Udało mi się w końcu odszukać magiczny notatnik z liczbą uczestników. Osoby które zarejestrowały się "na bramce" i opłaciły wstęp:
+1, nie zapisałeś mnie :)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Posty przez kapsel
Strony 1
Udało mi się w końcu odszukać magiczny notatnik z liczbą uczestników. Osoby które zarejestrowały się "na bramce" i opłaciły wstęp:
+1, nie zapisałeś mnie :)
A niewykluczone, że wpadnę. Oczywiście liczę na zapewnienie noclegu :)
Zdjęcia nie było, ale to chyba dlatego, że mało osób dotrwało do końca compo.
Ponieważ dzisiaj rano było mało osób pozwolę sobie przytoczyć pewną informację:
Na zlot przyjechało o 16 osób za mało aby pokryć koszty imprezy. Daje to sumę 800 zł, którą Grey musi pewnie wyłożyć z własnej kieszeni... Apel był taki żeby kupować dodatkowe koszulki, ale moja propozycja jest taka, że może zrobimy symboliczną zrzutę? Każdy odmówi sobie kilku browarów i wspomożemy Greya, bo chyba naprawdę na to zasłużył i szkoda żeby musiał jeszcze do imprezy dopłacać skoro i tak załatwił dużo fajnych rzeczy. Co wy na to?
ps. szacun za spożycie - w niedzielę między 4 a 5 rano wywaliliśmy chyba 6 tych wielkich worków na śmieci wypełnionych po brzegi puszkami, flaszkami, butelkami, kubeczkami i innymi (głownie alkoholowymi) śmieciami ;)
Frasun przez duże FY. Party było przednie tylko kompa mogły by się wcześniej zacząć :).
Szacunek również dla zebranych ludzi za miłą i serdeczną atmosferę.
Moje łącze jest właśnie wysysane do cna przez wysyłające się foty.
Co do koszulki to też poproszę odłożyć mi jakąś małą tak jak rozmawialiśmy na zakończeniu.
edit: zapomniałem dodać (chyba mogę śmiało w imieniu wszystkich), że czekamy na SV 2k12 :)
edit2: fotki pod adresem http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v ... by_kapsel/ filmiki będą w poniedziałek
Strony 1
atari.area forum » Posty przez kapsel
Wygenerowano w 0.222 sekund, wykonano 95 zapytań