Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 97 z 294)
CO tutaj się wyprawia...?
Adaś piszę o tym jak zacząłem swoją przygodę ze swoim pierwszym quastem (a nie pierwszym jaki był)...
Fakt trochę za mało czytelnie to napisałem....
Adam Klobukowski napisał/a:Dlaczego niby jest ciężarem? Bo dzieci nie ma? Zarabia na siebie i podatki płaci. Wystarczy
A kto będzie płacił na Ciebie Zusy i inne Nfzety :P
Adam Klobukowski napisał/a:Teraz niech każdy przypomni sobie ile miał lat kiedy pojechał sam na swoje pierwsze party :)
No tak z 16lat na pierwszego Quasta...
grey/msb napisał/a:@XTD: akurat "bachory" to najpiękniejsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała :) Poważnie. To mój sens egzystencji. Natomiast co do bytności na parties całych rodzin z dziećmi to oczywiście zgadzam się z Tobą - przynajmniej na niektórych. Na SV staram się oddać klimat parties z lat 90-tych i trochę ciężko pogodzić te "dwa światy" ;) Być może kiedyś zorganizuję party o charakterze jakim wspomniał Nosty, ale nie wcześniej niż za 10 lat ;)
Zgadzam się w 100% !
Ja nic nie musiałem lutować, ct2b =50mhz, fpu łatwo dostępne 68882 33mhz, 68882 33mhz włożyłem i jazda na 50mhz.
Czuba pisał że fpu 68882 25mhz nie zawsze będzie stabilne na 50mhz, natomiast 33mhz już tak.
Nie zagłębiałem się w to dalej. Po prostu używałem 50mhz fpu 68882 z 030@50mhz w Falconie.
Nawet w lato przy całodniowym katowaniu nie było najmniejszego problemu.
*fpu nie miało nawet radiatora :)
Duddie napisał/a:Oczywiście mogę zrobić też pokrywki do innych sprzętów, ale przy ilości mniejszej niż 100 sztuk nie ma to sensu, bo wyjdzie bardzo drogo (chyba że AS chce do TOMSów po 3000 za sztukę :)).
Duddie,
-Oczywiście dalej chcę pokrywy do Xe i Falcon-a.
A co z pokrywami na Tomsy???? :P
p.s.
ładne!!!
Rafał jedno pytanie, czy do tego Din5 podpiąłeś rgb z vbxe???
Dobrze rozumiem?
p.s.
do vbxe polecam mantę led1901, obraz jest po prostu genialny.
68882 33mhz bez problemu chodzi na 68882 50mhz, chodził tak w Falconie z ct2b i Czuba nawet wyraźnie w manualu do CT2B pisał o tym że 33mhz działa na 50mhz, potwierdzam w praktyce takie działanie.
thePink wysłałem Tobie na priv-a... sprawdź..
Byłem na zlocie w Głazach z 5-6? razy (może i więcej?)..
Podpiszę się pod tym co piszą przedmówcy, Głazy to totalnie inny klimat aniżeli SV.
Lentilki i pofo cola Rules!!
Myślę że Wieczór ma przesłanie w swojej odpowiedzi...??
Aby nie był za łatwo... VanEjk pisał dzisiaj na fejsie że chce reaktywować Quasta i myśli poważnie nad edycją Quasta 2k15 w terminie o którym wspominał Grey z letnią edycją SV ......(!!!)......
Człowiek pojechał by na wszystkie zloty, ale nagle patrzy że jest życie i dzień codzienny.
I mnie też wpisać na listę...
Jak zawsze 101% :)
voy napisał/a:Epi, staram się jak mogę. Dla mnie jest dość frustrujące, gdy muszę kolejnych autorów prosić o podrzucenie produkcji na ftpa. Ooz, Piesiu, nie ma waszych obrazków...
PIN leniu zgraj pracę!
Dziękujemy Grey za świetny zlot.
Mam tylko nadzieję że Twoja decyzja o nierobieniu kolejnej edycji nie jest spowodowana krucjatą XXL ...
p.s.
Liroy z jaką pasją opowiadał o Atari jak na nim tworzył... Rozwaliło wiele osób....
Dobrze było!!
Zupa przegrała w ankiecie.
LIROY zmasakrował.. Grey naprawimy mu te Falcony....
p.s.
aliaS czekam na klaczki ...:....
rs232 działa bardzo dobrze w Tomsie 720 :)
W ubiegłym wieku używałem tego często.
To takie sio2pc!
p.s.
każdy toms to manufaktura, dokładając do pieca jeden z moich tomsów jest nie na teacu tylko robotronie :)
A co to znaczy? Pie...sie...?
Karol, dasz radę wierzymy w Ciebie!
Lotharek, to jest prototyp zasilacza do stacji sn-360 który zrobił nasz Bezrobotniak.
Wersja produkcyjna jest dostępna:
http://allegro.pl/adapter-zasilania-do- ... 96478.html
Było już o tym.
p.s.
Stryjek dałeś czadu!!
Aż strach się bać.. Fakt parę czteropakow to wydałem na przesyłkę z Germanii. A tak to blacklabela kosztował na ebayu.de.....
Mimo to .... Czym wiec trzeba napędzać te rapidusy?????
Znalezione posty [ 2,401 do 2,425 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.239 sekund, wykonano 15 zapytań