2,026

(1 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Stacje dysków podłączane przez USB są raczej nieużywalne w połączeniu z najpopularniejszymi programami służącymi do nagrywania dyskietek. Kup sobie laptopa z jakimś starym Pentium (ja mam np. Thinkpada z PIII 733 MHz) - będzie kosztował pewnie tyle, co stacja na USB :)

2,027

(37 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Źle Ci świta. Oryginalnie w CDTV jest OCS (w części tylko ECS). AGA to tylko CD32, 1200 i 4000.

2,028

(38 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ogólnie sztab na szkieletczyźnie również wypadł wybornie. Specjalnych strat nie było, dzieci zgubiły się tylko raz, a ja się palnąłem w łeb przez zbyt niskie stropy w podziemiach. Foty soon.

Też kupowałem. Są OK. Tak jak wyżej napisano - nigdy nie wysyłamy numeru karty e-mailem.

2,030

(3 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Jak w temacie. Kod uprawnia do korzystania z usług premium Playstation Plus, kto ma PS3, PS Vita ten wie o co kaman. W tym miesiącu do pobrania za darmo:

Need for Speed: Most Wanted
Mafia 2
Spec Ops: The Line
Lego Lord of the Rings
When Vikings Attack!

Oraz zniżki 10-20% na wybrane tytuły w Playstation Store. Kod jest tylko dla tych, którzy wcześniej nie mieli subskrypcji.

2,031

(38 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Jadem!

2,032

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

http://www.ebay.co.uk/itm/1990-CES-prom ... SS:US:3160

Różne rzeczy ludzie kolekcjonują :)

2,033

(51 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Poszedł solidny reboot. Powinno śmigać jak burza.

2,034

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

https://i.chzbgr.com/maxW500/5099370752/h287198D9/

2,035

(253 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Proponuję zastosować sprawdzoną od lat jednostkę czasu (zdrowaśkę) w ilości 3.

2,036

(51 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Nie mam dostępu do usług, mi działa, ale skoro proletariat zgłasza postulaty, to przekażę je do rozpatrzenia komisji składającej się z krapa. O wyniku postępowania powiadomię w tak zwanym krótce.

2,037

(51 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Hm, u mnie jest w miarę w porządku.

C:\Users\dely>curl -s -w "%{time_total}\n" -o /dev/null http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=11385
1,328

C:\Users\dely>curl -s -w "%{time_total}\n" -o /dev/null http://www.atari.org.pl/img/lotharek.png
0,547

2,038

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

http://25.media.tumblr.com/6e04e27abf17bf10a98c615eab58ca67/tumblr_mkxnewxFa11qzfjkho1_400.gif

2,039

(51 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Właśnie, dajcie znać - bo Stryker zgłaszał mi ten problem na Głuchołazach.

2,040

(41 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

To ja też tako jedno Toshibę proproszę. Czy mają one audio out?

2,041

(36 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Super, dzięki.

2,042

(36 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Nie mam w ogóle. Ebay znam, Allegro również, więc proszę o nie przesyłanie linków tamże :) Post ma na celu uzyskanie Jaguar CD od użytkownika forum, może być nawet drożej niż na aukcjach, ważne żebym później nie zgrzytał zębami.

Zdecydowanie nabędę napęd CD do Jaguara. Wymagania: ma działać, nie być połamany, porysowany na wierzchniej części i ma przybyć do mnie z zasilaczem przystosowanym do polskich gniazdek (może być w wersji z angielską wtyczką, byle 220/230V). Pudełka, styropiany, wkładki, instrukcje i oryginalny pochłaniacz wilgoci nie są konieczne. Fajnie jeśli będzie z jakąś grą.

Nie pchać się, bez awantur, po kolei rozważę wszystkie oferty :)

2,044

(15 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

http://www.reactiongifs.com/wp-content/gallery/popcorn-gifs/ff3lu.gif

2,045

(36 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Szacun dla organizatora wyrażamy w tym wątku. Wg mnie było jak zwykle super, jedynie nie super było to, że słońce paliło przez cały dzień, a w nocy była duchota. Nad tym trzeba jeszcze popracować, cała reszta była wypas.

2,046

(6 odpowiedzi, napisanych Programowanie - 16/32bit)

Nie wiem jak w GFA zaznacza się resztę z dzielenia, ale chodzi Ci z pewnością o:

IF MOUSEX>70 AND (MOUSEX-70 MOD 20 = 0) ... 

https://www.youtube.com/watch?v=jH2Qe3fGUgg

2,047

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Gdybyś odpowiadał na maile, to bym Ci już wysyłał.

2,048

(73 odpowiedzi, napisanych Zloty)

http://kibicowskiezycie.pl/img/51e9228be2335.jpg

2,049

(6 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jeśli chcesz jechać np. pociągiem, to ja będę jechał w czwartek przez Katowice (TLK26102 SZTYGAR) przed 13-tą.

2,050

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Kto to jest V/T?