Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania
Witam. Mam na sprzedaż konsolę SNES w wersji PAL w stanie idealnym. Zero obtarć czy przebarwień. Konsolę sprzedaję z kablem do telewizora, zasilaczem, dwoma sprawnymi padami i grami takimi jak:
- Super Mario World (wraz z pudełkiem)
- Donkey Kong Country 2 Diddy's Kong Quest (pudełko)
- Donkey Kong Country (pudełko)
- Wolverine Adamantium Rage (pudełko)
- International Superstar Soccer (pudełko)
- Król Lew (pudełko)
- Kawasaki Superbikes (pudełko)
- Royal Rumble
- RAW
- Super Mario Kart
- Stargate
Do nintendo dołączona jest instrukcja i różnego rodzaju broszurki. Na niektóre gry posiadam także rachunki znajdujące się w pudełkach oraz instrukcje do nich.
Cena nie jest wygórowana bo zaledwie 170 złotych do dogadania.
gg:8218383
mail: matheus1@wp.pl
Atari sprzedane za 130 złotych.
Jeżeli ktośjest chętny na SNESa lub jakieś gry, proszę pisać, zależy mi na sprzedaży, z pewnością się dogadamy. Jestem otwarty na propozycje.
mono napisał/a:A za ile chciałbyś sprzedać tę 800? Chętnie bym kupił...
Zaproponuj cenę a ja na nią przystanę bądź potargujemy się troszkę, podobnie tyczy się SNES'a ;)
nosty napisał/a:To ja bym chcial nabyc (o ile cena bedzie w miare korzystna):
- Super Mario World (wraz z pudełkiem)
- Donkey Kong Country 2 Diddy's Kong Quest (pudełko)
- Donkey Kong Country (pudełko)
- Stargate
Super Mario World - 30 złotych
Donkey Kong Country 2 Diddy's Kong Quest - 30 złotych
Donkey Kong Country - 20 złotych
Stargate - 20 złotych
za cały zestaw 180 złotych.
Zapraszam na GG, z pewnością się dogadamy.
numer gg: 8218383
Wolę pisać tutaj bo o mailach często zapominam.
- Super Mario World (wraz z pudełkiem)
- Donkey Kong Country 2 Diddy's Kong Quest (pudełko)
- Donkey Kong Country (pudełko)
- Wolverine Adamantium Rage (pudełko)
- International Superstar Soccer (pudełko)
- Król Lew (pudełko)
- Kawasaki Superbikes (pudełko)
- Royal Rumble
- RAW
- Super Mario Kart
- Stargate
Cena zależy od ilości, dogadamy się napewno jakoś
Witam, mam na sprzedaż Atari 800xl wraz z zasilaczem, kablem do telewizora, dwoma joystickami i magnetofonem i kilkunastoma kasetami.
Dla zainteresowanych posiadam również konsolę SNES w stanie idealnym z dwoma padami, zasilaczem, kablem TV i wiele gier z oryginalnymi pudełkami.
Znalezione posty [ 6 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.007 sekund, wykonano 74 zapytań