Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 90 z 294)
Ty wyprasuj mi lepiej kabel do zmywarki :) z vbxe!
Czas prasować Falcon-a...
Sikor napisał/a:przez niewłaściwy termin nie ma dwu innych party...
Jakich?
lotharek napisał/a:przez niepotrzebne dyskusje nie ma SV....
Smutne to i prawdziwe!
...
Grey,
był też posądzany o zabicie sceny i zlotów.
I kto tutaj zabił scenę.....!
p.s.
Sikor, s0nar się nie załamał, za dwa tygodnie organizuje bibkę z łychą dla .. /I\ ..
Ostatnio modne stało się nie pisanie na forum, trzeba tak zrobić i tak robię :)
Dostał linka, raczej nie obserwuje :(
Pin Yerz
-świetny kawałek!
Simius,
A jak to się ma do rapidus-a??
Mac, tak około 1996 roku, Toms miał podwyżkę i dwa razy tam ganiałem po 720cr.
Nie 4,5 ale 4 :P
Tomsów 720 zrobili z 300szt (sami nawet nie wiedzieli ile ale typują 300szt), amigi 500 nie mam bladego pojęcia ile zrobili, ale obstawiam w ciemno że z bazylion więcej...
p.s.
Na aukcji najtańsza wersja, dziura z tyłu zaklejona.
Jaką darmową wysyłkę??
Przecież to z mojej wśi jest...
p.s.
Toms nigdy nie była tani, w czasach kiedy amiga 500 0,5mb kosztowała 4,5 bańki, toms 720cr kosztował 4bańki i kazali na niego jeszcze czekać dwa-trzy tygodnie.
Marku super wiadomość!
p.s.
piszę się na obiady!
Co słabszy Atarowiec to zemdleje..
Panie, Proponowałem zawiezienie na party i odwiezienie...
No way :)
To jusz daffno zrobione :)
Voy,ta xf-ka jest po prostu piękna!
Jak ja lubię takie konstrukcje z wajchami.
Dasz radę kiedyś ją "skamerować" ?
Nie śmieje się..
- połowa allegrowiczów powinna przejść u Ciebie kurs jak bezpiecznie zapakować przesyłkę.
Jeszcze raz dziękuję i duży browar przy pierwszej okazji :)
rj1307 napisał/a:Oddaj mu ją w cholerę, a jak chcesz ładną to za połowę tej ceny masz u mnie :)
Poważnie, mam dwie ładne - jedna gumkowiec, druga na sprężynkach, do wyboru.
Dziękuję!!!
Wygląda ślicznie!!!
Piwo na najbliższym zlocie jeszcze stawiam!
p.s.
zapakowana pierwsza klasa
Film naprawdę świetny!!!
Tego brakowało.:.
Sikor, proszę nie psuj wątku o party!
Trzeba się cieszyć ze będzie party!!!
Monika,
"rzuć" termin sztabu na pradze :)
Oddaje w cholerę i zgłaszam się do Ciebie!
Znalezione posty [ 2,226 do 2,250 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.302 sekund, wykonano 14 zapytań