Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania (Strona 1 z 3)
Ja również jestem chętny.
1) Kroll - 1x Mega STE
2) uicr0Bee - 1x Mega STE
3) Cyprian - 1x Mega STE
4) gop13 - 1x Mega STE
5) dragmar - 1x Mega STE 1x oryginalny
6) AdamK - 1x Mega STE 1x oryginalny
7) Lizard - 1x Mega STE
8) Digisoft - 1xMega STE
Hej
Też jestem zainteresowany wersją Mega STe
Digisoft
Adi
Zrób dokumentację i umieść, zawsze jakakolwiek inwencja twórcza dotycząca naszego ukochanego sprzętu mile widziana.
Pozdro
Poproszę jedną sztukę stacji XF551 komplet
Został jeszcze zmontowany komplecik ?
A tam w dziury na drodze wpadał
@qbahusak : ile będzie mnie kosztować
- 2 jarzma ( tzw. duży element )
- 4 popychacze
Dzięki
Poprosze:
1szt. PCB + naklejki
Gniazda ISA komplet
1 szt. WD 1772 02-02
1szt. PALCE
1sz. obudowa
Wg mnie po przedstawieniu czolowki z nazwa programu i pytaniem T/N magnetofon powinien sie zatrzymac w oczekiwaniu na nacisniecie klawisza T lub N. Sprawdz czy po wlaczeniu komputera po nacisnieciu PLAY na magnetofonie tasma bedzie sie krecic.Jesli tak to albo styki od przewijania sa zwarte albo jest uszkodzony tranzystor w obwodzie sterowania silnikiem.
Jestem chetny na 2 szt plytek
Digisoft
Płytkę bardzo chętnie zanabędę :)
Streamery chętnie przygarnę :)
Trzymam kciuki, do MegaSTE jak znalazł :)
Sprzydał by się dump gal-a
Na pigwie atrybuty są ustawione na 770 i nie można sciągnąć jako anonymous?
Da się to naprawić ?
Wesołych Świąt dla Wszystkich !
Mi to wygląda na wypisz wymaluj czeskie turbo 2000 ( chodzi o plytke ) ale wiadomo ze generalnie chodzi o duże wzmocnienie sygnału z głowicy magnetofonu aby komputer mógł go przetwarzać.
Przełącznik może być do przełączania pomiędzy t2000 a blizzardem.
Układ ten 8 nóżkowy to ULY741 popularny wzmzcniacz operacyjny.
FUJI a kto powiedział że pracuję dla obcego kapitału :)
Znalezione posty [ 1 do 25 z 51 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.011 sekund, wykonano 71 zapytań