Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 1 z 6)
Strony 1 2 3 … 6 Następna
Może być Dickensa, tylko o której zbiórka? bo ja tradycyjnie na 18 szturmuję lotnisko (i jeszcze dojazd).
Oczywiście termin sztabu majowego już na odrębnym poście. Inn czekamy na zdjątka.
Najlepiej 7 lub 14, ale 13 też się pewnie pokażę, chociażby po to aby powiedzieć Alleluja. A Koty niech ustalają terminy w trójce.
Na Alledrogo zewnętrzny tuner (podłączany do scart lub HDMI), z opcją nagrywania na UCB, kosztuje około 100PLN. dodatkowo w opcji antena +60 PLN. I wszystkich kanałów w wawce 15-16 z czego do oglądania 12.
Ale reanimacja takiego sprzętu (pomijając koszty) to jak odbudowa pojazdu oldtimer (chociaż tu i tam chodzi o ideę).
Miśka jak ma byc piątek, to ma być, i nikt tu się na razie do nikogo niedostosowuje, rzucamy propzycjami. Napisałem wcześniej idę na noc do pracy( w piątek 13) i o 17.45 -> 18.00 robię PAPA i nie browarkuję.
Inn a nie myślałaś o tunerze DVB-t? ja od 3 tygodni z tego dobrodziejstwa korzystam. Dostępne jest 13 kanałów.
Ja też się dostosuję, najwyże zajrzę na 15-30 minut.
A jakieś bliższe parametry? chociaż przekątna? Ale to Inn ma pierwszeństwo.
Optuję jednak za sobotą (14), w piątek na noc do pracy.
A po jednej z reklam z udziałem znanej naszej celbrytki, na myśl pchał mi się sex An...y! (a mnie tam swędzi, w rozmowie z siostrą).
Kotowaty! A może termin na majowy sztab w Warszawie? bo w czerwcu wybieram się na Hel i zajrzałbym na Wasz sztabik.
Ale 13 maja to nie piątek?
Na powstrzymywania to podobno Xenna (nie mylić z tą księżniczką).
No Inneuendo to już naciągasz, a reklamy o facetach zaglądających do WC co 5-15 minut bo im prostata wysiada? A reklama o tym co podnosi to i tamto? (korzonki i korzonka).
Dziewczyny omijajcie mnie szerokim łukiem bo mam cukrzycę i niechcący możecie się przykleić ;-)
Noooooooooooo tak właśnie jak masz problemy natury moralnej to dogadamy się z Sikor'kiem i pomorzemy Ci w cenzurowaniu, (nie należy tego traktować jako propozycji na majowy sztab) termin i lokalizację postaramy się dopasować do Twoich propozycji. A może zarzuć to tradycyjnie "jak leci", bez cenzury?
Czy tło tylko takie bure czy może jakieś jasne?
Gepard ale na tej wizualizacji to bardziej jakaś wrona a nie sikorka, a następnym razem to sztaby jednak zwołuj w 3 mieście a do warszawy przyjedź zobaczyć jak to u nas wygląda.
A mam szukać 130, czy wystarczy 65 (bo mam pod ręką)?
Sikor raczej to określił decyzyjnie "No dobra, data ustalona odgórnie przeze mnie na sobotę, 9 kwietnia - skoro już jest temat, nie ma co mnożyć (od)bytów. Gdzie ustali sie na marcowym sztabie i już ;P". USTALONA!
Sprecyzujmy fakty
1. Rama (metro Służew), lompleks Land
2. Sobota 9.IV
INN czy możesz zalatwić jakąś rezerwację?
Prośba do ALL chętnych o zgłaszanie, (na ile ludków robić rezerwację), proponuję do czwartku godz. 18
ps. tatqoo "Ja odpadam. Następnego dnia mam turniej w Landzie - nie ma picia"; nie musisz pić, a jeśli zapijesz to już będziesz w Landzie, odejdzie Ci problem z dojazdem.
Sikor zarzucił termin" No dobra, data ustalona odgórnie przeze mnie na sobotę, 9 kwietnia - skoro już jest temat, nie ma co mnożyć (od)bytów. Gdzie ustali sie na marcowym sztabie i już ;P", dlatego coś już wiadomo. A tak bliżej gdie jest " to proponuję Ramę. Blisko metra (metro Służew)". Bo dojazd metrem to też wyjście (może nawet lepsze).
A jak Lódki zarzucają filmiki na YOU TOBE? W jakiś chytry sposób musi działać przchwyt, może się wypowiedzą?
Znalezione posty [ 1 do 25 z 138 ]
Strony 1 2 3 … 6 Następna
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.013 sekund, wykonano 58 zapytań