Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 89 z 294)
Maly_swd napisał/a:Pytanie do Adama S. (AS) w sprawie roku 2016
Adaś, mam pytanie - czy mogę się wstępnie szykować na BigMaca u Ciebie w 2016 roku? Nawet, jeśli nie będzie zlotu? Termin uważam za stały.
Rafał oczywiście . W końcu bigmac serwowany na falconie smakuje najlepiej
Szeryf napisał/a:@Grey, jakbyś był przy wejściu to zamów mi proszę kebaba, co? Bo to się zawsze długo czeka...
Btw. już sobie wyobrażam SV 2043': Mała czarna wjeżdża na wózku, w kącie zamiast beczek z piwem butle z tlenem, Kuba drukuje protezy, karetka przed budynkiem...
Nawet teledysk już mamy:
https://www.youtube.com/watch?v=yQJXu_NynZc
Ostatnio sprzedałem office 2007 który miał 3licencje na allegro za 100pln ..
Bo był na niewłaściwy system (czyt. windows).
Office jest std. nic i nikt tego już nie zmieni, nawet na mac os trzeba mieć office. :)
Montezuma napisał/a:xxl napisał/a:powiedza, ze maja zwiazane rece bo dla mojego bezpieczenstwa nie moge uruchamiac np. emulatora atari w samochodzie ;-)
Pewnie chcialbys sobie pograc w aucie w "The Great American Cross Country Road Race" :)
Większość dróg krajowych w Polsce odpowiada drogom z Road Race...
Czyli ide + i Karinka odpada ..
/I\
Będzie będzie ....będzie zabawa....
Trzeba Ciebie wysłać na szkolenie ...
Mamy w naszym "środowisko" specjalistę, ten człowiek wygra każde alkomat compo.
Wiele razy dawał fory innym, nie pijąc cały dzień i pokazując co potrafi :)
To taki "as" w rękawie, on dmucha na dobrym (czytaj drogim i skalibrowanym co 100 dmuchnięć alkomacie) pow. 4promile i cały dzień nic nie pije.. Przed dmuchnięciem.... :P
Karol nic nie stracisz, będzie dobrze :)
Sikor napisał/a:As... I co w związku z tym? nie chcesz, nie przychodź - nikt nie namawia i nikt nie będzie tęsknił.
A nic, w tym terminie jest mega sztab u sOnar-a.....
MM (miker): Ale sowawa - temat jest o innej imprezie. Offtopic będzie tępiony od tego miejsca.
willy wyprasowałeś proto???
Nigdy na nic nie jest za późno..!!
Żałujmy tylko to czego nie zrobiliśmy.
Pin, chyba za dużo browara zainstalował :P
gorgh napisał/a:SV to coś więcej niż party
Tak tak tak~!
erOS napisał/a:Tym bardziej ciekawy problem Greya :)
Ciekawe czy zadziała u Grey-a przejściówka od Williego... którą grey niebawem dostanie :)
Ta przejściówka na 2różnych Falconach od lat działa u mnie.
Nawet jak Kroll kiedyś wykapał ją w piwie na grzybsoniadzie albo forti też nie zrobiło to na niej wrażenia :)
p.s.
Grey mam 1przejściówkę od Williego, jak potrzebujesz to jest już Twoja.
I jej Kroll nie kąpał :)
Ja załatwię jego transport do Dudiego..
Znalezione posty [ 2,201 do 2,225 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.237 sekund, wykonano 16 zapytań