He he...
Czyli zacznie walczyć z ciemną stroną "nocy" bądź śmocy.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Posty przez AS...
He he...
Czyli zacznie walczyć z ciemną stroną "nocy" bądź śmocy.
Pin, przestań!!!!
Bo zaraz znowu się zacznie.
Larek, dobrze prawi!
Nic nie pisać o regulaminach.
Larek patrzę i nie wierzę ...
Co tutaj się wyprawia.....?
sOnar rozbawiłeś mnie do łez z XXL-em i kiełbasą...
Domyślałem się tego...... I mam nadzieję że tak nie jest... :(
Odezwę się by phone.
Jak już tak płyniemy, w jakiej kategorii będzie gra działająca na zwykłym atari 130xe?
Hobby/pasja jakim jest Atari powinno łączyć ludzii.
Przynajmniej tak działa to w przypadku innych hobby/pasji czy jak to ktoś nazwie.
Szybki chłopak z tego Czuby :)
Yerzmyey, przecież wiesz doskonale, że u mnie kupisz to taniej :) I w lepszej jakości... Ale uzbrój się w jeszcze trochę cierpliwości, niebawem będzie mój monitor box....
My czekać na tę puszkę!!!
Adam Klobukowski napisał/a:Działa, ale uzyskasz tylko i wyłącznie rozdzielczość ST-HIGH.
gdzieś czytałem że niektóre LCD akceptują 15kHz na złączu VGA i 31kHz na SCART. Ktoś jeszcze słyszał o tym?
Na atariforum pokazali takie códa, 15khz puszczone po vga...
Monitor to jakiś zwykły stary lcd śmietnik. Po vga puszczali rgb i to działało całkiem nieźle wg. zdjęć.
U mnie też idealnie pasuje CT63 do płyty.
Fajne demo!
Popieram ten postulat!!!
@draco: odwiedzę was może niebawem, jeżeli nic się nie zmieniło to raczej daleko nie mam :)
Seban sztabik ....
Drac, kiedy parapetówka?
do 720kb spod mydos-a (czyt. toms nawigator-a daje radę)...
UltraSatan...
A kiedy rapidusik trafi do sprzedaży?
* obudowa side#1 jest ZAJEBISTA.
mam też side#2.... w sumie to mam pewnie z*.*
Dupa jest niżej.... :P
As - do tego to akurat Side obok IDE+ nie jest zbyt potrzebne ;)
Nie przekonasz mnie, side#1 jest zajebisty!
https://www.youtube.com/watch?v=9EAG_811b4o
Widząc takie demo, po prostu zapytam gdzie jest krzyż i pokaż dupę!
Demko Agendy wyśmienite! Grafika, efekty i muzyka na najwyższym poziomie. Jedna z nielicznych produkcji na Atari8bit, którą chce się obejrzeć kilka razy pod rząd. Wielki szacunek dla twórców.
Tak ZAJEBISTEGO DEMA nie widziałem wiele lat!!!!!!!!!!!!
Panowie pozamiataliście ..
I to jeszcze działa na 130xe .... o "qrfa"... msx(w stereo) po prostu magia, grafika magia.
A pr0be oj on to już totalnie zaszalał!
side#1 .....
Obudowa jest wspaniała..........................
I świetnie działa jako loader *.exe z ide+*
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.234 sekund, wykonano 16 zapytań