2,201

(70 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Maly_swd napisał/a:

Pytanie do Adama S. (AS) w sprawie roku 2016

Adaś, mam pytanie - czy mogę się wstępnie szykować na BigMaca  u Ciebie w 2016 roku? Nawet, jeśli nie będzie zlotu? Termin uważam za stały.


Rafał oczywiście . W końcu bigmac serwowany na falconie smakuje najlepiej

2,202

(12 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

czas na vbxe !

2,203

(70 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Szeryf napisał/a:

@Grey, jakbyś był przy wejściu to zamów mi proszę kebaba, co? Bo to się zawsze długo czeka...

Btw. już sobie wyobrażam SV 2043': Mała czarna wjeżdża na wózku, w kącie zamiast beczek z piwem butle z tlenem, Kuba drukuje protezy, karetka przed budynkiem...

Nawet teledysk już mamy:
https://www.youtube.com/watch?v=yQJXu_NynZc

2,204

(104 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ten jest bardziej szalony... :
http://www.ebay.com/itm/Vintage-ATARI-C ... 33a13bfa0c

2,205

(452 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Panie Grey tak trzymać!

2,206

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

I wrócił jell !

2,207

(67 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ostatnio sprzedałem office 2007 który miał 3licencje na allegro za 100pln ..
Bo był na niewłaściwy system (czyt. windows).

Office jest std. nic i nikt tego już nie zmieni, nawet na mac os trzeba mieć office. :)

2,208

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

wrócił XXL :)

2,209

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ha ha!

2,210

(10 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Montezuma napisał/a:
xxl napisał/a:

powiedza, ze maja zwiazane rece bo dla mojego bezpieczenstwa nie moge uruchamiac np. emulatora atari w samochodzie ;-)

Pewnie chcialbys sobie pograc w aucie w "The Great American Cross Country Road Race" :)


Większość dróg krajowych w Polsce odpowiada drogom z Road Race...

2,211

(80 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Czyli ide + i Karinka odpada ..

2,212

(452 odpowiedzi, napisanych Zloty)

/I\
Będzie będzie ....będzie zabawa....

2,213

(24 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Trzeba Ciebie wysłać na szkolenie ...
Mamy w naszym "środowisko" specjalistę, ten człowiek wygra każde alkomat compo.
Wiele razy dawał fory innym, nie pijąc cały dzień i pokazując co potrafi :)
To taki "as" w rękawie, on dmucha na dobrym (czytaj drogim i skalibrowanym co 100 dmuchnięć alkomacie) pow.  4promile i cały dzień nic nie pije.. Przed dmuchnięciem.... :P

2,214

(24 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Karol nic nie stracisz, będzie dobrze :)

2,215

(13 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sikor napisał/a:

As... I co w związku z tym? nie chcesz, nie przychodź - nikt nie namawia i nikt nie będzie tęsknił.

A nic, w tym terminie jest mega sztab u sOnar-a.....

MM (miker): Ale sowawa - temat jest o innej imprezie. Offtopic będzie tępiony od tego miejsca.

2,216

(329 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 16/32bit)

willy wyprasowałeś proto???

2,217

(452 odpowiedzi, napisanych Zloty)

I tego się 3majmy!

2,218

(452 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Nigdy na nic nie jest za późno..!!
Żałujmy tylko to czego nie zrobiliśmy.

2,219

(47 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Pin, chyba za dużo browara zainstalował :P

2,220

(452 odpowiedzi, napisanych Zloty)

To se ne vrati... :(

2,221

(452 odpowiedzi, napisanych Zloty)

gorgh napisał/a:

SV to coś więcej niż party

Tak tak tak~!

2,222

(13 odpowiedzi, napisanych Zloty)

http://www.sillyventure.eu/ramaipiwo.jpg

erOS napisał/a:

Tym bardziej ciekawy problem Greya :)

Ciekawe czy zadziała u Grey-a przejściówka od Williego... którą grey niebawem dostanie :)

Ta przejściówka na 2różnych Falconach od lat działa u mnie.
Nawet jak Kroll kiedyś wykapał ją w piwie na grzybsoniadzie albo forti też nie zrobiło to na niej wrażenia :)

p.s.
Grey mam 1przejściówkę od Williego, jak potrzebujesz to jest już Twoja.
I jej Kroll nie kąpał :)

2,225

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ja załatwię jego transport do Dudiego..