Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania
ejj to spoko gromadze czesci i robie to co mowie :) ps.
...te 16MB zaadresuje Ci tylko dopalka w postaci procka 65c816
no to ok wloze tego 65c816 (14 mhz ) i powinno byc git :) oka dziekuje wszystkim za pomoc poczatkujacemu :) jak cos to bede sie pytal :)
oka spoko to sobie zrobie sio2ide + hdd+sio2pc + 1 mb ram (a wlasnie mam kosc 16mb w simmach co sie stanie jak to wepne w dorobione gniazdo zamiast kosci 1mb nic sie nie spali ?? czy bedzie wykozystany tylko 1mb z 16??)stereo hmm... moze (nie jestem audiofilem :P) a jak mozna do niego dorobic (i czy mozna dorobic) cd?? niggdzie nie znalazlem schematu :((moge go podlaczyc pod sio2ide po dysku i ustawic na slave??)a co cdo procka
65c816 (1.79mhz / 7mhz / 14mhz + linear >64k),
arati moze miec 14 mhz?? a trudno sie wczepia taki procek?? niezle :)
nie chce sie wtracac ale plytke macie na www.gotronik.pl a alemety do tego to grosze :)
A po wmontowaniu PCI, i VGA bedziesz mial normalnego PC-ta klasy Pentium 4
pozostawiam takie wypowiedzi bez komentarza
Witam!!
Mama dziewiczego 800XL i chcialbym sie zapytac co moge z nim zrobic (jakies modyfikacje)??
wiem ze moge go niego podlaczyc sio2pc i sio2ide.
czy mozna mu zwiekszyc ram??
czy mozna pdkercic (wymienic) prcek na szybszy ??
pozdrawiam plik4
Znalezione posty [ 5 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.007 sekund, wykonano 74 zapytań