Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
FujiNetChat: Nowy klient IRC dla Atari Pierwsza publiczna wersja alfa FujiNetChat, nowoczesnego klienta IRC wykorzystującego interfejs FujiNet.
Gearlynx 1.2.2 Gearlynx doczekał się aktualizacji. Wprowadzono podgląd SCB, wyszukiwanie w pamięci oraz poprawki.
Wyniki FujiCup 2025 Poznaliśmy najlepsze gry na 8-bitowe Atari wydane w 2025 roku według jury oraz publiczności.
Wyniki konkursu i gala FujiCup 2025 Poznaj zwycięzców dorocznego turnieju FujiCup 2025 wspierającego twórców gier na Atari XL/XE.
Fujisan 1.1.8 Nowa wersja emulatora Fujisan przynosi wsparcie dla FastBasic oraz poprawki błędów w obsłudze dźwięku.
Opcje wyszukiwania
No właśnie też mi się ostatnio dopiero przypomniało że młóciłem w to jako dziecko. Nie mogłem znaleźć tej gry, a raczej jej tytułu, a tu nagle bach i jest :D A szukałem już chyba wszędzie!!!
banshee997 masz rację. To ta gra. Nie mogłem w pracy na d**** usiedzieć kiedy zobaczyłem tego posta. Ale jak już dotarłem do domu oddałem się błogiej nirvanie :) Muszę przyznać że po tylu latach gierka zrobiła się jakoś trudniejsza :) Ale skoro jako bachor jakoś dawałem sobie radę, to teraz mam nie dać? Dobra, lecę zabijak kościotrupy. Jeszcze raz dzięki wielkie wszystkim którzy się tu wypowiedzieli!
Witam,
poszukuję nazwy gry. Z tego co pamiętam to można było grać samemu lub we dwóch. Była to platformówka widziana z boku. Pierwszy gracz zawsze był kolesiem z tarczą, drugi z łukiem. Po całej planszy latały kulki, które dało się odbijać tarczą, lub strzelać w nie łukiem. Ekran gry nie przewijał się. Trzeba było przejść planszę (niestety nie pamiętam w jaki sposób) by dostać się do następnej lokacji.
Dzięki wielkie za wszystkie propozycje. Pozdrawiam!!
Znalezione posty [ 3 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.005 sekund, wykonano 76 zapytań