Wiadomo, że grunt to sexy name, prawda?
yeap! Jest Antic, Pokey, Via, Freddy to może na tą "dopałkę" imię jakiejś laski??? Proponuję: Victoria (pasuje jak ulał...) :lol:
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Nowy szybki interfejs od Mono i Pancio Twórcy pracują nad rewolucyjnym urządzeniem szeregowym wykorzystującym port SIO.
Zestaw skilli dla LLM od Ilmenita Ilmenit udostępnił narzędzia wspierające modele językowe w pisaniu kodu na 8-bitowe komputery Atari.
Grajodołek Retro #7: Custom Atari 800XL Testy wyjątkowego Atari 800XL z VBXL, stereo i mechaniczną klawiaturą na kanale Borsuka.
Atari rejestruje znak towarowy 800XL Czy czeka nas nowy mini-komputer od Atari? Firma zarejestrowała kolejny znak towarowy.
Dlaczego Atari musiało upaść? Dokumentalna opowieść o wzlocie i upadku giganta, od Ponga po wielki krach na rynku gier wideo.
atari.area forum » Posty przez Czester
Strony 1
Wiadomo, że grunt to sexy name, prawda?
yeap! Jest Antic, Pokey, Via, Freddy to może na tą "dopałkę" imię jakiejś laski??? Proponuję: Victoria (pasuje jak ulał...) :lol:
No tak... Tego nie przewidzialem. Dlaczego to takie drogie?? Dudie oferuje KMK/JZ za 170pln. Hmm. No ale pewnie bede musial sie uszczypnac i zacisnac pozadnie pasa. A co z oprogramowaniem do KMK? Tzn to sie podlacza pod cartrige'a czyli nie trzeba za kazdym razem wgrywac jakiegos sterownika, bo cart sam startuje przeciez - czy tak? Aha, czy to jest wersja wbudowywana do wewnatrz atari czy na zewnatrz? I jeszcze cos - czy Quick Assembler bedzie z tym dzialal? Czy moze jakis inny kompilator?
KMK sprzedaje Duddie na allegro
Jakos nie moge tego znalezc na allegro :oops:
Czyli wynika z tego ze SIO2IDE poinien byc ok. A co z tym MyIDE? Patrzac na zdjecia wyglada na prosty do zlozenia... Ale co tam i tak sam bym tego nie zlozyl. Bede chyba polowal na SIO2IDE. Dzieki wszystkim!
Chcialbym zainstalowac do mojego sprzetu jakis interfejs do IDE... Ale mam watpliwosci ktory powinienem wybrac. Chcialbym zeby ktos mogl powiedziec ktory z dostepnych interfejsow jest:
1) najtanszy (w budowie ew. do kupienia jako dzialajacy i uruchomiony)
2) najlatwiej dostepny (w calosci albo w czesciach)
3) najwydajniejszy
4) "najprzyjemniejszy" w obsludze
5) latwy do zlozenia
W gre wchodza SIO2IDE, KMK/JZ, MyIDE. (O innych nie slyszalem)
Strony 1
atari.area forum » Posty przez Czester
Wygenerowano w 0.006 sekund, wykonano 74 zapytań