Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 98 z 294)
Też się podlacze.... Mam dwa trzy pythony na mikro... I maja problemy....
Słuchajcie a gdzie jest Kroll ???
Kroll nie jedzie z Wami????
Pin napisał/a:Rapidus może wymagać czegoś więcej od strony zasilania - najmocniejsze 2A z repertuaru zasilaczy Atari może nie wystarczyć ;) (choć nie wiem, jak to będzie z Lotharkowymi kartami, bo do tego dostępu nie mam).
Pin, wcześniej pisałeś że wystarczy 1,5A.. :P
Specjalne polowałem na aukcjach na taki "ł"oryginalny zasilacz Atari do xe 2A aby dał radę Rapidusowi...
Rozumiem że piszesz o 3rdzeniowych Rapidus-ach?
Oj to pewnie 2ga wersje tego zasilania do snki.
Tutaj jest pierwsza wersja, mi się o wiele bardziej podoba:
bezrobotny napisał/a:kurde nikt nie wie?
P.S. po dwutygodniowym zastanowieniu za tyle mogę wam sprzedać zasilacz do sn-ki, radzę brać bo to prawdziwa okazja:

Willy co TY na to :)
grzeniu napisał/a:Spokojnie, bańka spekulacyjna niebawem pęknie ;)
czyli???
https://www.youtube.com/watch?v=Q67j2d66tDk
i mnie dopisać do tego busa!!!
p.s.
a przejedziecie przez stolycę :)
Grzeniu, przyjedź na SV pogadamy :P
Bit to dobry człowiek...!....
lotharek napisał/a:przyjechalbys na zlot, postawil flaszke, wypil, tez byc dela zrobil ;-)
Ja proponować... (bezrobotny i Grey) wiedzą o co chodzi.
Karol "boić siem"....
stryker napisał/a:AS.. pokaz linki do takiej z przesylka do PL - aktualnie.. nie to co kiedys.
Kiedys to ja duzo kupilem za kilka zlotowek.....
...za 50pln to spokojnie kupisz w Polsce od naszych Falconiarzy..... Podać nr. telefonu :P
Drewniaku,
-nie powinieneś być tym zainteresowany, przecież katujesz rev.d :)
miker napisał/a:Wybory, panie, wybory...
A może chce sio2pd w zamian, pytałeś? ;)
Miker,
dałeś czadu!!!!!
Karol, spokojnie po woli, ale o co Tobie tym razem chodzi???
Bit ale to przecież Twój Flac ...
p.s.
Stryker ja nie sapię, ale klawiaturę germańska to można kupić do 100pln na ebay.de
p.s.2. sam kupiłem kiedyś germańską za 50pln :)
Bachoo brachu!
Niektórzy traktują to dosłownie:
http://allegro.pl/klawiatura-atari-falc ... 52999.html
Klawiatura do Falcona za 300 Germańska...
http://allegro.pl/stacja-dyskow-5-25-sn ... 91201.html
Stacja sn-360 poszła za 550pln ....
Ta stacja to rozumiem do kolekcji bo używanie jej, inaczej:
- nie spotkałem gorsze stacji :)
lotharek napisał/a:ide spac w takim razie
...
Podaj maila do kogo pisałeś???
Karol, a Tobie co ??
Monsoft napisał/a:Zanadalem pytanie do Tomsow. Ciekawe czy odpowiedza czy zignoruja.
Pisałem do Tomsów jakiś czas temu...
Ach ten Kroll :P jak ct63 nie jest na wakacjach u Czuby to ctpci...
Obywatelu kroll sprawdzicie ???
Czy ace tracker działa na radeonie?
Zrób licytację na forum albo wystaw na allegro.
Rynek zweryfikuje ile to jest warte.
NIe wiem czy ktoś zauważył, ale ten Toms jest bardzo unikalny.
Czemu??
- bo to pierwsza wersja toms 720.
Znalezione posty [ 2,426 do 2,450 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.228 sekund, wykonano 17 zapytań