http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/911 ... d24d4.html
to ta płytka gdzie mają być przylutowanie kabelki :
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Posty przez daro123
Strony 1
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/911 ... d24d4.html
to ta płytka gdzie mają być przylutowanie kabelki :
:
to tyle fotek co udało mi się zrobić
to ten kawałek płytki gdzie kabelki przychodzą :
Witam
czy ja mogę prosić zdjęcie płytki magnetofonu bo nie wiem jak kabelki przylutować
mam ten sam magnetofon ,dostałem magnetofon i wtyczkę osobno z wtyczki wychodzą tylko 6 kabelków
mam schematy xc12 i inne ale nie pasują do tego magnetofonu.
magnetofon marki phonemark 4401
mam wszystkie schematy ale nie wiem jakie sygnały są na płytce magnetofonu,dostałem magnetofon i osobno wtyczkę
nie wiem gdzie kabelki mam polutować ?
Witam
Mam Atari 65 xe -płyta główna (atari 130 xe) tak pisze na płycie,mam 2 kostki pamięci, i miejsce na jeszcze 2-jakie kości można tam wlutować ?
a z magnetofonem jest taki problem -nie działa wciśnięcie play,mam też uszkodzony zasilacz.
w zasilaczu z komputera z amigi zobaczyłem że mam tam 5 v i masa tez jest tylko nie wiem czy mogę zastosować wtyk 5 din
jaki magnetofon można do atari podpiąć (np z commodore 64 lub wyjąć z wieży części mechaniczne i przełożyć )
z lutowaniem nie mam problemów jak by były pytania z lutowaniem (małe płytki projektuje ręcznie lub w programie EAGLU )
schematy mile widziane
Czy jest możliwe zaprojektowanie z schematów Atari czy ktoś próbował :)
pozdrawiam
Strony 1
atari.area forum » Posty przez daro123
Wygenerowano w 0.006 sekund, wykonano 72 zapytań