Wszystko to już przerabiałem, było to bardzo zawodne i to rozszerzenie jedną kością 512kb i te ramkietki, które same się czyściły. Ja nalutowywałem kości po 128kb na stare + kilka kabelków, również napęd B:\ 32...128kb z własną bateryjką, oczywiście trzeba mieć trochę wprawy przy lutowaniu no i b. dobre oczy, moje już podupadły właśnie przez PoFo. Odnośnie kart to robiłem przejściówki na karty Compact Flash, też projektu czesko-niem + sterowniki do tego, jest z tym trochę roboty, ale warto bo możesz mieć pod ręką ramkietkę kilkunastu GB co jest oczywiście przesadą, pamiętam, że karta 8MB jest optymalna bo miałem na niej chyba wszystko co było stworzone na PoFo. Zmieniałem też kwarc na 6MHz, wyżej PoFo już wariowało a to i tak znacznie przyspiesza. Przejściówkę z LPT na joy'a do gierek, przystawkę do pomiaru pojemności kondensatorów - nawet dobrze pokazywała i coś tam jeszcze. No niestety czas PoFo już minął (palmtopy itp) i tylko jego fani jeszcze o nim pamiętają.
Pozdrawiam.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.