Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 81 z 91)
jak Azbest wezmie się do roboty i maźnie płytkę (a ma do tego dryg)
to dość szybko zacznie byc montowane ;)
dokumentacje dostał hehe
spiewająca głowa ?? puki co pamiętam obracającą się głowe w demku Sheol
Tylko moze nie bawcie sie w te wielkie wewnetrzne Sparty na "setkach" LSow :) To sie nie miesci nawet w leciutko rozbudowanym kompie (a zewnetrzna zbyt czesto niekontaktuje).
Pasiu pisal mi kiedys , ze ma juz gotowa wersje na GALu (udalo sie to zmiescic w jednym) - moze to warto zrobic ?
na jakich setkach ja naliczylem raptem 4 + 1 eprom 27c512 ...
to chyba nie jest tak duzo .....
mam dostać dokumetacje całą do sparty - ale jak zamierzasz i za te płytki wołać 70zeta ..... to się zastanowie .....
70-80zl za płytkę ..... z czego te płytki z platyny ???
Jak chciałem zamówić 50 sztuk to razem z kliszą krzykneli mi
coś około 1000zl (niecały) więc płytka wychodziła po 20zl , zakładając
że zamówił bym połowe (25) to i tak cena nie wyniosła by więcej jak 30zl za sztuke ! Chyba, że naliczyłeś sobie sporą marże .... a to bardzo nie ładnie ! Bo warunek od Jacka Żuka który dawał mi dokumentacje był jasny - że nikt na tym ma nie zarabiać (chyba, że komuś będziesz składał gotowy interface - to rozumiem doliczenie sobie kilku browarków) ..... przynajmniej ja mu to obiecałem ..... jak i to że w razie gdybym wykonał płytki to kilka mu odpale ...
Więc panie Pinokio jak to jest naprawdę ?
tak Dely można oranżade, wode mineralną itp .. w końcu jest gorąco i organizm wymaga większej ilości płynów :twisted:
panie Dely game compo to będzie ale na multijoy;u i game linku II ;)
Panowie a co z frezerem??? :?:
a leży na dysku i czeka na dopływ gotówki .... najpierw i tak SIO2IDE oraz Sparta .... niestety a szkoda kieszeni nie mam z gumy ....
w takim razie podeślij mi sparte na majla ! pigula_shpoon@interia.pl
i jak mozesz podaj mi do czego jeszcze posiadasz dokumentacje !
może czegoś jeszcze nie mam ....
właśnie kończe obrabiać pod paintem pierwszą stronę płytki Sparta Dos X
- w oparciu o dokumentacje Zenona Rakoczego ... (będą dwie wersje - bez możliwości podłączenia 2 Cart'a i z możliwością ... teraz pracuję nad ta pierwszą ... jak skończe i zmontuje to puszczę zainteresowanym ..)
wole w sobotę .... bo w piątek mogę nie być w stanie ich posłuchać - a po co ma się powtórzyć LP98 :twisted:
wez ja ze soba ..... chętnie się jej przyjże ...
Tak właśnie siedzę sobie i przeglądam gierki na Atari ST - i wpadła mi w ręce gra pod dzwięcznym tutyłem Worm Race - jest to prosta gra zręcznościowa polegająca na ściganiu sie w kilka osób robakami po bardzo zakręconym torze ;) Przyznam szczerze że gra prosta ale cholernie wciągająca i zarazem prosta ... może tak ktoś pokusiłby się o coś w tym stylu na małe Atari co przy okazaji obsługiwało by multi joy'a ?
oto mały screen :


... ja też polecam SpartaDOS X; jednakże system ten najlepiej spisuje się w kompach conajmniej nieco rozbudowanych. Co do HDD to jestem podobnego zdania co poprzednik; przy HDD brak sparty (X) to poraż(sz)ka - zabawe MyDOS -> HDD / czy Sparta 3.2 -> HDD zostawmy dla masohistów. Jest jedynie ten problem, że SDX trzeba gdzieś zdobyć, a o to w dzisiejszych czasach nie łatwo.
zdobyć trudno nie jest - o ile ktos ma zdolnosci manualne do malowania
płytki ... i jakieś pojęcie o elektronice ... tym niemniej moze jest wsrod nas jeszcze jakas osoba która ma dojscie do naswietlarki i byla by wstanie zrobic porzadne plytki do tego cuda - a potem sprzedawala by je tak jak plytki do sio2ide ...????
i znowu pasuje :cry: :cry: :cry:
to nie jest najprawdopodobnie problem rejestracji ale rodzaj kabelka jakiego używasz (na jakim układzie zrobiłeś sobie SIO2PC ???)
No to majstrujesz sobie z ATRa 90 KB plik DC3 i nagrywasz na 5'25 a na Atarce z pliku DC3 robisz prawdziwy dysk 90 KB.
Przecież do bez sensu - podwójna nie potrzebna robota ..... (na grzybie robisz Dc3, przenosisz na dyskietke potem na Atari odpalać Dc3 i z powrotem na dyskietke ehhhhh - to ja proponuje kabel sio2pc
podpiac razem ze stacja do Atarki - odpalić Sector Copier'a i kopiowac sektorowo Atr'y na dyski (D2--->D1) rozwiązanie szybkie i przyjemne z zarejestrowaną wersją Ape ;) (gdzie D2 to Atr a D1 nasza stacja przy Atari)
coz chętnie bym Ci pomógł - ale jeszcze do mnie nie dotarła odpowiedź na majla (od autora tego cuda .... bo sam chce sobie coś takiego sprawić) - jezeli wybierasz sie na lato ludzikuf to proponuje zabrac ta zabawke ze soba - moge zerknac na nia okiem - poza tym moze ktos z partowiczow bedzie mial taki interface ze soba (dzialajacy) - a jezeli Gal'a masz w podstawce (mam taka cichą nadzieję) to latwo będzie go sprawdzic ....
eeeeeeeeee tam .... do tego celu extra rozwiązaniem jest Qmeg ;)
ja się piszę na literaturę panie Fox !
ps. możesz mi napisać coś więcej na temat zwalonych samplerków firmy Mirage ??
Wiesz, ze zawsze mozesz na mnie liczyc. ;)
Tak wiem że mogę ale chyba w " "
o ile dobrze sobie przypominam to pan Macgyver na którymś Vascowym party latał w podobnym przebraniu - choć to co jest na Avatarze Lewisa jest chyba raczej jakąś kukła ;)
coż ja już wywaliłem ponad bańkę na multijoy'a i game link'a (aby na party można było się troche rozerwac ...) wiec raczej w licytacji udziału nie wezmę - a jak wiadomo studencji w tym kraju nie należą do ludzikuff bogatych .... wiec resztkami funduszy raczej wole zasilic Vascowy budżet o te 40zeta i pojawić sie na party ... jak wszystko dobrze sie ułoży to na party pojawi się jeszcze jeden czlowieczek z Pabianic (wprawdzie na jeden dzień ale zawsze) - czyt. Ramzess (Atari Falcon) - puki co jest ciągle przeze mnie nakłaniany ....
coż ... dobrze że nie każdy na tym forum udziela tak rzeczowych odpowiedzi .... dzięki Fox wezmę sobie to do serca ....
Znalezione posty [ 2,001 do 2,025 z 2,257 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.073 sekund, wykonano 16 zapytań