Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania
grzeniu napisał/a:@cube4you: w poniedziałek zeskanuję i podeślę.
+ Zeskanowane. Wieczorkiem będzie dostępne.
+ Scan zrobiony. Plik PDF [7,49 MB] pobieramy z poniższego linka. Smacznego !
http://tinyurl.com/85puetp
Dzięki za skan grzeniu .... a ma ktoś angielską wersję ;)
Adam K. może Ty masz angielską?
Adam Klobukowski napisał/a:W temacie instrukcji obsługi, do STe była dołączana instrukcja od ST + broszurka o STe.
A czy posiada ktoś tą dodatkową broszurkę od STe i mógłby zeskanować, ewentualnie jakiś link do takowej - ja w necie nie znalazłem.
Witam,
Czy ktoś z Was spotkał się z oryginalną instrukcją obsługi (w formie papierowej lub np. w pdf) do STe?
Mam na myśli język angielski (ew. niemiecki).
Czy w ogóle występowała takowa instrukcja?
W necie nie znalazłem instrukcji konkretnie do STE.
Ja ze swoim pudełkowym 1040 STe dostałem instrukcję od 1040 ST. Zastanawiam się czy tak ma być czy ktoś ją podmienił?
chce_ale_nie_mam = 'sc1224' :|
ktoś ma a nie chce = kupię :)
Jako "nowy kot" witam wszystkich na forum!
Jeżeli nie jest za późno to także poproszę (zdecydowanie) o 1 sztukę w transparentnej obudowie.
Płatność po 27 lipca - wtedy konto mi się zasili ;-)
Zaxon daj znać czy jeszcze się załapię?
PS. Kiedy będzie następna partia UltraSatanów w promocji?
Znalezione posty [ 6 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.006 sekund, wykonano 73 zapytań