest jedynie ten problem, że SDX trzeba gdzieś zdobyć, a o to w dzisiejszych czasach nie łatwo.

zdobyć trudno nie jest - o ile ktos ma zdolnosci manualne do malowania
płytki ... i jakieś pojęcie o elektronice ... tym niemniej moze jest wsrod nas jeszcze jakas osoba która ma dojscie do naswietlarki i byla by wstanie zrobic porzadne plytki do tego cuda - a potem sprzedawala by je tak jak plytki do sio2ide ...????

2,016

(12 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

i znowu pasuje  :cry:  :cry:  :cry:

2,017

(24 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

to nie jest najprawdopodobnie problem rejestracji ale rodzaj kabelka jakiego używasz (na jakim układzie zrobiłeś sobie SIO2PC ???)

2,018

(24 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

No to majstrujesz sobie z ATRa 90 KB plik DC3 i nagrywasz na 5'25 a na Atarce z pliku DC3 robisz prawdziwy dysk 90 KB.

Przecież do bez sensu - podwójna nie potrzebna robota ..... (na grzybie robisz Dc3, przenosisz na dyskietke potem na Atari odpalać Dc3 i z powrotem na dyskietke ehhhhh - to ja proponuje kabel sio2pc
podpiac razem ze stacja do Atarki - odpalić Sector Copier'a i kopiowac sektorowo Atr'y na dyski (D2--->D1) rozwiązanie szybkie i przyjemne z zarejestrowaną wersją Ape ;) (gdzie D2 to Atr a D1 nasza stacja przy Atari)

2,019

(10 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

coz chętnie bym Ci pomógł - ale jeszcze do mnie nie dotarła odpowiedź na majla (od autora tego cuda .... bo sam chce sobie coś takiego sprawić)  - jezeli wybierasz sie na lato ludzikuf to proponuje zabrac ta zabawke ze soba - moge zerknac na nia okiem - poza tym moze ktos z partowiczow bedzie mial taki interface ze soba (dzialajacy) - a jezeli Gal'a masz w podstawce (mam taka cichą nadzieję) to latwo będzie go sprawdzic ....

2,020

(8 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

eeeeeeeeee tam .... do tego celu extra rozwiązaniem jest Qmeg ;)

2,021

(12 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

ja się piszę na literaturę panie Fox !

ps. możesz mi napisać coś więcej na temat zwalonych samplerków firmy Mirage ??

2,022

(9 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Wiesz, ze zawsze mozesz na mnie liczyc. ;)

Tak wiem że mogę ale chyba w " "

2,023

(66 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

o ile dobrze sobie przypominam to pan Macgyver na którymś Vascowym party latał w podobnym przebraniu - choć to co jest na Avatarze Lewisa jest chyba raczej jakąś kukła ;)

2,024

(15 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

coż ja już wywaliłem ponad bańkę na multijoy'a i game link'a (aby na party można było się troche rozerwac ...)  wiec raczej w licytacji udziału nie wezmę - a jak wiadomo studencji w tym kraju nie należą do ludzikuff bogatych .... wiec resztkami funduszy raczej wole zasilic Vascowy budżet o te 40zeta i pojawić sie na party ... jak wszystko dobrze sie ułoży to na party pojawi się jeszcze jeden czlowieczek z Pabianic (wprawdzie na jeden dzień ale zawsze) - czyt. Ramzess (Atari Falcon) - puki co jest ciągle przeze mnie nakłaniany ....

2,025

(9 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Napisz sobie.  :P

coż ... dobrze że nie każdy na tym forum udziela tak rzeczowych odpowiedzi .... dzięki Fox wezmę sobie to do serca ....