Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 93 z 294)
rAFAł, szkoda zdrowia...
Jedziesz na mega sztaaaaba do 3city?
Pin napisał/a:@TeBe - forsuję wyłącznie ideę pozwalającą ładować programy z dowolnego nośnika ;)
.. i może być to magnetofon, może być to dysk twardy. Nie jest to chyba złe rozwiązanie? Jeśli coś może, to niechaj działa możliwie na wszystkim.
Pin, wszyscy co się wychowali dwadzieścia parę lat temu na atari 8bit.. Kto wtedy z nich (nas) miał dysk i używał sparty...
Overmind TotalDase czy Joyride zawsze dla mnie to była "magia" podczas wczytywania z dyskietki i nie raz właśnie wracam do tych dem z dyskietek....
Pin, przecież modne było branie we frankim jak był po x2.
Na szczęście(dla mnie!) to nie ja mam problem a 0,7mln Polaków.
Z czego większość tych ludzi nie miała pojęcia co robi.........
No przecież napisałem że ojro vs franki to było sztuczne trzymane (sztywny kurs).
To wina słabego euro (u nas oczywiście tego nie widać że euro jest słabe względem pln :( ).
Szwajcaria uwolniła przecież "sztywny" kurs frankiego...
Gdyby ktoś w rządzie miał "jaja" to zrobił by jak na Węgrzech...
Ech....
Słabo mi się robi :(
Próg 85tyś brutto jest śmieszny :(
Ten kraj jest chory.
eeeeeee
W Głuchołazach 2k15, Yerz wspominał że będzie chciał zrobić compo na Atari TT graficzne i pewnie muzyczne.
Chore to jest ....chcą sprowadzać węgiel z zssr, a w międzyczasie zaorać kolejne kopalnie.. Zamiast rozgonic związki zawodowe ... i zrobic tam porządek, skasować 14 nastki i inne przywileje z minionej epoki...zrobic restrukturyzacje a nie pozwolić aby kopalnie upadły...
Niesamowite jest to ze ludzie myślą ze praca im się należy..
dRAC-o przywieźć Falconoc-a do Ciebie ...?
1450xld nie widziałem, na tym zdjęciu :(
TO jedyne XL które kiedyś znajdę na je**** i kupię :)
He he!!
Oczywiście że dopiszę się aby mieć przezroczystą obudowę do jag-a..
Zacny pomysł!
autor tematu chyba zemdlał :P
A bawiłeś się kiedyś ide+ ??
Pin napisał/a:tak, wszystko bangla mimo, iż monitor sprzedawany był jako niesprawny. Zostałem oszukany ;)
He he!!!
Ja też zostałem oszukany parę razy przez tego sprzedawcę!!!! (to SARKAZM!!! TEN ZŁOwieCZIEK, wszystko sprzedaje jako złom, 3bądź 4aukcję od niego wszystko działa perfekcyjnie!!!)
****
Prince80!!!
O qr...fa!! Co z Synkiem?
!!!Niech maluch wraca do zdrowia!!!
!NFZ SUXXXX!
Pin napisał/a:@Draco :) - i z tych dwóch rzeczy, tzn sio2sd, czy side2 ... najlepszym wyborem jest ide+ ;)
popieram!
Znalezione posty [ 2,301 do 2,325 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.217 sekund, wykonano 9 zapytań