napisz jakis przklad.
nie wiadomo jak konfigurować go, by używał systemowych procedur I/O.
nie musisz nic robic zeby uzwal sytemowch procedur.
duzo trudniej zmusic o do uzywania wlasnch niezaleznch od OS procedur bo musisz wykonac rozkaz:
jsr xBIOS_SET_DEFAULT_DEVICE
:D
widzisz jaki jest poziom trudnosci... i dziwisz sie ze nikt Ci nie odpowiada.



