Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Nowy szybki interfejs od Mono i Pancio Twórcy pracują nad rewolucyjnym urządzeniem szeregowym wykorzystującym port SIO.
Zestaw skilli dla LLM od Ilmenita Ilmenit udostępnił narzędzia wspierające modele językowe w pisaniu kodu na 8-bitowe komputery Atari.
Grajodołek Retro #7: Custom Atari 800XL Testy wyjątkowego Atari 800XL z VBXL, stereo i mechaniczną klawiaturą na kanale Borsuka.
Atari rejestruje znak towarowy 800XL Czy czeka nas nowy mini-komputer od Atari? Firma zarejestrowała kolejny znak towarowy.
Dlaczego Atari musiało upaść? Dokumentalna opowieść o wzlocie i upadku giganta, od Ponga po wielki krach na rynku gier wideo.
Opcje wyszukiwania
No to nie jedziemy :D
My grube bolki przecież :D
Właśnie, ze sie tak zapytam, co to jest, gdzie jest, po co jest, co tam bedzie i dlaczego w tym bolkowie?:D
Przeca bliźniaki dwujajowe jesteśmy (ja mam oba) wiec ciutkę podobni też.
Swoją drogą brat, aleś ty brzydki :D:D
A ten fiolet to od dykty?
a gdzie są foty ze sztabu?
No, generalnie róló było :D
A ten tost to takie ścierwo było że łojesu :D
Moim zdaniem nastąpiła manipulacja :D
Eru:, chyba też jestem niedzisiejszy :)
Sikor: Ja się czepiłem tylko rozdania nagród
jade na bank, chyba że 31337 car się zjebie jak rok temu :)
(może troszkę zbyt crazy, hm...) :?:
Rozumiem że crazy, szaleństwo było, ale sikor przegiął. Ciekawe jakby się poczył gdyby w tym konkursie to on wygrał w ja wyjebałbym mu nagrode na scene?? Wiem facetów coś takiego wali, no ale jak ktoś chce to wymyśle lepszy przykład :evil:
Zastanawiam się co by było gdyby Xray albo ja złapali za mikrofon i powiedzieli ze sikior zjebał sprawe?
Miker: to nie będą gadki <i>a ty byłeś za</i> bo ja byłem za tym compo, ale powiem szczerze raz jeszcze, nie podobało mi sie co sokor zrobił na koniec.
A messia to waruneczki ma :rolleyes:
X-Ray: Popieram cie, sikor odjebał kiche. Nawet jeśli te laski "sprzedały się" to co jak co ale nagrodę mógł im chociaż w podkoszulki nasypać, a tak wstyd. :( Sikor, sorry że to mówię, ale zachowales się jak ostatni sk****.
komplecik jest bo jedno miejsce zarezerwowane ;)
z warszawy i z lublina, to się spotkamy zapewne gdzieś koło łowicza dopiero :(
no to jest komplecik....
Oferty podziału Pb95 kierować do mikeya ;)
Mikey: Mam 3 wolne miejsca w wozie i duży bagażnik (kombi rula) zmontuj kogos po drodze, radom, pabianice poznan.
Znalezione posty [ 14 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.008 sekund, wykonano 72 zapytań