Marek:
Skanowanie w Polsce (cennik) -
http://www.studiokopiowania.pl/cennik.p ... oZDN1PDthC
Qpa, że "każda klatka osobno TGA lub TIFF", bo to bzdurny pomysł z du/py. Mogliby skanować i dawać płytę w AVI.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Marek:
Skanowanie w Polsce (cennik) -
http://www.studiokopiowania.pl/cennik.p ... oZDN1PDthC
Qpa, że "każda klatka osobno TGA lub TIFF", bo to bzdurny pomysł z du/py. Mogliby skanować i dawać płytę w AVI.
No faktycznie, jakby się okazało, że to wszystko działa - i to stosunkowo tanio - można by po te dwie rolki brać na każdy zlot, hłe hłe hłe. ;)
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Będą jeszcze fotki z Diany, to już (jak to określił JAD, czy Mono, nie pamiętam) o wyglądzie zdjęć ze zjazdu Solidarności z lat 80s. :) Albo - Komitetu Centralnego Partii.
Pozdr.
E nie, to tylko ja.
Pinokio to wymiata w tych sprawach.
No gdybyśmy wpadli, to ze swoim sprzętem. Z telewizorem bądź monitorem VGA oraz nagłośnieniem, żeby wkur/wiać wszystkich wokół oraz oczywiście jak zwykle siebie na wzajem.
Ale Pan Pinokio coś się kryguje, więc czekam na jego decyzję w przedmiocie poruszonej sprawy.
O to to.
ŻELAZNĄ RĘKĄ.

Wpadłbym, jeżeli:
- Pan Pinokio też się zabierze,
- znajdzie się miejsce na postawienie sprzętu (mógłbym zabrać jedno z dwóch: Atari Falcon 030 lub jednego z najnowszych Spectrumów - ZX Evolution. Zależnie, czego nie macie. No chyba, że nie macie MIEJSCA. ;) Wtedy pytania nie było ;) ).
Mam Quarz, ale światłomierz nie działał już od kupienia.
Ustawiliśmy z Pinokiem na max wejścia światła - i zobaczymy.
Tymczasem, w Polsce robi to firma Keten:
http://www.keten.com.pl/cinematography
Na razie czekam na odpowiedź co do ceny.
Pzdrrrrr.
Znalazłem. :)
Ale wielkie dzięki za informacje.
Jak coś będę miał (i jak wyjdzie, bo niestety 100% pewności to nie ma), to wrzucę na sieć.
A następnym razem - już NIE Kodachrome40! ;)
Dzięki wielkie, ale to już wiekowe, mało co aktualne.
W międzyczasie znalazłem więc firmę KETEN http://www.keten.com.pl/cinematography i tam się zwróciłem.
Na razie czekam na odpowiedź. Wygląda to bardzo nieźle. :)
Balszoje pasiba, tawariść.
Widząć ceny zachodnie na razie przeglądałem możliwości w PL, ale i tę przyjmiemy, jako wróżbę zwycięstwa, którą sam Bóg przez wasze ręce zsyła.
Jak mawiał mój kolega z pracy, celowo podając klientom przekręcone nazwiska pracowników - odrobina humoru nigdy nie zaszkodzi. :)
Btw, odnośnie MULTIMEDIÓW z SV2013 - prośba o pomoc:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=11676
Joł,
ktoś się orientuje gdzie wywołać i zeskanować do AVI film 8mm? Super8 dokładniej.
Dwa Kodachrome40 zrobiłem na SillyVenture2013 i myślałem, że w USA się to w miarę normalnie załatwi.
A tu co? Firma z USA za wywołanie starych Kodaków i zeskanowanie - bierze w sumie wraz z przesyłką z USA - 411 dolarów. Co na dzień dzisiejszy daje ok. 1278,21 złotych. Za DWA filmy.
Przesyłka ze Stanów wg nich kosztuje 164 dolary. Tymczasem z Polski do USA paczka kosztuje ok. 20,25 dolarów (i to EXPRESS!), o czym nie omieszkałem poinformować inkryminowaną firmę.
Ech, zawsze po grudzie.
Jak nikt nie pomoże, to filmów 8mm z SV2013 nie budiet'.
Na razie zdjęcia ze Smieny Symbol (film Lomography 100 ISO).
http://yerzmyey.i-demo.pl/sillyventure2 ... 00_ISO.zip
PS: Przy okazji dla Lewisa wielkie podziękowania za ów aparat - jak widać sprawuje się zaskakująco dobrze.
Doskonałe party.
Jak zwykle.
PS: Kawałki ST ode mnie -
http://yerzmyey.republika.pl/YERZ_SILLY ... -SONGS.zip
No nic, to za chwilę wyjeżdżamy.
Pa pa, chu/jów sto dwa.
Działają pendriwy!!!
- jako pamięć masowa ma mincie 1.18 testowane z 2-3lata temu i pięknie przenosiło się dane między światem a Falconem.
A pod TOSem? Jest jakiś program? Bo cierpię na niedosyt wygodnych dróg przenoszenia danych. Głównie z wieloma podkatalogami i mrowiem plików.
Ufff, mam nadzieję że się nie spóźniłem
A ja mam nadzieję, że weźmie nieco więcej stuffu, niż ten zamówiony. Na wsjakij słuciaj.
Nie ma to, jak skromnie przysłuchiwać się rozmowie prawdziwych koneserów. :) Zawsze się człowiek z wielkim światem zetknie. :) :)
Cieplik:
Uuuu. No to ja mam niby 256K, które jednakowoż lubi się wywalić. Więc wolałem je wymienić. Chociaż w tej sytuacji, jak wnoszę, nie miałoby to sensu.
OK, wielkie dzięki!!!!!
AS: to zdrobnienie od "AS" to nie jest "Assy", hłe hłe hłe. ;)
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=assy
Żartuuuuuuuuuuuuuuuuuuuję. ;)
Yerz, odpowiadam. Nie ran mego serca ;-)
Tak? No to zobacz se, tam mój mail na Ciebie oczekuje. ;) Skrajnie istotny.
Co to jest ASi i dlaczego kosztuje MINUS 45 zł? (Co oznacza, że jak to od Ciebie wezmę, to musisz mi zapłacić 45 zł :) ).
To "ultimate" wejdzie do 600XL? Co to w ogóle ma/daje?
A jeśli chodzi o prace dostarczone na miejscu - wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Trzeba wziąć pod uwagę, że odpalamy wszystko na real HW
Tak.
Przynieś pracę dla ST na pendrive'wie i zostajesz natychmiast deportowany, z wilczym biletem.
dla niewtajemniczonych - czarna to ta po lewej ;-)
No proszę, bzdury na forum to wypisuji, ale na maile to nie łodpowi.
Niestety mój zachwyt był przedwczesny.
atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Wygenerowano w 0.159 sekund, wykonano 20 zapytań