Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Altirra 4.50 test 7 Phaeron udostępnił siódmą wersję testową Altirra 4.50 z poprawkami dla napędów i optymalizacją AltirraOS.
Test7800 0.7.5 Nowa wersja emulatora Atari 7800 wprowadza obsługę mRAM oraz poprawki proporcji obrazu.
MadMads: Nowy fork asemblera MADS Projekt MadMads pozwala na generowanie czystego kodu źródłowego 6502 z plików MADS.
Współtwórz atari.area i prześlij newsa! Masz ciekawe znalezisko lub informację ze świata Atari? Możesz samodzielnie dodać newsa!
Gopher2600 v0.54.0 Najnowsza wersja emulatora Atari 2600 przynosi tryb headless oraz poprawki błędów.
Opcje wyszukiwania
No dobra ale co to ma do tego ?
Kabel euro podlaczany pod wyjscie monitor. Slychac dzwieki jak wciskam naprzyklad drive type to slychac jakies piski z tv ale nic wiecej nic nie widac
Witam kupilem zajebisty kabel zeby miec obraz w telewizorze i nic mam czarny obraz mam atari 65xe i LDW Super 2000 I po podlaczeniu widze tylko czarny obraz i nic nie widac ! Ma ktos jakis pomysl
Tutaj na forum. Znalazlem jak podlaczyc go z wejscia do monitora do wyjscia wideo w tv tylko nie wiem jakim kablem to polaczyc..
mam dwa kable i nie daje rady ...;( ale widzialem ze koles tam na forum podlaczal tv pod wyjscie monitora
Mam problem z podlaczeniem Ataraka do TV ! Podlaczam do wyjscia Television szukam po kanalach i nic ! Co mam zrobic ?
Znalezione posty [ 6 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.006 sekund, wykonano 75 zapytań