wiesz, co do commodore to na tej stronce jestem już od dawna zarejestrowany, a atari jakoś mnie nie pociągało ale podałem dla informacji żeby coniektórzy co zapominają przejrzeć alledrogo to przeczytali na forum atari...tylko nie rozumiem jednego coś chyba mało psuły się te atarynki albo mało ludzi je posiadało, ja kilka amig naprawiłem w tym cdtv naprawiałem z 10szt. zazwyczaj z winy urzytkownika lub też przerabianie i dokładanie portów dżojsticka, commodorki to było tego mase nawet naprawiać się tego nie opłaca teraz...oczywiście atari było rozkręcane wcześniej i pewnie dokładana była pamięć bo jest zerwana plomba gwarancyjna, mam pytanie? czy muszę rozkręcić żeby zobaczyć czy jest coś do niej inego dołożonego?i gdzie patrzeć bo z tego co widze to może być jeszcze procek wymieniany na szybszy? czy też koprocesor może być?...pozdro a bo jeszcze nie wiem czy 030 na obudowie to pokazuje że tam jest procesor 030 czy jest 68060?
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
Delete Me Hard Nowa, rozbudowana strzelanka arcade dla komputerów Atari XL/XE, NES oraz C64.