Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania
co, kurna trzeba zrobic w tej grze? ....chodze po labiryncie i nie bardzo wiem o co chodzi...biore plutonium,zaczyna byc odliczany czas...starszaki pomóżcie...
BINGO !!!! dzieki wielkie stary, to wlasnie to !!!
nie, nie, to nie nadral...to był taki mały spodek ufo (o ile dobrze pamiętam), no chłopaki próbujcie, strasznie mnie to gryzie hehe
siema, od dawna szukam gry, którą bardzo lubiłem, ale zupelnie nie pamiętam tytułu, jedyne co pamietam to, ze bylo sie (chyba) czyms w rodzaju małego ufo, jakis rodzaj labiryntu, jakies ekrany telewizorków na ktorych był(?) kot, niekiedy niektóre przejścia "śnieżyły" i trzeba było je wyłączać...... nie jestem pewien czy dokladnie tak bylo bo pamietam to jak przez mgłę, ale jesli te skojarzenia komuś coś powiedzą to wielkie dzięki za podpowiedz...
jest ok, sprytnie ukryli jabłko w calym stosie, musialem wracac pół gry, ale zakonczenie - cienizna, rozczarowanie, tylko napis "congratulations" i ble ble, po ch... sie tak męczylem!?
do zebrania jest 57 rzeczy, 56 przedmiot zbieram w ostatniej komnacie(zycie) i...co dalej??? w przedostatniej (niebieska woda z rybami) nie ma zadnego przedmiotu....powinien tam byc, czy cos przegapilem wczesniej???? help
dzięki chłopaki za radę i toast :).... przy najblizszej okazji wypije wasze zdrowie....;)
witam, ściągnąłem Sammer Games (kilka plików), no i właśnie....wgrywam pierwszy plik....pokazuje sie animowana czolowka, a następnie prośba o drugą dyskietkę....wiem ze są opcje "drive" w emulu, ale zupelnie nie moge sobie z tym poradzic, jak zapuścić następny plik aby kontynuować grę? proszę o pomoc
dzieki Fox , teraz dziala! :) .... tylko ktory kodek mam wybrac z listy?...i czy mozna pozniej przy nagrywaniu włączyć full screen?
windows xp....ale dlaczego u mnie ta opcja nie dziala?....wybieram save video, ale nastepne opcje(NORMAL, WITH SOUND) sa szare i nie moge ich wlaczyc?
Witam serdecznie, mam emula Atari 800 Win plus 4.0, szukalem tu odpowiedzi na to pytanie, ale nie znalazlem lub przegapilem (z gory przepraszam), w opcji VIEW jest SAVE VIDEO (czy o to chodzi), ale jest "nie czynna" ( zamiast czarnego napisu jest szary), czy trzeba sciągać jakies kodeki czy co??? jestem strasznym laikiem i bardzo prosze o pomoc....krok po kroku, dzieki z góry
Znalezione posty [ 11 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.021 sekund, wykonano 31 zapytań