Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania
Dorzucę wersje HQ dawniej udostępnionych odcinków:
ed2k/|file|048.Sonda-Wstega.HQ.avi|285800448|61049B6847DD049E4E9C6C4AB0614DB3|/
ed2k/|file|128.Sonda-Machina.Czasu.cz1.HQ.avi|268722176|3537737F1E5E2AE21FD85D61A817B794|/
ed2k/|file|135.Sonda-Science.Photo.HQ.avi|253378560|13714FE5CC00347398CBD17EC747B6E0|/
Witam serdecznie! Jestem tu po raz pierwszy i w konkretnej sprawie - w sprawie Sondy oczywiście :)
Już teraz wiem skąd się wzięły odcinki tego kultowego programu w Sieci :) DZIEKUJĘ WAM BARDZO - wszystkim, którzy przyczynili się do ich dystrybucji!
Tak przy okazji zapytam: szykuje się może jakiś nowy odcinek? ;)
Analizując numerację widzę, że jest nr 141 ale brakuje nr-u 140 - coś konkretnego miało być w tym miejscu? Pecus - wiesz coś o tym?
Tak w ogóle to dobrze byłoby połączyć siły - nie wiem czy już tam byliście/jesteście, ale zapraszam do dyskusji na forum astro4u.net. Konkretnie:
http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=786.555
Właśnie omawiamy kwestie sposobu pozyskania dalszych odcinków, które jeszcze się być może uchowały w archiwum.
W dyskusji uczestniczy współtwórca programu - Pan Tomasz Pyć! :)
Dzięki niemu i innym Forumowiczom powstała lista odcinków - prawie pełna:
http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=786.525
Oprócz tych 140 odcinków, które są już w sieci, może być ich jeszcze w archiwum kilkadziesiąt - o 82 nie ma informacji, żę zostały skasowane! :)
Jeszcze raz zachęcam do dyskusji i odkrywania kolejnych tajemnic... :)
Pozdrawiam!
Znalezione posty [ 2 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.024 sekund, wykonano 89 zapytań