Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 87 z 104)
I skrol co pół piksela. :]
No.. niektóre firmy sobie wychowują pracowników, którzy przyjdą do nich na praktyki jeszcze w szkole średniej...
Ta. Zwłaszcza w MODzie, gdzie jeden patern 4 ścieżki * 64 linie zajmuje zawsze cały kilobajt. A jak chcesz zmienić dwie nutki na jednej tylko ścieżce, to jesteś następny kilobajt w plecy. :]
Ktoś mi mówił, że FC (ten atarowski) mógł grać paterny dowolnej długości zaczynające się niezależnie od siebie. I był to tracker. Paterny dowolnej długości są w ogóle standardem w trackerach od dawna. Nie wiem o jakie przypisanie paternów do kanałów chodzi. Przecież nie będziemy grać standardowymi syntetykami z POKEYa, każdy patern w Neo jest jednościeżkowy, więc można go posadzić na którym kanale dusza zapragnie.
Tracker jest. Nie chodzi o to, żeby grać i edytować muzaki z programu SoftSynth, tylko coś, co gra na podobnej zasadzie. Kwestia dopisania edytora instrumentów i playera, niewykluczone, że będzie to player Świętego, przecież już o tym rozmawialiśmy. ;)
electron napisał/a:trwa z 10s
Hmm... To nawet całkiem nieźle... Już się bałem, że będzie trzeba pisać muzaki na czas ładowania konfigu. :]
Ale na wymyślone przez pinokia przeładowywanie przy każdym starcie - stanowczo za dużo. ;]
sqward: nie musi mieszkać w Krakowie, żeby wiedzieć co to łączność, ale na wszelki wypadek dodam, że obecnie w podobnych szkołach zakłada się, że będzie się kształcić dzieciaki w profilu elektronika i/lub telekomunikacja.
5s0rP!0: no jest tam chyba coś w tym stylu, po drodze jak się idzie na skałki. :]
Aha. Był jeszcze ponoć jeden rabin. :]
zielony/waxsoft/bc napisał/a:...tak czytam i czytam.. i uważam, że tracker zepsuje możliwości a na pewno wprowadzi spore ograniczenia. I bardzo chciałbym sie mylić...
Przecież obecnie właściwie też jest to tracker. Chodzi tylko o fajerwerki w UI. :]
Hehe. Z mojego technikum (łączność) wychodzili księża, lekarze, aktorzy... W tym znany wszystkim fanom seriali Poniedziałek. :]
Pin napisał/a:z KMK to w najgorszym razie do 2 sekund ładowania ?? :)
Nie, do diabła. Ile trwa przerzucenie tego do układu? Skoro był do tego wykorzystywany port joya, to zapewne było to szeregowo. A ~60 kilosów szeregowo to nie jest czas pomijalnie mały.
No dobra, ale jak to się przekłada na CZAS?
Pin napisał/a:stan(d)atrowego (jo Epij :)
Co to za KOSZMOŁ?!!! ;]
A właśnie - ciekawi mnie taka rzecz: ile trwa wgranie całego pliku konfiguracyjnego?
Ja nie wiem. Jak my robiliśmy sztaba w krakowie to cały poland przyjechał.
Nikt niczego nie krytykuje. Ale może warto zrobić program wygodniejszy, choćby nawet o mniejszych możliwościach, żeby nie było sytuacji takiej jak z grafiką w GED. Dyskusja o tym, kto jest profesjonalnym muzykiem, a kto nie, nie jest raczej związana z tematem, ale wydaje mi się się, że nawet profesjonalny muzyk (a szczególnie on!) nie będzie zachwycony faktem, iż musi swoje pomysły wpisywać w BASICu.
Inna sprawa, że do wszystkiego można zrobić dobry interfejs (wracając do przykładu z grafiką - vide G2F). Więc może pozwólmy się wypowiedzieć muzykom, zamiast krytykować pomysł na starcie? ;)
Na miłość boską: STANDARDU!!!
Noo... tegoo.. nooo.. racja.. :]
Ale... Można już kupić takie cfki co wejdzie na nie winxp? ;)
Yerzmyey: zgłaszaj się po sprzęt!
A odnośnie trackera do softsyntha - słucham propozycji od muzyków: kto i czego potrzebuje?
Absolutnie opcja z portem joya odpada. To, co napisał draco: Electron, zrobiłeś taki profi sprzęt, to nie rób kichy na samym końcu;
"Znów za rok matura..." ;]
taa. to gdzie to windows xp w romie?
Fox napisał/a:mikey napisał/a:a w czym piszemy?
może w Brainfucku?
A może w whitespaces?
#18 - butelka
#19 - butla
...
Poczekam jeszcze parę postów aż dojdzie do cysterny. ;]
A serio, to rozmawiać o butli będziemy, jak coś w tym kierunku się ruszy z mojej strony.
Czyli takie RUN.
Pin: może i niektóre kawałki brzmiały prawie ładnie, ale podejrzewam, że było to niewiele z tego, co faktycznie można zrobić.
Jeszcze nie skończyłem 20 a już jestem stary. Dziękuję. Idę sobie wykopać grób. ;]
mirusvf: no offence, chodziło tylko o to, że każdy z nas ma na koncie mniej lub więcej mniejszych lub większych wykroczeń przeciwko regulaminowi i przed rozpoczęciem wytykania ich innym (szczególnie nowym, o czym sam kiedyś AFAIR pisałeś), powinniśmy się odrobinkę zastanowić. A że to był twój topic...
No nic, na następnym party tradycyjnie pijemy na zgodę i to by było EOT. :]
- Widzisz?
- Nie.
- No widzisz.
:]
Było nie męczyć desktopem, o którym już mówiłem w czerwcu że go rzucam. :P
Znalezione posty [ 2,151 do 2,175 z 2,593 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.078 sekund, wykonano 14 zapytań