jury tak, kroll nie..
tu jest ładna obudowa, wraz z ct63 itd.:
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Posty przez AS...
jury tak, kroll nie..
tu jest ładna obudowa, wraz z ct63 itd.:
Jak na początku startował z ceną 4999, wg. mnie warty max. 1k pln.
Gdyby był w fabrycznej obudowanie poszedł by na pniu.
I przyszedł XXL.
Czy naprawdę myślisz że Pin to świnia i specjalnie zrobił tak aby te konkretne demo nie poszło?
Pin zamiast leżeć pijany jak prawie każdy normalny człowiek na zlocie (i pić darmowe piwo) przywiózł zwykłe nie rozbudowane atari 130xe, okazało się że gtia jest zrąbane i je wymienił.
Nie wierzę, że po tym wszystkim zadaniu sobie trudu specjalnie zrobił tak aby to demo nie poszło.
Jak pisałem tego dema nie da się przekopiować normalnym copierem do całodysków.
Stacja próbuje wyjść powyżej 40ścieżki ?!!)
-widać to dopiero na stacji z wyświetlaczem ścieżek i napędem 80ścieżek (jedynej słusznej firmy zresztą :P )...
Sam autor dema o tym pisał że namieszał coś w atr-erze. Pin zapewne tak jak ja skopiował to jako "całodysk" i dlatego nastąpiła kaszana.
Jeśli XXL-u tak dążysz aby demo odpalić na nie rozbudowanym fabrycznym Atari, to sio2sd to za cholerę nie jest nie rozbudowane fabrycznym atari.
Nierozbudowane fabryczne atari, to dla mnie atari 130xe + stacja dysków (stacja sio!)..
p.s.
Nie legale jak zawsze Rules!
p.s.2. demo ma zalecane stereo więc jak już się czepiamy również nie jest to nie rozbudowane fabryczne Atari...
Demo działa dobrze z atari xe +1mb +stereo+ vbxe itd. ale tylko z sio2sd...
45 minut doprowadzaliście do stanu używalności Krolla? Nowy rekord :D
He he he!!!
Hospes, xxl normalnie aż się popłakałem...
Gdzie jest Kroll?
Koncert grany na 2 atari ste... Podziwiam kunszt Stu, bo nie miał monitorów przy tych atarkach...
W tym roku jeździliśmy autokarami na koncert Stu... I był to mega koncert...
Limuzyn nie było...
Sikor o jakiej komerchi piszesz? Mnie na obecnym Sv zmasakrował Liroy. Z jaka pasja opowiadał on o tym co stworzył na Falconie.. Jak woził falcona po świecie i na nim tworzył... A ludzie pukali sie w głowę jak do studii nagraniowych przynosił falcona...
A będzie pożar compo?
http://allegro.pl/atari-5-x-nagrywarka- ... 26290.html
Zagrywarki z ładowarkami i przewody SID :D
Od strony technicznej ja to podłączyć oraz jak ustawić stację więcej niż d2 itd.???
*toms nie mają takiego problemu można podłączyć i używać max. 2"nagrywarki" (d1, d2 zakładając że mamy przelotowe sio :) ) :P
Pin i cztery rapidusy :P
Komputer pewnie też chce się napić :P
Poszedł sobie, wróci za tydzień.
Brawooooooooooo ten PAN !!!
No właśnie voy. nie robisz nic pożytecznego, dlatego powinieneś wziąć się za robotę i wspomóc lotarka.
Voy, robi dużo dla nas.....!
I chwała mu za to.
Czasami to nawet kto.....
Wyjmij ten ttram i spróbuj bez niego odpalić TT-tkę.
Nosty;
- ale to zdecydowanie w kantorku paraduj w nim :)
Oplułem monitor!!!
Dobre YErz!
...przy vbxe zawsze wygląda to troszkę inaczej....
Więcej nic nie piszę :)
Gruba pszczoła to jest to!
Od siebie tylko tak dodam że Derealizatiom to fajfajniejsze demo na flaka 060... Muza jest troszkę w zbyt niskich tonach.. 50hz i mniej ..
Alex, czyli coś jak w szpitalu bądź tego typu ośrodkach?
O Jezusie brodaty!!!
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.216 sekund, wykonano 12 zapytań